Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Hareketlendirelim burayı :)

tatlım ben telkin dinliyorum, çörek otu+mersin yağıyla masaj yapıyorum, bir iki kere buz masajı yaptım bi de egzersiz yapıyorum. sen neler yapıyosun?

Gogus buyutme programim
Kizlar kendime program yaptim. Fazla yuklencem sanirim ama olsun bi gunde bile sizlamaya basladilar, bu da bana dogru yolda oldugumu gosteriyor. Sabah is icin 10 dk once kalkip dovmus oldugum keten tohumlarini yogurtla yutuyorum. 1 yemek kasigina yakin. Buz kaliplarinin yarisina elmasirkesi yarisina su koydum yani sirkeyi sulandirdim. Bi tane buzu 2 gogsume gezdirip hafif nemlendiricile masaj yapiyorum. Bi kac dk. Gun icerisinde uzum yemeye, dere otu tuketmeye, mutlaka bi fincan adacayi icmeye gayret ediyorum. Isten eve gelince ustumu degistirecegim sirada bi kac buz kalibiyla buz masaji ardindan da hazirladigim serbetciotulu kremimden surup sutyenimi takiyorum. Bi kac saat sonra kremi yeniliyorum. Gece yatarkende buz ve krem isini tekrar yapiyorum. Bi cay kasigi kuc, polen ve bi yemek kadigi pekmez iciyorum. Sabah dus aliyorum. Tabi herzaman bu kadar vaktim olmuyo ama vakit buldukca bu sekilde devam edicem. Suan alttan 73 ustten 86. Bi daha ki olcumu tam bi ay sonra alicam. Bi gunde bile sertlestiler dolgunlastilar ve aciyolar :) ben bu tarz seyleri gecen senede yapmistim. Elbette farketmisti. Saracoglunun kurunu 4 ay kadar uyguladim yarim kaldi ama hepsi bisiler farkettirdi. Bakalim bi ay sonra 90 i gececegime eminim. Ve su bi gercek bi kac haftada bisi beklemeyin. Sabir cok onemli. Belki aylarimizi alacak. Ben onu goze aldim. Hadi sizlerde katilin bana.

Suan 1 hafta gecti 3 cm atladim 90 cm oldu

kızlar bugün alışverişe çıktım hç bir sey alamadan geri döndüm bide yarım saat ağlayıp kendimi üzmem yanıma kar kaldı.. 70i bile dolduramıyorum ama artık kendimi bunun için üzmiycem madem kendimi değştiremiyorum o zaman dsarıdan hos goruniyim.. Kızlar südyenin içine koyulan südyen pedi galiba adı bisey varmis onu nerdn temin edeblrm?? Cevabınızı bekliyorum yarın almam lazm sizleri seviyorum iyıkı bu forum var

kızlar bugün alışverişe çıktım hç bir sey alamadan geri döndüm bide yarım saat ağlayıp kendimi üzmem yanıma kar kaldı.. 70i bile dolduramıyorum ama artık kendimi bunun için üzmiycem madem kendimi değştiremiyorum o zaman dsarıdan hos goruniyim.. Kızlar südyenin içine koyulan südyen pedi galiba adı bisey varmis onu nerdn temin edeblrm?? Cevabınızı bekliyorum yarın almam lazm sizleri seviyorum iyıkı bu forum var

Pentiden temin edebilirsin görmüştüm orada:)

Kızlar şu 2 gündür nazar değmesin iyi gidiyor tarifime ekler yaptım adetimede bayağı az kaldı yanıltmak istemiyorum emin değilim işe yararlığından henüz o yüzden bi 10 gün sonra falan bi mücizeyi gerçekleştirmiş olarak size dönmeyi umut ediyorum :)

Kızlar bir de daha önce okumuştum göğüs ucuna masaj yapmayın diye bunun sebebi ne olabilir bilen var mı?

kızlarrr ben cok geride kaldım napıyonuz ne ediyonuz bi haftada 3 cm büyütüyosunuz bi anlatıverin yazdıklarınızdan bişey anlamadım

kızlar bana yardımcı olur musunuz.bende buzla masaja baslamak ıstıyorum.haftada kaç gun ve nasıl yapmalıyım? normal masajda yapmak ıstıyorum her gun.var mı bakıpta yaptıgınız bır vıdeo?

kızlar bana yardımcı olur musunuz.bende buzla masaja baslamak ıstıyorum.haftada kaç gun ve nasıl yapmalıyım? normal masajda yapmak ıstıyorum her gun.var mı bakıpta yaptıgınız bır vıdeo?

Buz masajıyla ilgili biraz altta konu vardı ben kalıptan 2 tane alıp her göğsüm için birer tane gezdiriyorum masaj yapar gibi dıştan içe ama bir yerdede buz yağ dokusunu küçültmeye sebep olur diye bir yazı okudum ve devam etmedim evet ilk başladığımda güzel bir dolgunluk sağlıyor ama uzun süreli kullanımda güvenemedim duşta çıkarken soğuk su tutuyorum ama

kızlarrr ben cok geride kaldım napıyonuz ne ediyonuz bi haftada 3 cm büyütüyosunuz bi anlatıverin yazdıklarınızdan bişey anlamadım

Ben intromtrackın tarifindeyim hala ele geliyo şu an ama öyle 3 cm büyüdüğünü falan sanmıyorum ayın sonuna kadar ölçmeyi düşünmüyorum ama bir sürprizle karşılaşma umuduyla :) Sen neler yapıyorsun başlamadınmı?

ben bıraktım hiçbişey yapmıyorum canım ben pes ettim sıkıldım artık cok yoruldum yasımın dolmasını bekliyorum silikon yapıcam bıktım artık bıktım Allah size yardımcı olsun ben umudumu yitirdim siz yitirmeyin Allah cok yakında istedİginiz bedene kavusmanıza yardımcı olur inşallah

ben bıraktım hiçbişey yapmıyorum canım ben pes ettim sıkıldım artık cok yoruldum yasımın dolmasını bekliyorum silikon yapıcam bıktım artık bıktım Allah size yardımcı olsun ben umudumu yitirdim siz yitirmeyin Allah cok yakında istedİginiz bedene kavusmanıza yardımcı olur inşallah

Banada şeytan bırak olmuyo diyo ama bırakmak istemiyorum of ya of :'(

Banada şeytan bırak olmuyo diyo ama bırakmak istemiyorum of ya of :'(

Ben uğraşmasına uğraşıyorum da bi sabah bakıyorum gayet iyi taş gibi elleyince hersey güzel bi sabah bakıyorum yumusak sönük sanki hiç birşey yapmıyormusum gibi bu dengesizlik niye bi anlasamm :KK43:

X