Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Hareketlendirelim burayı :)

Kizlar lutfen 2 gunde olmadi diyip
Moralimizi bozmayalim. Ve lutfen en az bi ay duzenli yapalim. Valla inaniyirum ya kesin degisme olcak :)

ya kızlar hepiniz çok tatlısınız:) ben yaptığım şeyleri diğer başlıklarda anlatmıştım. bugün ilk defa buz masajı da yaptım ve göğüslerim kocaman oldular ama tabi ki söndüler sonra:KK43: hala biraz dolgunluk hissediyorum ama. ya kızlar ben büyüyüp sabit kalacağını bilsem ömrüm boyunca devam edebilirim bu uygulamalara bence siz de üşenmeyin gayret edin:)

Ayy canim sorma bi gogsu yaparken digeri kucucuk kaliyo kabariyo resmen. 10 saniyede fossss :KK70:
Ama demekki boyle boyle aliscak ben valla sabah aksam yapiyom. Nasill aciyolar bi gorseniz suan. Belli yani bi calisma var icerde :KK70:

Otlari bastir altta mutlaka su kalmistir yoksa yanardi otlar. Az sulu olmasi daha guzel. Otu mutlaka ele canim benimki gibi olsun. Hic bir yere dokulmuyolar mis gibi:)

Otları sıkınca çok az su çıkıyor o kadar :KK43: etkili olurmu böylede acaba?
Bu arada ufalttım otları. Ben keten tohumuylada masaj yapmayı düşünüyorum canım

Ayy canim sorma bi gogsu yaparken digeri kucucuk kaliyo kabariyo resmen. 10 saniyede fossss :KK70:
Ama demekki boyle boyle aliscak ben valla sabah aksam yapiyom. Nasill aciyolar bi gorseniz suan. Belli yani bi calisma var icerde :KK70:

hadi inşallah:) benimkiler bi gün dolgun bi gün minicik:/ ben buz masajını her gün yapmıyorum ciğerlerimi üşütürüm diye korkuyorum tatlım bence sen de dikkat et. ama o ilk buz masajı yapıldığındaki hali harikaaa:KK52:

Eklemeyi unutmuşum onu,bende kullandım dolgunlaştırıyor ama 4 5 geceden sonra hep bırakıyorum yağlı yağlı kıyafetlerime bulaşıyor bir de bu sıcakta :S

Bende denedim arkadaşlar ama faydası olacağına inanmadığım için bıraktım Bide malum tüylendirir deniliyo :KK43:

Kızlar hadi nerdesiniz intromtrckın kremini uygulicaktık??? Ben şuan otları kaynattım kremi eklicem ama 7dk kaynattım kısa süre mi kaynatmışım ? :KK43:(

Ben fokur fokur kaynattım su kaldı bende yine ya o değilde 2 gün sağlık problemlerinden dolayı yapamadım ve söndü çok moralim bozuldu neden acaba ne bitki çayı içebildim ne krem nede buz masajı. Herhalde çok yeni diye yani umarım öyledir bugün yine devam edicem regl günlerime 1 hafta kadar kaldı normalde olan şişlikte yok bu sefer çok mu kurcaladım acaba

Ben fokur fokur kaynattım su kaldı bende yine ya o değilde 2 gün sağlık problemlerinden dolayı yapamadım ve söndü çok moralim bozuldu neden acaba ne bitki çayı içebildim ne krem nede buz masajı. Herhalde çok yeni diye yani umarım öyledir bugün yine devam edicem regl günlerime 1 hafta kadar kaldı normalde olan şişlikte yok bu sefer çok mu kurcaladım acaba

Benimde bugun foss yani ara da vermedim ustelik. Bilmiyorum yaa ama yemin ettim kendime denicem en az bi ay diye. O yuzden ne olursa olsun artik dusundukce de olumsuz etkiliyo olabiliriz.

yeni diye olabilir canım yani inşallah öyledir :KK43:şişkinliği bilmiyorum canım benim normalde zaten hiç şişlik farketmiyorum ben adetten öncede :s benim otlarım çöpe gitti ya hiç su kalmadı buharlaşıp uçtu sadece otlar kaldı çöpe döktüm şehir dışından dönünce tekrar yapcam :KK50:

yeni diye olabilir canım yani inşallah öyledir :KK43:şişkinliği bilmiyorum canım benim normalde zaten hiç şişlik farketmiyorum ben adetten öncede :s benim otlarım çöpe gitti ya hiç su kalmadı buharlaşıp uçtu sadece otlar kaldı çöpe döktüm şehir dışından dönünce tekrar yapcam :KK50:

Evet canım mutlaka yap ben yaptıkca fayda goruyorum her ne kadar bırakınca sonsede. Bugün toparladım biraz tekrar yapınca azimliyim bu defa:)

Evet canım mutlaka yap ben yaptıkca fayda goruyorum her ne kadar bırakınca sonsede. Bugün toparladım biraz tekrar yapınca azimliyim bu defa:)

eve dönünce yapıcam tekrar büyüsünlerde :KK70: o kadar da özenerek yapmıştım içine herşeyi koydum gel gör ki su kalmadı içinde :KK70: neyse arrtık

su ana kadar serbetçi otu, hurma , pekmez, maydanoz, küç ve çörek otunun birde hayıt yaprağının göğüs büyüttüğünü okudum.. kızlar sizce bunlardan hangileri gerçekten fayda eder ve hangi ölçülerde kullanmak gerekir :)

su ana kadar serbetçi otu, hurma , pekmez, maydanoz, küç ve çörek otunun birde hayıt yaprağının göğüs büyüttüğünü okudum.. kızlar sizce bunlardan hangileri gerçekten fayda eder ve hangi ölçülerde kullanmak gerekir :)

ben hurma ve pekmezin büyüttüğüne inanmıyorum çünkü ikisinide o kadar çok yerim ki ama hiç öyle bir etkisi olmadı şimdiye kadar. küç ise araştırılırsa eğer kaynaklarda göğüsle illgili bir bilgi yok ama büyütüyormuş kalıcı mı geçici mi onu bilmiyorum.çörek otu tüylenme yapıyor ve bazı kişilerde kitle oluşumuna sebep olmuş ama büyütmüş oda. hayıt hormonları dengeliyor vücudunda östrojen eksikse onu arttırarak göğüsleri büyütecektir. şerbetçi otu ve maydonozda zaten östrojen var o yüzden büyütüyor ikiside,ben maydonoz yediğim dönem günde bir demet yiyordum göğüslerimde baya sızlama oldu ama hergün onu yıkayıp ayıklaması bıktırdı bıraktım belki tekrar başlarım

yasmin kullanıyorum. hic bi etkisi olmadı... dün doktora gttım acık acık söyledim yok senin tercihin iyi buna devam et dedi sinir etti beni :))

microgynon da artık üretilmiyormuş bu ay bende yasmin kullanmaya başladım bakalım bende nasıl etki gösterecek farklı bir hap kullamış olduğum için kıyaslama da yapabilirim..

X