Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Hareketlendirelim burayı :)

bende normalde veriyorum canım ama bütün gün aç kalıyorum iftarda akşam yemeği onun üstüne cicibebe yiyorum gece yemek kilo aldırıyor yani bide şimdi pekmezde yemeye başladım 3 gündür yapıyorum 1buçuk kilo aldım bile şimdiden :) geçen sene sadece cicibebe süt karışımı yemiştim pekmezsiz 1ayda 4 kilo almıştım o zaman . ama işştahsızım deme yarış yapçaazz yarın cicibebe al :KK70:

tamam alıyim keten tohumumuda ona eklerim :KK70: ya bende pekmez bağırsak çalıştırıyo yani sen ne kadar yiyorsun pekmez?

kızlar 2-3 gün önce 30 day shred'ten bahsetmiştim, bi türlü girip yazamadım:)

bundan 25 gün kadar önce göğüs altı 73, üstü 83'tü.
3-4 gün önce (tam regl öncesine denk geldi) alt 73, üst 88
bugün alt 73, üst 87

omzumla göğsüm arası eskiden sırf kemikti, şimdi hafif yumuşak:) böyle devam eder umarım:21:

canım ne bu bahsettiğin açar mısın biraz? ben bilmiyorum hiç :KK43: ve tek bunu mu uyguladın başka şeylerde var mı?

bi tür egzersiz canım, jillian michaels 30 day shred :) egzersizler kısmında detaylı bulabilirsin. aslında kilo problemim yok ama kaslı bi vücudum olsun diye başladım, bi baktım göğüsler şişmeye başladı:)) aslında asıl olay bol bol göğüs kası çalıştırıyo olması. alttaki kas şişince göğüsler de büyüyo doğal olarak, sırt kasları çalıştıkça da dikleşiyo:) başka bi şey kullanmıyorum, ekstra östrojen takviyesinden ölesiye kaçıyorum:)

bi tür egzersiz canım, jillian michaels 30 day shred :) egzersizler kısmında detaylı bulabilirsin. aslında kilo problemim yok ama kaslı bi vücudum olsun diye başladım, bi baktım göğüsler şişmeye başladı:)) aslında asıl olay bol bol göğüs kası çalıştırıyo olması. alttaki kas şişince göğüsler de büyüyo doğal olarak, sırt kasları çalıştıkça da dikleşiyo:) başka bi şey kullanmıyorum, ekstra östrojen takviyesinden ölesiye kaçıyorum:)

anladım canım :KK43: ben kas yapmaktan korkuyorum açıkcası yani çünkü yağlar erimeden kas olmaz yağ eridikçe kas olur diye biliyorum tehlikeye atmak istemiyorum olmazsa son çare denerim belki :KK43:

Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 1 - YouTube canım dediğin şey bu mu acaba :)

wowo000, canım yağ ve kas birbirinden tamamen bağımsız şeyler:) bu egzersizi insanlar zayıflamak için yapıyo genel olarak, ben sırf şekle gireyim diye başladım ki bi baktım bi taşla iki kuş oldu:) bunun yerine göğüs kaslarını geliştirici egzersizleri bi deneyebilirsin:)

mialeo; evet canım:) 3 level'dan oluşuyo ama ben o paylaştığın videodan sonra hissettim büyümeyi:)

tabi bu konuda her zaman olduğu gibi garanti veremiyorum, test aşamasında sayılırım:))

oha ciddi misinn :0 :KK70: ama bağırsakları çalıştırmıyo muymuş ya baya kilo yapıyor mu acaba canım

hiç bilmiyorum tatlım ya bana zarar vermedi ama başka bi arkadaş 1 hafta her akşam içip 8 kilo almış bende heveslendim öyle olunca :)

kızlar yeni bir yöntem daha buldum buda yabancı bir siteden alıntı kızın biri 2 ayda 2 kup büyütmüş bu yöntemle.özetle günde 3kere 5er dk yada yatmadan önce 15dk göğse diş macunu yada bunun gibi birşeyle masaj yapın diyor. 2ayda 2 beden büyümüşş :KK8:

Hey here is a good way to get bigger boobs naturally well you put something on your nipples like that is fresh or spicy like toothpaste (witch is the best) or hot sauce. do that every night and also rub your boobs with lotion for 5 min 3 times a day or for 15 min right before you go to sleep well i started with a size of 32A cup now its been 2 mouths and i am a size 34C.

kızlar yeni bir yöntem daha buldum buda yabancı bir siteden alıntı kızın biri 2 ayda 2 kup büyütmüş bu yöntemle.özetle günde 3kere 5er dk yada yatmadan önce 15dk göğse diş macunu yada bunun gibi birşeyle masaj yapın diyor. 2ayda 2 beden büyümüşş :KK8:

Hey here is a good way to get bigger boobs naturally well you put something on your nipples like that is fresh or spicy like toothpaste (witch is the best) or hot sauce. do that every night and also rub your boobs with lotion for 5 min 3 times a day or for 15 min right before you go to sleep well i started with a size of 32A cup now its been 2 mouths and i am a size 34C.

nasıl yani tatlım bildiğin macun mu :KK1:

evet canımm :KK70: diş macunu yada sıcak sos diyor banada saçma geldi ama kız yazmış 2 ayda 2 beden büyütmüş ben denicem galiba :KK70: resmen deneme tahtasına çevrdim kendimi :KK70: :KK9:

dene bakalım inş olur canım ben deneyemem rosea hastasıyım vücüdüm zaten perişan iyice beter eder felan :KK70:

geçmiş olsun canıım :KK43: nasıl bir hastalık o tam olarak ? hiç bilmiyorum

sağool canım vucüdumun heryerinde kabarık kızarıklıklar var tedavisi yok googledan yazarsan görürsün resimleri tatlım. diş macunu etkiler diye düşündüm yani daha beter olursa ağlarım :KK1:

sağool canım vucüdumun heryerinde kabarık kızarıklıklar var tedavisi yok googledan yazarsan görürsün resimleri tatlım. diş macunu etkiler diye düşündüm yani daha beter olursa ağlarım :KK1:

gördüm canım sen yapma ters bi etkisi olmasın çok geçmiş olsun Allah acil şifa versin :) benim arkadaşımdada şey vardı adını unuttum bötle yüzünde ellerinde heryerinde kırmızı kırmızı ama yarıklar yani derisi kesilmiş gibi derin yarıklar vardı kaç doktora gitti tedavisi yok dediler yada ilaç verdiler geçmedi en son bir doktora gitmişti tedavi oldu geçti inşallah seninkilerde geçer :)

gördüm canım sen yapma ters bi etkisi olmasın çok geçmiş olsun Allah acil şifa versin :) benim arkadaşımdada şey vardı adını unuttum bötle yüzünde ellerinde heryerinde kırmızı kırmızı ama yarıklar yani derisi kesilmiş gibi derin yarıklar vardı kaç doktora gitti tedavisi yok dediler yada ilaç verdiler geçmedi en son bir doktora gitmişti tedavi oldu geçti inşallah seninkilerde geçer :)

insallah canım benim allah kimseye vermesin :) beterin beteri var buna şükür :) ben adını hatırlamıyorum ama spor yapıpta büyüten arkadaşın hareketlerini yapmaya başladım öncedende duymuştum zaten belki işe yarar sende onu dene bakalım hangimizinki işe yarayacak :KK70: önce büyüten hava atarr :)

X