hanımlar gönüller bir olsun

El-Mü'min:Gönüllerde iman ışığı uyandıran, kendine sığınanları koruyup rahatlatan.Günde zikir sayısı : 137 – Kötü hastalıklara düşmemek için okunur. Her gün sabah namazının ardından 167 defa Ya Mü’min ismini zikreden sıkıntıya düşmez. Dili, yalan ve küfürden uzaklaşır. Riyadan, zinadan, kibirden, hasetten, kötü ahlaktan uzak olur. Her gün 1132 defa Ya Mü’min ismini zikreden hastalıklardan ve sıkıntılardan kurtulur. 43 gün, 5 vakit namazların ardından, 136 defa Ya Mü’min ismini zikreden arzusuna kavuşur. Her gün okumayı adet haline getiren muhtaçlık hissetmez, kimseye muhtaç olmaz, düşman şerrinden muhafaza olur, dili kötü söz söylemez.

El-Müheymin: Her şeyi gören, her şeyden haberdar olan demektir. Günde zikir sayısı : 145 – İnsanların düşüncelerini anlar korunur. Ya Müheymin zikrine devam eden unutkanlıktan kurtulur. Bu zikre bir Ulema ile devam eden gizli sırlara vakıf olur. Yatsı namazının ardından 145 defa okuyup konuşmadan, sağ tarafına yatıp uyuyana rüyasında olacak hadiselerden haber verilir. Günde 100 defa tenha bir yerde okuyanın kalbi nurlanır. Günde 145 defa okuyan bela, musibet ve düşman şerrinden korunur. İlim ve imanı artar. Yazıp üzerinde taşıyanın rızkı ve malı artar. Allah’ın himayesinde olur.

El-Aziz: İzzet sahibi, her şeye galip olan, karşı gelinemeyen .Günde zikir sayısı : 94 – Düşmanlara galip gelmek için okunur. Ya Aziz ismini zikreden kişi, kendini insanlara sevdirir. İşi ve istekleri geri çevrilmez. Hem insanlara, hem de ruhanilere karşı sözü geçen, itibar sahibi bir kişi olur. Ya Aziz ismi 7 gün düşmanının helakı niyetiyle okunursa, kişinin düşmanı helak olur. 40 gün sabah namazından sonra 40 defa okuyan fakirlikten kurtulur. Kimseye muhtaç olmaz. Hergün evden çıkarken, 94 defa Ya Aziz ismini zikreden dünya ve ahirette bahtiyar olur.

1 damla_22 damla_22 ---
2
kitapseverim kitapseverim ---
3
C cansu_tr ---
4
eilenn eilenn ---
5
Sealand Sealand ---
6
tubatesbih tubatesbih ---
7
Seriii Seriii ---
8
A ay__060 ---
9
@selince3 ---
10
PembeLokum PembeLokum ---
11
G guzbahar ---
12
kubdef kubdef ----
13
H hmtsyma ----
14
betul8516 betul8516 ----
15
K kalemero ----
16
@milad_tb ---
17
I Irmak-986 ---
18
esmerm91 esmerm91 ---
19
The Black The Black ----
20
O Ozzgeee ---
21
Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi ---
22 @tkglcn ----
23
hadinur hadinur ----
Hanımlar sayılar az diye bi kaç tane esma paylaşıyorum inşallah bana kızmıyorsunuzdur 3 tane esma ekledim hakkınızı helal edin Allah şimdiden kabul etsin aklıma bir şey geldi şimdi ben listenin yanına herkesin kendi isteğini yazsam her gün kendimize toplu dua edinsek hepimiz için isteklerimizle beraber o duayı okuyup sonra esmaları okusak nasıl olur ? mesela şöyle olacak.
örneğin; cansu_tr nişanlısıyla tez zamanda hayırlı evlilik yapması
eilenn evine huzur , sağlık, iman; borçlarını ödeme kolaylığı , abisine hidayet nasip eyle
bu şekilde herkesin isminin yanında kısaca duası yazacak ve hepimiz için bir dua okuyacağız hani bu yasinlerden sonra okunan bağışlama duaları gibi bunu sizde araştırırsınız ortak bi duayı yazarız. böylelikle her gün hepimiz için dua etmiş oluruz esmalar 5 dakika sürse duada 10 dakikamızı alsa işte 15 dakikalık bi zaman diliminde hepsini hallederiz evelallah . Fikir benden devamlılık sizden hanımlar . hayırlı günler dua ile kalın inşaAllah

Benim için fark etmez uyarım size.

peki canım ben zaten bi satırlık kısa dua olur demiştim neyse önemli değil
bir satırlık olur
benim için sıkıntı yok,
herkese sor
ama ben daralıyom okurken. duamı ediyom kızıyom günaha giriyom

El-Mü'min:Gönüllerde iman ışığı uyandıran, kendine sığınanları koruyup rahatlatan.Günde zikir sayısı : 137 – Kötü hastalıklara düşmemek için okunur. Her gün sabah namazının ardından 167 defa Ya Mü’min ismini zikreden sıkıntıya düşmez. Dili, yalan ve küfürden uzaklaşır. Riyadan, zinadan, kibirden, hasetten, kötü ahlaktan uzak olur. Her gün 1132 defa Ya Mü’min ismini zikreden hastalıklardan ve sıkıntılardan kurtulur. 43 gün, 5 vakit namazların ardından, 136 defa Ya Mü’min ismini zikreden arzusuna kavuşur. Her gün okumayı adet haline getiren muhtaçlık hissetmez, kimseye muhtaç olmaz, düşman şerrinden muhafaza olur, dili kötü söz söylemez.

