Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Hareketlendirelim burayı :)

canım hangi konularda var neler yaptıgın? iki sene de her gün yaptın mı? kac cm'di kac cm' oldu? yani kac fark, cok heyecanladımmm :KK52: :KK16:

Açtığım konularda var YALNIZCA MASAJ YAPTIM VE GELIŞME OLDU diye oraya her şeyi yazdım ama yine açıklayayım her gün değil ama en az haftada bir yaptıgm da oldu günde 2‘3 defa yaptığım da... fark 15 cm suan :)

insallah canım benim allah kimseye vermesin :) beterin beteri var buna şükür :) ben adını hatırlamıyorum ama spor yapıpta büyüten arkadaşın hareketlerini yapmaya başladım öncedende duymuştum zaten belki işe yarar sende onu dene bakalım hangimizinki işe yarayacak :KK70: önce büyüten hava atarr :)

amin tatlım aynen beterin beteri var hep şükretmek lazım :) ben bu ramazan o kadar çok yoruluyorum ki mşsafirlerden şimdi spora hiç halim yok :KK70: ama diğerlerinde yarışa başladıkkk hem kilo hemde memişler :KK70: inşallahhhh sağlıklı bir şekilde büyürlerrrr :) :KK16:

BAŞLIKTAN ÇOK UZAKLAŞTIK SANKİ
hemen dönüş yapıyorum. ben yarın gerekli alısverişi yapıp intromtrack ın formülüne baslıyorum yeniden. yaprak felan umrumda değil. kızlar gögüslerini sallayınca " yolda gördüğün yapraklı ye seninki de öyle olacak" deseler yerim zaten.şınavada başlıycam düzenli o da çok işe yarıyo. duşta soğuk ılık su geçişi yapıcam. haftada 3 kere de buz masajı. şeker çikolatayı kesiyorum( erkeklik hormonunu artırıp göğüsleri küçültüyo, yada büyümesini engelliyo). var mı benimle büyütme yarışına giren. rakibiz diye yardımcı olmamazlık yapmam biline... :nazar:

Canım ben varım senle tekrar bi deneyeceğim herşeye rağmen olmazsa pes etmek yerine aynı tarifi yapraksız devam ettircem sürekli irtibatta kalalım ben buz masajını 3 gündür her gün yapıyorum ama 1er dk falan ellerim üşüyo ya ben çok üşengecim aslında hep bi bahanem vardır ertelemek için neyse son bi deneyelim tekrar hurmanın büyüttüğünüde okumuştum ve hurma yağıda varmış ben gayet etki edeceğini düşünüyorum ama rastlamadım hiç aktarda varmı bilginiz?

Son düzenleme:
bende küçük göğüslüler kervanındanım :emir_bebek:
bundan 2 ay once cok ugrastım içmedıgım sey kalmadı
faydasını gordum ama bırakınca gıttıler :KK25:
rezene hayıt cıvanpercemı soya sütü nar suyu buz msajı spor vs herseyı herseyı yaptım
cok guzellesmıslerdı tam gaz ilerliyolardı :KK76:
ta kı ben iflas bayragını cekne kadar
sıkıldım sureklı memıslerımle ugrasmaktan
muzık bıle dınletiyodum memişlerime :26:
şimdi kendıme bı plan cızecem
ramazadan sonra onu uygulayacam
rezene ve soya sütü şart bunları kesın aksatmadan içecem
bunların dısında ne yapıyım sızce
buz masajı ve yarı şınav bunlarıda yapacam
daha hızlı buyusunler dıye ne yapsam kı :KK51:

Açtığım konularda var YALNIZCA MASAJ YAPTIM VE GELIŞME OLDU diye oraya her şeyi yazdım ama yine açıklayayım her gün değil ama en az haftada bir yaptıgm da oldu günde 2‘3 defa yaptığım da... fark 15 cm suan :)

tamam simdi o konuya göz atıcam :) oo masallah seninkileirn farkı baya acılıyor :) kactı onceden arası da simdi 15 oldu

Canım ben varım senle tekrar bi deneyeceğim herşeye rağmen olmazsa pes etmek yerine aynı tarifi yapraksız devam ettircem sürekli irtibatta kalalım ben buz masajını 3 gündür her gün yapıyorum ama 1er dk falan ellerim üşüyo ya ben çok üşengecim aslında hep bi bahanem vardır ertelemek için neyse son bi deneyelim tekrar hurmanın büyüttüğünüde okumuştum ve hurma yağıda varmış ben gayet etki edeceğini düşünüyorum ama rastlamadım hiç aktarda varmı bilginiz?

birazdan aktara gidicem sorarım senin için ama serbetçiotu kadar işe yarayacağını sanmıyorum denedim bi kere iyi oldu yani ama erken bıraktım ve birden 5 kilo verince eski haline döndü. bak bu aksamda meme büyütmek için egzersizlere bak istersen. ben onlarada başlıyacagım. intromtrack ın tarifini aynen uygulayacagım ama.

