hanımlar gönüller bir olsun

Gecmis olsun acil şifalar. Şifa icin 1 fatiha 422 ya şafi çekiliyormuş diye okumuştum hatta ben de arkadasımın annesi icin istemiştim konu acmıştım.
öyleyse perşembe günü için meleklerimizden 1fatiha 422 ya şafi isteyelim.ben başladım bile.

Ayy yok canım ne demek ben gönüllü yapıyorum :) asıl Allah senden razı olsun senin sayende başladık toplandık burada
cumlemizdn canm ben miniğimz için 422 adet ya şafiyi bitirdim.500 niyetle başlamıştm sen öyle yazınca 422 çektim.fatihamıda okudum.perşembe günü ikinci kez sizlerle beraber çekeceğim inşallah.

Günaydın :) 66 dan fazla Ya Allah (cc) çektim. Sayılar önemli değil dimi ben hep daha fazla çekiyorum Allah kabul etsin. Selam ve dua ile dualarda buluşalım inşaallah

Gunaydın arkadaslar Liste ve mesajlar için bir önerim var. Takip ettigin ya latif topiginde uyguladıgımız yontem. Her sabah (gunluk esma oldugundan)

"Bugunun esması xx, yy adet okunacak. Allah kabul etsin...
1.tkglcn
2.snowyy
3...."

Seklinde altına listeyi de eklesek. Herkes o gün okuyup mesajdan alıntı yaparak isminin karsısına okudum yazsa takibi daha rahat olurdu.

hanımlar aklıma geldi önce bi hepinizin fikrini alayım dedim.esma-ül hüsna yı bitirdiğimzde hayırlısıyla Kuran-ı kerim i bölüşüp hatim edeilm mi?sizlerede uyar mı?

Uyar canım.

1 fatıha ve 422 ya safi okuyacagım. Rabbim şifasını versin inşallah.

Niyet ederken ne diyoruz canım

Hasta bebek iin 422 Y Şafi ve 1 Fatiha okudum Allah kabul etsin, sağsağlim ailesine kavuşsun inşallah.

Ben de okumalarımı yaptım. Rabbim kabul etsin inşallah.

Bende 1 fatiha 422 safi okuyayimalayım.Rabbim ailesine baģıslasin yavrucagi

canım bende okudum allah kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…