hanımlar gönüller bir olsun

okudum canımcım bide hafta sonu esmalarını bugünden paylaşabilirmisin yada bana özelden gönderirmisin hafta sonu giremeyebilirim internete
ekledim canım iyi hatırlattın benimde yarın sınavım var belki bende giremem . sabahtan dişim çok ağrıyordu daha yeni kendime geliyorum

ekledim canım iyi hatırlattın benimde yarın sınavım var belki bende giremem . sabahtan dişim çok ağrıyordu daha yeni kendime geliyorum

benimde ek derslerim var hafta sonu yarın sabah 9 da başlıyor bakalım allah aöf sınavına girenlerinde smmm sınavına hazırlananlarında yardımcısı olsun..
geçmiş olsun canım aman dikkat et soğuk hava dan etkilenip iltihaplanmasın..

çürük var canım diş hastanesinden randevu almaya çalışıyorum hep dolu bakalım kısmet ne zamana olacak

Tüm esmaları aldım bugün okuyamadım nasipse yarın okuyacağım ınsallah. Rabbim kabul etsin ınşallah

Cuma esmalarıni okudum canım.

SALI GÜNÜ ESMASI:
El-Musavvir:
Varlıkları birbirinden farklı yaratan ve şekil veren. Günde Zikir Sayısı:336 – Maksat ve merama ulaşmak için.Ya Musavvir ismini zikreden başladığı işte başarılı olur,geri kalmaz ve yaptığı iş bozulmaz.Sanatkarsa sanatında başarılı ve üstün olur.Ya Musavvir ismini 365 defa hergün okuyan ruhanilerle irtibata geçer.Ya Musavvir ismini zikreden sıkıntılarından kurtulur,çocuğu ahlaklı olur.Günde 336 adet okuyan kişi düşmanını dost yapar.Bir istek veya arzu için okunursa okuyanın arzusu gerçekleşir.

1 damla_22 ---
2
kitapseverim ---
3
C cansu_tr ---
4
eilenn ---
5
Sealand ---
6
tubatesbih ---
7
Seriii ---
8
A ay__060 ---
9
Gooseberry ---
10
PembeLokum ---
11
G guzbahar ---
12
kubdef ----
13
H hmtsyma ----
14
betul8516 ----
15
K kalemero ----
16
@milad_tb ---
17
I Irmak-986 ---
18
esmerm91 ---
19
The Black ----
20
@ozzge81 ---
21
Yagmurun_kizi ---
22 @tkglcn ----
23
hadinur ---- Dün giremedim kusura bakmayın cumartesi günü sınavda ayağımı burktum o yüzden bi kaç gündür üstüne basamıyorum . Dişim bi taraftan polipler bi taraftan derken bi de üstüne ayağım eklendi hastalık hastası oldum :) hayırlı günler olsun hepimize

canım çok geçmiş olsun merak ettim bende seni şükür iyimişsin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…