Çemenotu çok kötü kokuyor tohum içsende tenine siniyor şu deri solunumu olayından falan herhalde bilemedim şimdi.Hele toz kullanırsan kıyafetlerinde kalıyor ben 2 sene önce kullandım hala uzun süre giymediğim kıyafetleri elime alınca hissediyorum kokusunu.Bence bu tarz şeylerde geç kalmak çare bulmayı daha da zorlaştırıyor.18 yaş en azından gelişim henüz bitmediğinden çözümü daha kolay bulabilirsin beklememekle iyi yapmışsın.
evet canım biraz kötü kokuyor ve çok zor kullanması. Mesajı duymuştum yaklaşık 3 aydır yapıyorum. Buzla masaj yapmaya yeni başladım.Umarım bi etkisini görürümm :))

canımm yasında küçük , 75 takıyorsan göğüs ölçünde cok cok fena sayılma ki biz 75i dolduramıyoruz yani :) masaj iyi gelebilir, çemeni duymadım ama çörekotu yağını biliyorum ve kullanıyorum ben ve hamdolsun gelişmeler gördüm, inşallah daha da iyi yarar hepimizin uyguladıgı yöntemler :)
ilk gözüme çarpan çemen otu oldu bu yüzden onu kullanmaya başladım canım, çörekotu yağını nasıl kullanıyorsun peki? Aslında evet yaşım küçük ama dediğim gibi takıntı yaptım bu sene :)

ilk gözüme çarpan çemen otu oldu bu yüzden onu kullanmaya başladım canım, çörekotu yağını nasıl kullanıyorsun peki? Aslında evet yaşım küçük ama dediğim gibi takıntı yaptım bu sene :)

:) oluyor ya öyle, masaj yaparak kullanıyorum cnm

ya kızlar hepiniz çok tatlısınız:) ben yaptığım şeyleri diğer başlıklarda anlatmıştım. bugün ilk defa buz masajı da yaptım ve göğüslerim kocaman oldular ama tabi ki söndüler sonra:KK43: hala biraz dolgunluk hissediyorum ama. ya kızlar ben büyüyüp sabit kalacağını bilsem ömrüm boyunca devam edebilirim bu uygulamalara bence siz de üşenmeyin gayret edin:)

birazdan aktara gidicem sorarım senin için ama serbetçiotu kadar işe yarayacağını sanmıyorum denedim bi kere iyi oldu yani ama erken bıraktım ve birden 5 kilo verince eski haline döndü. bak bu aksamda meme büyütmek için egzersizlere bak istersen. ben onlarada başlıyacagım. intromtrack ın tarifini aynen uygulayacagım ama.
Bu gece basladım tekrar diyebilirim cayımıda ihmal etmedim aynen devam kaldığım yerden kısacası. Senin ilk günün nasıl gidiyor yapabildinmi?

Kizlar, ben saracoglunun kurunu almistim. Biliyosunuz o 3 kur seklinde uygulaniyor. 1.yi uyguladum2. Yide yarim biraktim dogum kontrol hapi kullanmaya basladim korktum hormonlarim sapitir diye. Saracoglu bana beslenme programi verdi merak eden olursa icerigini paylasirim sizinle. Ayrica tekrar maratona basladim. Kendime yeni program yaptim dun itibariyle basladim. Suan alttan 73 ustten 87. Cok onceki olculerim alt 76 ust 85 ti. Bu gelisme cok uzun zamanda oldu ama en azindan ugrasinca cok farkediyor.

Kizlar, ben saracoglunun kurunu almistim. Biliyosunuz o 3 kur seklinde uygulaniyor. 1.yi uyguladum2. Yide yarim biraktim dogum kontrol hapi kullanmaya basladim korktum hormonlarim sapitir diye. Saracoglu bana beslenme programi verdi merak eden olursa icerigini paylasirim sizinle. Ayrica tekrar maratona basladim. Kendime yeni program yaptim dun itibariyle basladim. Suan alttan 73 ustten 87. Cok onceki olculerim alt 76 ust 85 ti. Bu gelisme cok uzun zamanda oldu ama en azindan ugrasinca cok farkediyor.

Canım bu kür nasıl birşey?benim hiç bilgim yok bu konuda büyüme doğum kontrol hapından olmuş olabilir mi?

Canım bu kür nasıl birşey?benim hiç bilgim yok bu konuda büyüme doğum kontrol hapından olmuş olabilir mi?

canım kürü burada paylaştım oradan takip edersin
hep birlikte göğüslerimizi büyütüyoruz:) gelişmeleri buraya yazalım arkadaşlar:)

doğum kontrol hapı ilk ay falan etki etmişti şuan normale döndü canım

Bu gece basladım tekrar diyebilirim cayımıda ihmal etmedim aynen devam kaldığım yerden kısacası. Senin ilk günün nasıl gidiyor yapabildinmi?

bugun ikinci günüm ve iyi diyelim iyi olsun. sabah kalktığımda bi kaşınma hissettim. sporda yapıyorum ben. spor göğsü küçültür diye bilinir ama az tekrarla yapılan zor hareketler pektoral kasları şişirdiğinden göğsü ileri itiyo. ha bide kas yapmaya başladığında vücudundaki erkeklik hormonu kas yapmak için kullanıldığı için sana kadınlık hormonu kalıyo. vucudundaki kadınlık hormonunu artırmanın başka bir yolu da spor oluyo tabi.. (not: türkiye fitness şampiyonu bi akrabamız var.erkek ve memelerinden süt geliyo :)) )

Kızlar hadi nerdesiniz intromtrckın kremini uygulicaktık??? Ben şuan otları kaynattım kremi eklicem ama 7dk kaynattım kısa süre mi kaynatmışım ? :KK43:(

X