Hapla korundugum halde Hamilemiyim yoksa?

DUYGUSUZduygu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2009
1.247
4
Slm kizlar... yaklasik 1 senedir hapla korunuyorum ama en son kutumdan sonra hala adet olmadim. normalde 8. gün tekrar diger kutuyu kullanima baslayamem gerekirken yine hala adet olmadim. adetime 2 gün kala esimle birlikte olmustum, acaba hamile kalmis olabilirmiyim?:uhm:

arkadasım 1 senedir içiyomuşsun ben 5 yıl kullandım hap ama hamile kalmadım hemde unuttuğum oluyodu hapım bittikten 4 gün sonra hastalanıyordum ben hiç böyle bişi yasamadım bence doktora git .

hemen olurmuuuu???? biraz şüpheli ,,çünkü ne kadar da olsa doğm kont hapları yumurtalıklarda tembellik yaparrr diye biliyorummm ama eğer bebek istiyorsan inşallah hamileisndirr diyorummm ,istemiyorsanda olsun rabbimverirse kıymetini bill derimmm

ya evet bende ya 4, ya da 5. günü oluyordum ama simdi 7 günüm ama hala tik yok.... ya cocuk istiyorum ama duydumki haptan sonra hemen hamile kalirsan ya düsük oluyor yada bebegin sakat oluyor. iste kizlar ben bundan korkuyorum. düsük neyse de sakat olmasindan cok korkuyorum...:uhm:

yook canımm daha neler,,bunu nerden duyduğuna bağlııı ,,kulaktan dolmaysa inanma hayatım öyle şeylereee..ne sakatı ne düşüğüüü yaa??şaşırdım vallahiii..ama sanmıyorum yinedeee..çoğu insan böyle korunuyorrr sonuçta sen ilacı bırakmışsın ,bıraktığın anndan itibaren;bazen hemen bazende bir süre sonra hamiile kalma iht .vardırrr..ben yeni evlendiğimde kadın doğm dr u bana en iiyöntem dğm kont.hapı demiştii..bende 5-6 ay onu kullandımm ..tabi çocuk olmayacağını bilemedenn yaptıkkk:bbo:

ay canimmm valla icime su serpttin yaaa ama iste ne bileyim insan etkileniyo ya sölenenlerden... aman saglikli olsun; anali babali olsunda baska bisey istemem ya! :Saruboceq:

canım hiç alakası yok ama bence sen hamilelikten değil başka birşeyden şüphelen yani doğum kontrol hapları bazı bünyelerde kist oluşumuna neden oluyor bir süre daha bekle ve adet olmazsan bence bir doktorla görüş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…