hanımlar gönüller bir olsun

Allah kabul etsin hanımlar.hepinizden razı olsun

Gunaydın arkadaslar:KK66: Liste ve mesajlar için bir önerim var. Takip ettigin ya latif topiginde uyguladıgımız yontem. Her sabah (gunluk esma oldugundan)

"Bugunun esması xx, yy adet okunacak. Allah kabul etsin...
1.tkglcn
2.snowyy
3...."

Seklinde altına listeyi de eklesek. Herkes o gün okuyup mesajdan alıntı yaparak isminin karsısına okudum yazsa takibi daha rahat olurdu.

Uyar canım.

1 fatıha ve 422 ya safi okuyacagım. Rabbim şifasını versin inşallah.

Evet canım aslında senin dediğin gibi daha kolay olur. Benim icin fark etmez. Ben girebildigim zamanlar listeye güncelleme yapıyorum

14.12.2014 pazar -El Latif (129)
15.12.2014 pazartesi -Es Semi. (180)
16.12.2014 salı. -Er Rahman. (298)
17.12.2014 çarşamba -ya Allah (66)

Listemiz

tkglcn
umutsuzcuk
retvelvedcake
umutluşirin
narin333
whiterose55
fatma3410
littlebirdie
laz4life
nazah
secido
snowyy
umran__63
asabirella

66 adet Ya Allah için kalanlar
umutluşirin
whiterose55
littlebirdie
secido

Bende 1 fatıha 422 ya şafi ismini zikrettim. Rabbim minik yavrumuza şafi ismiyle şifa versin. Allah onu anasına babasına bağışlasın.
Allah razi olsun o kadar mutlu oldum ki anlatamam.Sizin dualariniz sayesinde yeğenim iyileşecek. Simdilik yoluna girmeye başladı her şey hala.yoğun bakımda ama başaracak benim minigim

Yarın ne okuyoruz kızlar
okumayan arkadaşlar var yarın için.karışıklık olmasın diye perşembeye başka zikir yazmadık hayatım.ben yarın okumayan arkadaşlarla tekrarlayacağım minik kuzumuz için.cumanın zikirini de yarın paylaşırım hayatım :) Allah kabul etsin

okumayan arkadaşlar var yarın için.karışıklık olmasın diye perşembeye başka zikir yazmadık hayatım.ben yarın okumayan arkadaşlarla tekrarlayacağım minik kuzumuz için.cumanın zikirini de yarın paylaşırım hayatım :) Allah kabul etsin
Aynen ben de karışmasın dıye ya safı listesini yapmadım. Onu da aksam tekrar yayınlarım :KK68:

Yarının zikirini bugün yapmış olduk Cumayı iple çekiyorum :)

sebebi YA ALLAH zikirinin sayısı azdı zikir adeti 66 dı.o sebepten erken btince arkadaşımız için çekilecek yYa Şafi yide çektik :).herkes btirmş olsa yarına bi zikir belirlerdk ama henüz btirmeyenler de olduğundan geride kalacaklar bizden.arkadaşlarımızı da bekleyelm dimi :KK70:

Problem değil tatlım yarını boş geçirmeyiz biz okuyanlar Estağfurullah çeksin ben öyle yapacağım :) (bu arada bugün namaza başladım birdaha bırakmamak için de kendime dua edeceğim )

Problem değil tatlım yarını boş geçirmeyiz biz okuyanlar Estağfurullah çeksin ben öyle yapacağım :) (bu arada bugün namaza başladım birdaha bırakmamak için de kendime dua edeceğim )
çok sevndm cnm benm ya rabbim kabul etsn. :)

Bende başlamak istiyorum ama bi türlü baslayamiuorum. Bırakırım diye,eksik olur diye..Sizin adınıza sevindim.

X