Happy Birthday ,mayis kuzucuklari

kızlar hepinize çok teşekür ederim. insan çok duygulanıyo çok güzel bi şey sağolun iyiki varsınız alperenle aynı gün doğan arkadaşları hepinize nice mutlu seneler umarım bigün hep beraber kutlarlar...hepinizi öptüm..

hiç beklemiyodum süpriz oldu benim için beni çok duygulandırdın. çok teşekkür ederim inşallah seneye hep beraber aynı gün aynı yerde seninkinide kutlarız

Ay kizlar valla cok duygulandim agladim agliycam .Bir insanin ayni anda kac cocugu olabilir ki...Ama tum mayis bebislerini oyle bi benimsemisim ki benim icin ne Kayra'dan ne Mercan;dan farklari yok

saadetçim uzun zamandır görüşemiyoruz..bizleri unutma fıratla beraber nice uzun mutlu ve huzurlu yıllara canım...iyiki doğdun fırat...

elifçim haklısın valla bende senin gibi düşünüyorum 2 tane değil bütün mayıs bebişleri bizim

iyki doğdunuz minik bebişler bizede sıra geliyo heyecanlıyım ilk doğum günü oğlumun perşembe 14 mayıs :)

metenin doğum günü kutlu olsunnnnnnnnnnnnnnnnnn çok öptüm şekeri :))) mertin doğum gününede az kaldıııııııııııııııııı 13 mayıss

Happy birthday Huseyin Bugraaa:teytey::hooray:

Tuba'cim (kardelen )Gecen sene doguma nasil canli yayinla girdigini hatirliyorum da.Dogurdum dogurucam derken bak kocaman bir 1 sene gecti..SEni de Bugrayi da ozluyoruz...Nice mutlu yaslari olsun,Allah uzun ve guzel bir omur nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…