Aile Planlaması Hanımlar spiral taktırmayı düşünüyorum

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Cesaret arttırıcı yöntem spiral i takiyorsun hem hap kullanıyorsun hem condom birinden kaçarsa birine takılır

Cesaret arttırıcı yöntem spiral i takiyorsun hem hap kullanıyorsun hem condom birinden kaçarsa birine takılır
Condom ile 15 yıldır korunuyorum.iki çocuğum var. Condom takmadığım gün hamile kalabilmek gibi üstün yeteneklerim var.
Düşünsenize,adam ömrünü condomla geçirdi. Hem reglim azalıp düzene girsin,hem de eşime bir jest olsun istiyorum.
Biraz da ben omuzlayayım o sorumluluğu.

Özelde taktırın mümkünse bakır olsun
İlk taktırdığımda 5 yıl beklemeden kontrollerde gittim, bir ara çıkartıp dinlendirmeye dahi aldım rahimi o esnada prezervatif kullandım yaklaşık 6 ay kadar sonra tekrar özelde taktırdım, devlette taktırmayın ucuz Çin malı kullanıyorlar bu şekilde rahimi tümden aldıran olmuş bu kalitesiz spirallerden dolayı, 2 taktırmamdan sonra 10 yıl kaldı, korkarak özel hastaneye gittim çıkartılması için doktor dedi ki ucunda ipi yoksa sana kürtaj yapmak zorundayım deyince acaip korktum artık menopoza girmiştim ve bu spiralli çıkartmak zorundaydım, neyse kadın doktor dedi ki spiralin kaliteliymiş ipi ucunda, hemencik çıkarttı, bende derin nefes aldım

Bende condomcuyum şükür basima bir aksilik gelmedi eşim bu aralar bıktım desede başka çare bulamıyorum hapi da o istemiyor sana zararı olur diyor kondomla yola devam

Condomu ben de hic sevmiyorum.
Isin dogalligini bozuyu
Hormon yukleyemem kendime, spiral taktirmam.
En guzeli korunmamak
Isi sakasi stresli is bu korunma yontemine karar verme isi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…