Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Hareketlendirelim burayı :)

aynenn sütyen takıncada içi bomboş kalıyor 75dolmuyor yani artık sulu sütyen aldım en azından içi yumuşak göğüs varmış gibi hissediyorum kendimce mutlu oluyorum :KK1:

bende öyle düşünmüştüm çünkü bizimkiler sütyensiz dümdüz. destekli kullan diyolar zaten destek kullanıyorum meme yokki destek onu yukarı itsin :KK43:

bende hep destekli kullanıyorum ama benimkiler 3kat destekli la senzanınklerden yani göğüs yok full sütyen var :KK70: büyütmemiz lazım inşallah büyütcez kızlar ben kendimi böyle çok eksik hissediyorum ama inanıyorum büyütcezzz çözüm yok değill var sadece sabır ve zamann + istikrar :))))

bende hep destekli kullanıyorum ama benimkiler 3kat destekli la senzanınklerden yani göğüs yok full sütyen var :KK70: büyütmemiz lazım inşallah büyütcez kızlar ben kendimi böyle çok eksik hissediyorum ama inanıyorum büyütcezzz çözüm yok değill var sadece sabır ve zamann + istikrar :))))

canım peki sen zayıfmısın ? yani ben çok zayıfım kilo alırsam göğüsdeki yağ dokusuna birikir mi acaba ?

Ya kızlar size bir şey sorcam simdi ben 1 bucuk aydır fln masaj yapıyorum önceden çay falan da içiyordum da ramazan diye canım istemiyor, suan dolgunluk var ele falan geliyor ama cm olarak hep aynı, niye sizce? sizde de böyle mi

Benimde tam 10cm var aynen kız çocuğu gibi hissediyorum :KK43: sütyen takmadan dümdüz :KK43:

aynenn sütyen takıncada içi bomboş kalıyor 75dolmuyor yani artık sulu sütyen aldım en azından içi yumuşak göğüs varmış gibi hissediyorum kendimce mutlu oluyorum :KK1:

Evet erkeklerin eli bizimkilerden çok büyük ya onların avucunu doldursa zaten c kup olur en az :KK70: küçük dedikleride avucu doldurandır öyle 90-100 bedenden bahsediyorlardır büyük derken :KK43:

bende öyle düşünmüştüm çünkü bizimkiler sütyensiz dümdüz. destekli kullan diyolar zaten destek kullanıyorum meme yokki destek onu yukarı itsin :KK43:[/QUOTE]

Kizlar bu kahverengi yerle bitim yeri arasimi 10 benim 8 cikti ya :KK43:((

Ya kızlar size bir şey sorcam simdi ben 1 bucuk aydır fln masaj yapıyorum önceden çay falan da içiyordum da ramazan diye canım istemiyor, suan dolgunluk var ele falan geliyor ama cm olarak hep aynı, niye sizce? sizde de böyle mi

Yani daha onceden yaptigin yontem kalici bir yontem hangi cayi kullandin canim? Ben simdiye kadar hicbir seyi duzgunce devam ettirmedim hep gitti o dolgunluk yaptigim surece sisiyo

canım peki sen zayıfmısın ? yani ben çok zayıfım kilo alırsam göğüsdeki yağ dokusuna birikir mi acaba ?

Ben kilo aldikca kalcalarima gidiyor yada ayva gobegi yapiyorum bu vucut yapisiyla alakali sanirim ama gogus kilodan en zor etkilenen bolgeymis oyle duymustum

Kizlar birde haberiniz varmi bilmiyorum da masaj yaparken sag gogsumuzu sol elle solu da sag elle yapacakmisiz ayrica elimizi alta koyup yukarı dogru yuvarlak hareketlerle yapacakmisiz. Birde hazir ol vaziyette dururken omuz kaslarimizi sıkıp bırakmak da göğsü geliştiriyormuş.şu melodiyi günde 2 defa (hem sağ hem sol göğsümüz için)dinleyip kasları sıkma hareketini yapsak melodi yine zarar verirmi acaba

Kizlar birde haberiniz varmi bilmiyorum da masaj yaparken sag gogsumuzu sol elle solu da sag elle yapacakmisiz ayrica elimizi alta koyup yukarı dogru yuvarlak hareketlerle yapacakmisiz. Birde hazir ol vaziyette dururken omuz kaslarimizi sıkıp bırakmak da göğsü geliştiriyormuş.şu melodiyi günde 2 defa (hem sağ hem sol göğsümüz için)dinleyip kasları sıkma hareketini yapsak melodi yine zarar verirmi acaba

canım bide elma toplar gibi yapmakta geliştiriyormuş göğüsleri hatta masaj yaparken koltuk altından başlayıp göğüslere doğru yapmak daha çok işe yarıyormuş

boy kilo endeksine göre şuan 3-4 kilo eksiğim var eskiden çok zayıftım ama 10kilo aldım o zaman biraz daha büyümüştü göğüslerim ama kalçalarım daha çok büyüdü :KK1: kilo almak istiyormusun canım al istersen böyle 8-10 kiloda göğüste belli bir değişim oluyor ama onun altında malesef 1-2cm bile etki etmiyor 8-10kilo alabileceksen al canım bak gözle görülür fark oluyor o zaman

