Happy Birthday ,mayis kuzucuklari

Canım elıfcım Çok saĞol ıyı dıleklerın ıÇın Çok mutluyum oĞlum 1 yaŞına gırdı bugÜn akŞam partı var:)
bugÜn doĞan tÜm bebıŞlern doĞum gÜnÜnÜ kutluyorum
elıfcım Çok dÜŞÜncelısın canım benım

kızlar nerde sorun var bilmiyorum ama bu 3. mesajım bugün doğnlar bütün bebişlre iyiki doğdunuz sağlıkla nice mutlu yıllara

kızlar merhabaaa!!
oğluşumun geçen pazar yaş günü partisini yaptık!
çok süpper geçti. çok mutlandık:))
daha önce de yazdığım gibi hazırlıkların tümü sağolsun arkadaşlarımla tamamladık ve herşey istediğime yakın oldu. sonradan aklıma takılan birkaç eksik hariç. ama o kadar da olur, ee ilk deneyimimiz.. bir daha olmaz..
tüm mayıs bebişlerinin de yaşgünleri kutlu olsun!
işte partiden birkaç kare..

happy spk resimler çok küçük tam görülmüyor ama güzel geçmiş partiniz

bugün doğan tüm mayıs bebeklerinin yeni yaşları kutlu olsun
nice sağlıklı huzurlu mutlu yıllara...

Happy birthday YUNUS EMRE :hooray::1hug:
Ebrucum,Nice mutlu yillara canim arkadasim.Nelre atlattin bi 1 yilda.Iyisiyle ,kotusuyle///Ama Allah sana odulunu YUnus emre gibi tatli,uslu,(allaha binlerce kere sukurler olsun,maasallah ki)sorunsuz bir melek verdi..Umarim tum hayati mutlulukla,sevdileriyle,hep guzuel hatiralarla dolu gecer..Dogumgununuz kutlu olsun

Evet yarin dogan bebeislerimiizi kutladik boylece..Ama ben 14 mayis da dogan bi bebesimizi unutmusum ,Ozur diliyorum geciklmeli de olsa...

Happy birthday POLAT EFE Guzel resim dogumgununuz kutlu olsun canim ,gozden kacirmiism ozur dilerim...Allah guzel yazilar yazsin insallah:1hug:

Happy birthday BEGUM:teytey::hooray:
Betulcum ne cok sey paylastik seninle..Buranin mudavimi olmamda ki etkenlerden birisin sen..Seni burada gormeyi ozluyorum.Begumcugun dogungununu can-i gonulden kutluyorum ..Allah gelin oldugu gunleride gostersin insallah.Ikinizi de kocaman opuyorum :1hug:

Happy birthday HATICE CEREN :dance::içelim:
Deryacim canim arkadasim (seninde bacim demeni ozledim) allah nice mutlu yillari kizinla ve esinle hep huzur icinde kutlamayi nasip etsin...Allah hep iyi y azilar yazsin insallah :Saruboceq:

Happy birthday HATICE CEREN :dance::içelim:
Deryacim canim arkadasim (seninde bacim demeni ozledim) allah nice mutlu yillari kizinla ve esinle hep huzur icinde kutlamayi nasip etsin...Allah hep iyi y azilar yazsin insallah :Saruboceq:

sağol bacımm. bugün zaten çoook duygsalım nedense.. kızım ağlıyordu babannesine bırakırken.. çok içlendimm.. çok canım sıkıldı.. bana yalvarır gibi bakıyordu kuzum.. yavrumm benim yaaa ağladımzatiiisenağlama

Canim o senin duygusalligini hissetmistir..Gecen sene onunla ilk karsilastigin ani dusunuyorsundur...Bunlar mutlu anlar..Aksam eve gidince kizin yaninda olacak..Ben cocugumun dogumgununu goremedim bile bu sene.Simdi iki yabanci gibiyiz bazen...Kayranin bebekligine ait o kadra az ani biriktirmisim ki,hatira bohcamda...Mercanin her aninda sadece ben vardim .Kayrayala nerdeyse 5 aydir annem ilgilendi...Cocugumun huyu suyu degismis.Sanki baskasinin cocugunu cozuyor gibiyim bazen cok zoruma gidiyor

çok teşekkür ederim doğum günümüzde kutlanmış.ben fazla giremiyorum kpssye hazırlandığım için. tüm mayıs bebişlerinin doğum günü kutlu olsun.bende 1-2 resim atayım.daha sonra silerim..

Son düzenleme:

öyle oluyor canım. başkası bakınca çocuğuna... geçen haftasonu pikniğe gittik.. kızımıda götürdüm tabi bırakamamki... erkesi günü hasta oldu üşütmüş sanırım.. kayınvalidemin bana dediği şu.. oraya buraya götürüyorsunuz hasta ediyorsunuz çocuğu diyo..
ki oysa 4 aylıktanyberi kızım hasta.sebep onların evinin soğuk olması.. -ev doğalgaz alk kat yanmadığı için yerler soğuk. kuzumda emekliyoum diye yerlerde duruyordu akşama kadar- bunu bal gibibiliyor ama ben kalkıpda çocuğumu hasta ediorsunuz demiyorum. mesela altını geç alıyor kaka yapıyor bazen yara oluyor bazen takır takır kurumuş oluyor. kalkıpda lf etmiyorum. tırnaklarını gç kesiyorum diy ekızıyor falan filen ama ben hep yinede kayınvalidem benden iyi bakıyor kızım adiyorum..
başkası ybakınca insana koyuyor yaptıkları.. zoruna gidiyor seni çok iyi anlıyorum.

resimleriniz çok güzelmiş canım , pastanıza bayıldımm.oğluşunda büyümüş maşallah... Allah ömür boyu mutlu etsin..

Son düzenleme:

Son düzenleme:
çok teşekkür ederim.Allah tüm bebeklere analı babalı sağlıklı uzun ömürler versin inşallah. rica etsem alıntı kısmını silebilirmisiniz eşim azıcık kızıyorda internete resim koymaya.:jeyyar:

:teytey::dance: Happy birthday ECRINNNN
Canancim nerelerdesin?Ecrin'in dogumgyunu kutlu olsun..Umarim hersey yoluna girmistir.bu dogumgunu tum ailenin bir arada oldugu,herseyin geride kladi yeni bir baslangic olur sizin icin.Seni de Ecrini de kocaman opuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…