Hamile olabilir miyim? Erken belirtiler?

Merhaba. Yumurtlama dönemini takip ederek birliktelik yaşadım. 3 aydır deniyoruz. Bu ay bazı farklılıklar hissettim. Regl günüme 12 gün var kan tahlili verdim ama negatif çıktı. Erken mi davrandım acaba?

Merhaba. Yumurtlama dönemini takip ederek birliktelik yaşadım. 3 aydır deniyoruz. Bu ay bazı farklılıklar hissettim. Regl günüme 12 gün var kan tahlili verdim ama negatif çıktı. Erken mi davrandım acaba?
Çok erken vermişsiniz keşke biraz daha sonra verseydiniz

Gelene şükredip sevincinizi yaşayın. Şu an hangi durumun içindesiniz bilmiyorum ama herşey gelip geçici hiç bir şey baki kalmıyor. Şu an yaşadığınız bu güzel an da geri gelmeyecek o yüzden hiç bişey düşünmeden yalnızca şu an ki mutluluğu yaşayın doyasıya🥰 vardır bunda da bir hayır belki bir hafta sonra size kendini göstererek mucize yaşatmak, her şeyi düzeltmek istedi, size tutundu, inandı. Siz de ona tutunun ve devam edin 😇💐
Allah razı olsun güzel dileklerin için teşekkür Ederim Eşimle aramızdaki sorun yüzünden 3 gündür konuşmuyorum onunla başka şehire annemlerin yanına geldim şimdi öğrendim işte mecbur atlatacağız gibi duruyor

Aynı şeyin temmuz ayının başında ben de yaşadım. Benim annemler yaşadığım şehirde yaşıyo ben de aldım başımı Bursa'ya kardeşimin evine gittim 3 gün. Bitirmeye karar vermiştim herşeyi ayarladım döndüm eşimle konuşacaktım çünkü onın da isteği bu evliliği bitirme yönündeydi. Eve geldim tekrar ve sarılıp dakikalarca ağlaştık ve barıştık. Sıkma canını böyle şeyler hep olur. Erkekler biraz idare ister bazen, bazen de ufak cezalar. Benim eşim 47 yaşında ama bir çocuktan farksız. O yüzden senin bikaç gün ailenin evine gitmen de emin ol ona da koymuştur. Kaç yaşındasın bilmiyorum ama ben 40 yaşındayım bir abla bir dost tavsiyesi naçizane fikrim oluruna gitmeye çalış. Sorun geri dönülmesi mümkün olmayan bir şey mi bilmiyorum ama değilse bu bebek sizin için bir şans olabilir. Bence eşinle bu konuyu yüz yüze konuş ve hakkınızda hayırlı olana birlikte karar verin.

Aynı şeyin temmuz ayının başında ben de yaşadım. Benim annemler yaşadığım şehirde yaşıyo ben de aldım başımı Bursa'ya kardeşimin evine gittim 3 gün. Bitirmeye karar vermiştim herşeyi ayarladım döndüm eşimle konuşacaktım çünkü onın da isteği bu evliliği bitirme yönündeydi. Eve geldim tekrar ve sarılıp dakikalarca ağlaştık ve barıştık. Sıkma canını böyle şeyler hep olur. Erkekler biraz idare ister bazen, bazen de ufak cezalar. Benim eşim 47 yaşında ama bir çocuktan farksız. O yüzden senin bikaç gün ailenin evine gitmen de emin ol ona da koymuştur. Kaç yaşındasın bilmiyorum ama ben 40 yaşındayım bir abla bir dost tavsiyesi naçizane fikrim oluruna gitmeye çalış. Sorun geri dönülmesi mümkün olmayan bir şey mi bilmiyorum ama değilse bu bebek sizin için bir şans olabilir. Bence eşinle bu konuyu yüz yüze konuş ve hakkınızda hayırlı olana birlikte karar verin.
Ben 29 yaşındayım. Bundan önce de birkaç böyle zaman yaşadık ama en ciddisi buydu. O ayrılmak istemiyor çünkü onun tavırları ve yaptıkları bizim aramızı soğutan. Ben de yoruldum artık her gün onunla savaşmaktan. Savaşmadığım yerlerde ben benden oldum bambaşka biri oldum ve kendimden mutlu olmadım. O yüzden savaşmamak karşı koymamak benim için bir seçecek değil artık. Şimdi belki bir şeyler farklı olur bakalım

Merhabalar kesinlikle çok erken tahlil vermişsiniz. Döllenme olduysa daha tüplerinizde yolculuk ediyor embriyo rahme yerleşme olmadan mümkün değil anlayamayız . 5 gün kala erken gebelik testleri silik de olsa sonuç veriyor bence öyle yapın silik çizgi görürseniz üzerine kan testi yaptırın. Hayırlısı olsun.

Ben 29 yaşındayım. Bundan önce de birkaç böyle zaman yaşadık ama en ciddisi buydu. O ayrılmak istemiyor çünkü onun tavırları ve yaptıkları bizim aramızı soğutan. Ben de yoruldum artık her gün onunla savaşmaktan. Savaşmadığım yerlerde ben benden oldum bambaşka biri oldum ve kendimden mutlu olmadım. O yüzden savaşmamak karşı koymamak benim için bir seçecek değil artık. Şimdi belki bir şeyler farklı olur bakalım
Dedim ya ablacım evliliklerde oluyor böyle şeyler, duygular darbe alıyor, köreliyor ama böyle güzel gelişmeler eğer aranızdaki bağ kuvvetli ise sizi birbirinize bağlacak sebepler sunar. Hakkınızda hayırlısı olsun ben sevindim kendi adıma, umarım güzel huzurlu sağlıklı günlerde birlikte büyütürsünüz meyvenizi.🤲🏼🥰

Dedim ya ablacım evliliklerde oluyor böyle şeyler, duygular darbe alıyor, köreliyor ama böyle güzel gelişmeler eğer aranızdaki bağ kuvvetli ise sizi birbirinize bağlacak sebepler sunar. Hakkınızda hayırlısı olsun ben sevindim kendi adıma, umarım güzel huzurlu sağlıklı günlerde birlikte büyütürsünüz meyvenizi.🤲🏼🥰
Amin ablacım çok sağol böyle ılımlı görüşlere çok ihtiyacım var içimdeki öfkeden kurtulmam lazım benim teşekkür ederim

Kızlar merhaba tekrar. Adetim 4 gün gecikti, gebelik testlerin hala negatif. Bugün bir ovulasyon testi yapayım dedim p da böyle çıktı. Bu arada kasıklarımda ağrı ve akıntı devam

Eklentiler

• 1000002730.jpg
    1000002730.jpg
    42,9 KB · Görüntüleme: 76
Merhaba . Benmde aynı şekilde belirtilerim var sadece göğüslerimde hassasiyetsizlik ve şişlik yok onun dışında ağrılar bulantılar halsizlik uykusuzluk baş dönmesi ruh hali değişikliği var. Adetime de birkaç gün var normalde. Adet miyim hamileyim mi çok merak ediyorum 🤲

Merhaba kızlar bişey sormak istiyorum yumurtlama döneminden 3 gün önce ilişkiye girdim ve yumurtlama döneminden 2 gün sonra yine girdim. Adetime 6 gün var ve bugün karnım ağrımaya başladı. 5 Ağustos ta girdim 8 Ağustos yumurtlama günüydü ve 10 Ağustosta girdim. Sizce bu neden oluyor hamilelik olabilir mi?

X