şimdi göğüste belli miktar yağ dokumuz var o değişmez artık ama kilo aldıkça şişiyor o yağ dokuları :)

Ben kilo aldikca kalcalarima gidiyor yada ayva gobegi yapiyorum bu vucut yapisiyla alakali sanirim ama gogus kilodan en zor etkilenen bolgeymis oyle duymustum

evet canım öyleymiş ben kendimce bi formül buldım şimdi ben zaten zayıflığımdanda şikayetçiyim kilo almak için cicibebe pekmez yiyorum bide şu çaylardan düzenli içsem şimdi ordaki hormonları harekete geçiricek ya aldığım kiloda göğüse dolar mı acaba çok mu saçma düşündüm acaba :KK17:

boy kilo endeksine göre şuan 3-4 kilo eksiğim var eskiden çok zayıftım ama 10kilo aldım o zaman biraz daha büyümüştü göğüslerim ama kalçalarım daha çok büyüdü :KK1: kilo almak istiyormusun canım al istersen böyle 8-10 kiloda göğüste belli bir değişim oluyor ama onun altında malesef 1-2cm bile etki etmiyor 8-10kilo alabileceksen al canım bak gözle görülür fark oluyor o zaman

şimdi göğüste belli miktar yağ dokumuz var o değişmez artık ama kilo aldıkça şişiyor o yağ dokuları :)

kendimce aldığım kiloyu göğüse biriktirme formülü buldum canım ama saçma mı çok bilemedim :KK1:

e aynıyız :KK70: ben boyumuz aynı bende 52 kiloydum ama ramazandan önce 1kilo aldım 53üm şuan ve 58,59 olmayı planıyorum ramazandan sonra

ramazanda akşamları cicibebe yiyerek daha iyi alınıyo kilo ben geçen sene 4 kilo almıştım :) hadi bakalım önce kim kilo alcakta memişleri büyüycek :KK1:

ramazanda akşamları cicibebe yiyerek daha iyi alınıyo kilo ben geçen sene 4 kilo almıştım :) hadi bakalım önce kim kilo alcakta memişleri büyüycek :KK1:

:KK70: tamamm yarışş :KK70: ama ben ramazanda alamıyorum iştahım olmuyo :KK43: evde şuan cicibebede yok. Ramazanda mı 4kilo aldın :eek: keşke bende alsam ama ben veriyorum ramazanda :KK43:

:KK70: tamamm yarışş :KK70: ama ben ramazanda alamıyorum iştahım olmuyo :KK43: evde şuan cicibebede yok. Ramazanda mı 4kilo aldın :eek: keşke bende alsam ama ben veriyorum ramazanda :KK43:

bende normalde veriyorum canım ama bütün gün aç kalıyorum iftarda akşam yemeği onun üstüne cicibebe yiyorum gece yemek kilo aldırıyor yani bide şimdi pekmezde yemeye başladım 3 gündür yapıyorum 1buçuk kilo aldım bile şimdiden :) geçen sene sadece cicibebe süt karışımı yemiştim pekmezsiz 1ayda 4 kilo almıştım o zaman . ama işştahsızım deme yarış yapçaazz yarın cicibebe al :KK70:

canlarım mümkün olduğunca gündüz yiyin yiyebileceğinizi ama ya. gece pek emilmediğinden vucuda dağılmıyo bel bölgesinde birikiyo kilolar

BAŞLIKTAN ÇOK UZAKLAŞTIK SANKİ
hemen dönüş yapıyorum. ben yarın gerekli alısverişi yapıp intromtrack ın formülüne baslıyorum yeniden. yaprak felan umrumda değil. kızlar gögüslerini sallayınca " yolda gördüğün yapraklı ye seninki de öyle olacak" deseler yerim zaten.şınavada başlıycam düzenli o da çok işe yarıyo. duşta soğuk ılık su geçişi yapıcam. haftada 3 kere de buz masajı. şeker çikolatayı kesiyorum( erkeklik hormonunu artırıp göğüsleri küçültüyo, yada büyümesini engelliyo). var mı benimle büyütme yarışına giren. rakibiz diye yardımcı olmamazlık yapmam biline... :nazar:

kızlar 2-3 gün önce 30 day shred'ten bahsetmiştim, bi türlü girip yazamadım:)

bundan 25 gün kadar önce göğüs altı 73, üstü 83'tü.
3-4 gün önce (tam regl öncesine denk geldi) alt 73, üst 88
bugün alt 73, üst 87

omzumla göğsüm arası eskiden sırf kemikti, şimdi hafif yumuşak:) böyle devam eder umarım:21:

X