El-Müheymin: Her şeyi gören, her şeyden haberdar olan demektir. Günde zikir sayısı : 145 – İnsanların düşüncelerini anlar korunur. Ya Müheymin zikrine devam eden unutkanlıktan kurtulur. Bu zikre bir Ulema ile devam eden gizli sırlara vakıf olur. Yatsı namazının ardından 145 defa okuyup konuşmadan, sağ tarafına yatıp uyuyana rüyasında olacak hadiselerden haber verilir. Günde 100 defa tenha bir yerde okuyanın kalbi nurlanır. Günde 145 defa okuyan bela, musibet ve düşman şerrinden korunur. İlim ve imanı artar. Yazıp üzerinde taşıyanın rızkı ve malı artar. Allah’ın himayesinde olur.

El-Aziz: İzzet sahibi, her şeye galip olan, karşı gelinemeyen .Günde zikir sayısı : 94 – Düşmanlara galip gelmek için okunur. Ya Aziz ismini zikreden kişi, kendini insanlara sevdirir. İşi ve istekleri geri çevrilmez. Hem insanlara, hem de ruhanilere karşı sözü geçen, itibar sahibi bir kişi olur. Ya Aziz ismi 7 gün düşmanının helakı niyetiyle okunursa, kişinin düşmanı helak olur. 40 gün sabah namazından sonra 40 defa okuyan fakirlikten kurtulur. Kimseye muhtaç olmaz. Hergün evden çıkarken, 94 defa Ya Aziz ismini zikreden dünya ve ahirette bahtiyar olur.

1 damla_22 damla_22 ---
2
3
C cansu_tr ---
4
eilenn eilenn ---
5
Sealand Sealand ---
6
7
Seriii Seriii ---
8
A ay__060 ---
9
@selince3 ---
10
11
G guzbahar ---
12
kubdef kubdef ----
13
H hmtsyma ----
14
betul8516 betul8516 ----
15
K kalemero ----
16
@milad_tb ---
17
I Irmak-986 ---
18
esmerm91 esmerm91 ---
19
The Black The Black ----
20
O Ozzgeee ---
21
22 @tkglcn ----
23
hadinur hadinur ----
Hanımlar sayılar az diye bi kaç tane esma paylaşıyorum inşallah bana kızmıyorsunuzdur 3 tane esma ekledim hakkınızı helal edin Allah şimdiden kabul etsin aklıma bir şey geldi şimdi ben listenin yanına herkesin kendi isteğini yazsam her gün kendimize toplu dua edinsek hepimiz için isteklerimizle beraber o duayı okuyup sonra esmaları okusak nasıl olur ? mesela şöyle olacak.
örneğin; cansu_tr nişanlısıyla tez zamanda hayırlı evlilik yapması
eilenn evine huzur , sağlık, iman; borçlarını ödeme kolaylığı , abisine hidayet nasip eyle
bu şekilde herkesin isminin yanında kısaca duası yazacak ve hepimiz için bir dua okuyacağız hani bu yasinlerden sonra okunan bağışlama duaları gibi bunu sizde araştırırsınız ortak bi duayı yazarız. böylelikle her gün hepimiz için dua etmiş oluruz esmalar 5 dakika sürse duada 10 dakikamızı alsa işte 15 dakikalık bi zaman diliminde hepsini hallederiz evelallah . Fikir benden devamlılık sizden hanımlar . hayırlı günler dua ile kalın inşaAllah
OKUDUM

-El-Cebbar: Azamet ve kudret sahibi, her şeye gücü yeten, hükümlerine karşı gelinemeyen Günde zikir sayısı : 206 – istek ve arzuların olması için. Ya Cebbar ismini zikreden kişiye bütün insanlar itaat edeler, o kişiye kötülük yapmaya cesaret edemezler. Ya Cebbar ismi bir düşmanın helakı için 206 defa okunur. Ya Cebbar ve Zülcelali Vel İkram isimlerini beraber yazıp üzerinde taşıyan bütün insanlara güzel görünür. Her gören saygı ve sevgide bulunur

-El-Mütekebbir: Büyüklükte eşi benzeri olmayan. Günde zikir sayısı : 662 – İzzete ve refaha nail olmak için okunur. Ya Mütekebbir ismini her gün okuyan konuştuğu zaman karşısındakileri tesiri altında bırakır. Okuyanın hayır ve bereketi çoğalır. Her gün sabah namazının ardından 664 defa Ya Mütekebbir ismini zikreden itibarlı olur. Karşısındakiler ona itaat eder, sözü geçen bir kişi olur. Her gün müşteri saatinde 262 defa okuyanın bereketi artar. Kötü davranışları olan ve sürekli haram işleyen kişinin üzerine 262 defa okunursa o kişi davranışlarını düzeltir.

