Happy Birthday ,mayis kuzucuklari

Happy birthday ULASSSS

Sekertas,ulascigin dogum gunu kutlu ve mutlu olsun..Allah damat oldugu gunleri de gostersinn insallah.Kocaman opuyirum arkadasim :teytey::içelim:

bugun doğan bütün bebişlerin doğum günü kutlu olsun nice senelere sevdikleriyle beraber inşallah

(özele mesaj yazınca adresime mail gelmiş tesadüfen bakınırken gördüm bu topiği)
teşekkürederiz elif teyzesi. zaten o anları yaşıyorum şimdi sabah 9 gibi hastaneye gitmiştik. şuan doğum sancısı çekiyordum buğra için:)) onca acıyı çekerken yine sizler aklımda kızlara haber versinler diye haber göndermiştim eşimle:))) varmı benim gibi delisi ya-tatlicadiarzu- çok şükür rabbime sağlık sıhatle 1 senemizi doldurduk.
mutlu huzurlu nice seneler dileğiyle tüm mayıs bebeklerine..... :1hug:

ulaşın ve buğranın doğum günleri kultu olsun nice mutlu yıllara.....evet tubacım kız kk da doğuracaktın nerdeyse :)))

bugün doğan bütün bebişlerimizin yeni yaşı hayırlı uğurlu olsun
nice sağlıklı mutlu huzurlu senelere

merhaba kızlar ,
pazar günü; yorucu bir doğum günü ertesi, annemlerin gidişi, eşimin nöbeti hepsi üst üste gelince ben de kendimi uykuya verdim sonra okul ev derken bu topiği unutmuşum ne olur kusura bakmayın. eşim yine göreve gitti ben de gezinirken topiği unuttuğumu farkettim. hepinize öncelikle çok güzeldilekleriniz için çoook teşekkür ediyorum ve tüm mayıs bebeklerimizin doğum günlerini kutluyorum. ınşallah bebişlerimizin ikinci yaş gününde de yine beraber oluruz. bu sefer söz unutmayacağım

Happy birthday DORUK:hooray::dance:
Ervuscum sizin de dogumgununuz kutlu olsun .Sanirim icimizdeki en genc anne sendin.Dogdu doguyor derken bak koskacaman bir sene gecti..Allah hep guuzel seyler yazsin Doruk icin insallah...

Happy birthday Muhammed:teytey::içelim:
ridacim canim arkadasim .. Nerden nereye ...Gecen sene her zorlugu tek basina gogulayip 9 ay 10 gunluk maratonu bitirdin..Ama sonunda Muhammedine ve kocana kavustun...Allah sizleri bir daha hic birbirinizden ayirmasin..Daima mutlu olmanizi dilerim..Allah guzel yazilar yazsin sizler icin .SEni de muhammedi de cok cok opuyorum :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…