Happy Birthday ,mayis kuzucuklari

Happy birthday SAFAAA:teytey::hooray:

Cassercim (yasemincim ) canim nice mutlu senelere....Iyiki dogdun safaaa,nice mutlu yillara,iyi ki dogdun iyi ki varsin ,mutlu yillarrrrrrr saaanaaaa :hooray:

Son düzenleme:
cassercim oğluşunun doğum gübü kutlu olsun....allah uzun ömürler versin ona...
enesin de doğum gününü kutluyorum...bütün yaşına giren bebişlerin doğum gününü kutluyorum...

Doğumgünümüzü kutlayan tüm annelere çok teşekkür ediyoruz.Koskoca 1 yıl geçti.Oğlum 1 yaşında oldu.Bu çok mutluluk verici birşey.
Allah herkese nasip etsin.
Diğer bebeklerimizede nice seneler.

Happy birthday SAFAAA:teytey::hooray:

Cassercim (yasemincim ) canim nice mutlu senelere....Iyiki dogdun safaaa,nice mutlu yillara,iyi ki dogdun iyi ki varsin ,mutlu yillarrrrrrr saaanaaaa :hooray:

Çok incesin Elif cim.Çok teşekkür ediyorum.a.s
İyiki doğurmuşuz hepimiz
Hayatın anlamı bu olsa gerek.

Evet yasemincim ..Allahin sevgili kullariyiz annelik gibi kutsal bir duyguyu tattik..Disaridan bakanlar,hayatinizi yasayamiyorsun ,ay cocukla hersey daha zor diyor ama onlar bu guzel duyguyu tatsalar,niye daha erken evlat sahibi olmadik diyecekler....
Birde allaha yatip kalkip sukrediyorum,Allahim aratmadan buldurdu...Isteyen herkesi evlat sahibi yapsin yuce rabbim .

Etrafimda 3 arkadasim var....Biir istiyor ama olmuyor...Digerinin 6 yasinda bir oglu var ..Kayradan sonra onlarda ozendi 2. yi istiyor....Hamile de kaldi 6ay kadar once ilk bebegini 2 aylikken duusrdu.2gun oncede 2.bebegini kaybetti....3. arkadasimda dunya kadar para harcadi yillar biyjnca ugrasti simdi hamile,sabirsizlikla bekliyor...Yuce rabbim tum kadinlara annelik nasip etsin....

Ne mutlu bize bebislerimiz artik kocaman kizlar,buyu abiler oldular.Belki isimiz gun gectikce daha zorlasiyor ama zevkli yanida bin kat daha artiyor..ONlar adim attip,anne diye kostukca hangi anne kalbi sevgiyle dolup tasmaz ki...Yaramzlik yaptiklarinda o ondeki minnacik dislerini gosterip sirittiklarinda hangi kalp yumasayip da kuzusunu sarip sarmalamaz...Var mi daha otesi

AYYYY costum yine.Mecan babasiyla dolasmaya gitti Kayra uyuyor.....Gelsinler hemen kizlarimin saclarini koklayip....Kocamannnn opucem onlariiii.Bu yaziyi okuyan tum annelere tavsiye ederim....

allah a şükürler olsun diyelim o zaman elif cim...
ela ya o kadar alıştım ki...allah ım hiç birinin yokluğunu vermesin...
hele maşallah senin 2 tane....imrendiriyor beni 2 çocuklu anneler bende istiyorum ama yapacak cesaretim kalmadı çok zor geldi bana bu sezeryan olayı(

safa e enes dahil bugün doğan bebişlerin doğum günü kutlu olsun sevdikleriyle beraber nice yıllaara....elifçim aynen katılıyorum canım yorulsakta dert yakınsakta biz onlarla bütünüz Allah yokluklarını göstermesin isteyen herkese nasip etsin gerçekten anne olmak çok güzel bi duygu..

Happy birthday SENIZ:teytey: Yarenim_ben kizinin dogum gunu kutlu olsun...uzun suredir deni de aramizda goremiyoruz,ins ikinizde iyiisnizdir

Happy birthday KUZEYYYYY

Happy birthday GOOKCENNN

Canim arkadasim ,ana ogul allah nice yaslariniiz kutlamayi nasip etsin...Hep beraber mutlu gunler gormenizi temenni ederim...Insallah allah minik oglunun damatligini da gosterir.Dogum gunu resimlerinizi bekliyoruz..Ikinizide kocaman optum :1hug:

çok teşekkür ederim:)a.s.a.s.a.s.
amin, güzel dileklerin beni çok mutlu etti:1hug::1hug:

Yarin belki firsatim olmaz bugunden yazayim dedim..

Happy birthday BURAKKKK:teytey::dance:

Elifcim (kardelennn) Canim adasim..Burak'a nice mutlu seneler...Allah anasiyla babasiyla sevdkleriyle kocaman mutlu bir omur nasip etsin insallah :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…