1 damla_22 damla_22 ---
2
3
C cansu_tr ---
4
eilenn eilenn ---
5
Sealand Sealand ---
6
7
Seriii Seriii ---
8
A ay__060 ---
9
@selince3 ---
10
11
G guzbahar ---
12
kubdef kubdef ----
13
H hmtsyma ----
14
betul8516 betul8516 ----
15
K kalemero ----
16
@milad_tb ---
17
I Irmak-986 ---
18
esmerm91 esmerm91 ---
19
The Black The Black ----
20
O Ozzgeee ---
21
22 @tkglcn ----
23
hadinur hadinur ---- hayırlı cumalar hanımlar

-El-Cebbar: Azamet ve kudret sahibi, her şeye gücü yeten, hükümlerine karşı gelinemeyen Günde zikir sayısı : 206 – istek ve arzuların olması için. Ya Cebbar ismini zikreden kişiye bütün insanlar itaat edeler, o kişiye kötülük yapmaya cesaret edemezler. Ya Cebbar ismi bir düşmanın helakı için 206 defa okunur. Ya Cebbar ve Zülcelali Vel İkram isimlerini beraber yazıp üzerinde taşıyan bütün insanlara güzel görünür. Her gören saygı ve sevgide bulunur

-El-Mütekebbir: Büyüklükte eşi benzeri olmayan. Günde zikir sayısı : 662 – İzzete ve refaha nail olmak için okunur. Ya Mütekebbir ismini her gün okuyan konuştuğu zaman karşısındakileri tesiri altında bırakır. Okuyanın hayır ve bereketi çoğalır. Her gün sabah namazının ardından 664 defa Ya Mütekebbir ismini zikreden itibarlı olur. Karşısındakiler ona itaat eder, sözü geçen bir kişi olur. Her gün müşteri saatinde 262 defa okuyanın bereketi artar. Kötü davranışları olan ve sürekli haram işleyen kişinin üzerine 262 defa okunursa o kişi davranışlarını düzeltir.

1 damla_22 damla_22 ---
2
3
C cansu_tr ---
4
eilenn eilenn ---
5
Sealand Sealand ---
6
7
Seriii Seriii ---
8
A ay__060 ---
9
@selince3 ---
10
11
G guzbahar ---
12
kubdef kubdef ----
13
H hmtsyma ----
14
betul8516 betul8516 ----
15
K kalemero ----
16
@milad_tb ---
17
I Irmak-986 ---
18
esmerm91 esmerm91 ---
19
The Black The Black ----
20
O Ozzgeee ---
21
22 @tkglcn ----
23
okudum

1 damla_22 damla_22 ---
2
3
C cansu_tr ---
4
eilenn eilenn ---
5
Sealand Sealand ---
6
7
Seriii Seriii ---
8
A ay__060 ---
9
@selince3 ---
10
11
G guzbahar ---
12
kubdef kubdef ----
13
H hmtsyma ----
14
betul8516 betul8516 ----
15
K kalemero ----
16
@milad_tb ---
17
I Irmak-986 ---
18
esmerm91 esmerm91 ---
19
The Black The Black ----
20
O Ozzgeee ---
21
22 @tkglcn ----
23

okudum canımcım bide hafta sonu esmalarını bugünden paylaşabilirmisin yada bana özelden gönderirmisin hafta sonu giremeyebilirim internete

HAFTASONU ESMALARI:

El-Halık
: Yoktan var eden, yaratan, varlıkların hallerini belirleyen. Günde zikir sayısı : 731 – İşlerde üzüntüden ve sıkıntıdan kurtulmak için okunur.Ya Halık ismini zikredenin kalbi nurlanır. Her işte başarılı olur. Bela ve kötülüklerden korunur. İyileşmesi zor akıl hastalığı olanlar bu ismi yazıp taşımaları halinde faydasını görürler. Çözülmesi zor olan bir işi olan kişi; kıbleye yönelip 5115 defa Ya Halık ismini zikredip, işinin çözülmesi için dua ederse işi halolur.

El-Bari: Her şeyi kusursuz ve mütenasip yaratan. Günde Zikir Sayısı : 214 – İşinde Başarılı olur, şöhret bulur.Ya Bari’ ismini 7gün 100defa okuyan selamete erer ve afetlerden korunur. Günde 210 defa şems saatinde okuyan; düşmanlarını yener, feraha erer ve zihni, aklı gelişir. En az bir sene okumaya devam eden şifa verir. Şifacı olur. Ağır işler kolaylaşır. Ya Bari’ ismini 45360 defa abdestli ve kıbleye yönelerek okuyan; ardından isteği doğrultusunda dua ederse isteği gerçekleşir, duası kabul görür. Başı ağrıyan kişi El Bari’ ismini gümüşe yazıp başında taşırsa baş ağrısından kurtulur.

1 damla_22 damla_22 ---
2
3
C cansu_tr ---
4
eilenn eilenn ---
5
Sealand Sealand ---
6
7