hanımlar gönüller bir olsun

bende katılmak istiyorum ama ne yapmam lazımmm
cnm günlük zikirlerimizi ve kişi başı ne kadar çekileceği yazılıyor.yapmamız gereken tek şey günün zikirini öğrenip zikir etmek bitirince bildirmek :) hoşgeldin

cnm günlük zikirlerimizi ve kişi başı ne kadar çekileceği yazılıyor.yapmamız gereken tek şey günün zikirini öğrenip zikir etmek bitirince bildirmek :) hoşgeldin
hoşbulduk canım bugünün zikirini çekmeye başlayayım mı yoksa yarınınkinden mi başlayayım???

hoşbulduk canım bugünün zikirini çekmeye başlayayım mı yoksa yarınınkinden mi başlayayım???
nasıl uygun goruyorsan öyle yap canım.bugunun zikiri 298 Er Rahman zikir etmek istersen başla.bitirince yazarsan sevinirim.ona göre takip ediyoruz çünkü.Allah kabul etsin şimdiden

nasıl uygun goruyorsan öyle yap canım.bugunun zikiri 298 Er Rahman zikir etmek istersen başla.bitirince yazarsan sevinirim.ona göre takip ediyoruz çünkü.Allah kabul etsin şimdiden
ben yarın başlasam canım zikirmakitiğim evde ben şuan iş yerindeyim yarın getirip başlarım

Pazar -El Latif (129)
pazartesi -Es Semi. (180)
salı. -Er Rahman. (298)
çarşamba -ya Allah (66)( Her türlü istek, tüm duaların kabul olması)

14.12.2014 pazar -El Latif (129)
15.12.2014 pazartesi -Es Semi. (180)
16.12.2014 salı. -Er Rahman. (298)
17.12.2014 çarşamba -ya Allah (66)

Listemiz

tkglcn
umutsuzcuk
retvelvedcake
umutluşirin
narin333
whiterose55
fatma3410
littlebirdie
laz4life
nazah
secido
snowyy
asivemai hosgeldın canım

298 adet Er Rahman için kalanlar
umutluşirin
whiterose55
secido

Son düzenleme:
ne güzel arttıkça artıyoruz mutlu oluyorum aramıza arkadaşlar katıldıkça

peki canm zaten aktif olarak bzmle değillerse katılmaktan vazgeçmşlerdir.listeyle sen ilgileniyorsun cnm çıkartrsın dimi seni de çok yordum ama

Kızlar hala alım yapiyo musunuz? Bende gelebilirmiyim?
elbette cnm kapılar sonuna kadar açık.zaten 3 gün oldu başlayalı yarndan itibaren katılablrsn istersen.dilersen bugünün zikiriylede başlayablrsn.üstte yazıo hangi gün hangi esma zikir edildiyse :) hoşgeldn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…