Happy Birthday ,mayis kuzucuklari

Happy birthday ELAAAA:dance::sm_cool:
Selamcim Allah Elacigimiza nice nice mutlu yillar nasip etsin.Allah guzel yazilar yazsin...Elacim iyi ki dogudn ,iyi ki varsin ve iyi ki anneciginle tanisma firsatimiz oldu :1hug:

teşekkür ederim canım
kutladık minik bir kutlama oldu babamla erkek kardeşim geldiler c.tesi günü pazarda döndülar...küçük bir pasta mum...ama çok güzel bir duygu...

En minik mayis bebeklerini de kutlayarak mayis ayini bitirdik ve hazirana adim attik :hooray::hooray: Insallah atlamadan ,kimseyi kirmadan halletmisizdir. Bu arada biliyorsunuz oykumun dogum gunude geliyor...Haziranin 8 de Allah gulsaha eyup peygamber sabri versin ...Aklimdan zaten hic cikmiyor.Acisini onun kadar anlayamayiz ama belki bu yaziyi okuduktan sonra onun icin dua edebiliriz.Allah o gun ona dayanacak gucu versin diye..Biz bebislerimizin dogum gununde nasil onceki sene yasadigimiz tatli heyecani yasiyorsak,onun da caisi tazelencek...Allahim ona sabirlarin en buyugunu versin ...:Saruboceq::Saruboceq: Hic bir anneyi evlat acisiyla imtihan etmesin..senağlamasenağlama

selmacım ela ile birlikte nice mutlu senelere canım....elifçim gerçekten büyük bi titizlikle mayıs bebişlerinin doğum günlerini bitirdin ben olsam yapamazdım herhelde bence kolay bi iş değil tekrar teşekkürler canım gülşahada Allahım büyük sabırlar versin

teşekkür ederim arkadaşlarım hepinize....elif cim sana da ayrıyetten teşekkür ederim çok düşüncelice açılmış bir topicti...ben çoğu arkadaşı tanımıyorum eskilerden değilim maalesef...elimden geldiğince kutlamaya çalıştım...hepinizi öpüyorum..

teşekkürler canım. dogum günü resimlerimizi de profilimdeki albüme eklicem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…