hanımlar gönüller bir olsun

Geçmiş olsun cansu hanım Allah şifa versin salı günü ve hafta sonu esmalarini okudum Rabbimkabul etsin

HAFTASONU ESMALARI:

El-Halık
: Yoktan var eden, yaratan, varlıkların hallerini belirleyen. Günde zikir sayısı : 731 – İşlerde üzüntüden ve sıkıntıdan kurtulmak için okunur.Ya Halık ismini zikredenin kalbi nurlanır. Her işte başarılı olur. Bela ve kötülüklerden korunur. İyileşmesi zor akıl hastalığı olanlar bu ismi yazıp taşımaları halinde faydasını görürler. Çözülmesi zor olan bir işi olan kişi; kıbleye yönelip 5115 defa Ya Halık ismini zikredip, işinin çözülmesi için dua ederse işi halolur.

El-Bari: Her şeyi kusursuz ve mütenasip yaratan. Günde Zikir Sayısı : 214 – İşinde Başarılı olur, şöhret bulur.Ya Bari’ ismini 7gün 100defa okuyan selamete erer ve afetlerden korunur. Günde 210 defa şems saatinde okuyan; düşmanlarını yener, feraha erer ve zihni, aklı gelişir. En az bir sene okumaya devam eden şifa verir. Şifacı olur. Ağır işler kolaylaşır. Ya Bari’ ismini 45360 defa abdestli ve kıbleye yönelerek okuyan; ardından isteği doğrultusunda dua ederse isteği gerçekleşir, duası kabul görür. Başı ağrıyan kişi El Bari’ ismini gümüşe yazıp başında taşırsa baş ağrısından kurtulur.

1 damla_22 damla_22 ---
2
kitapseverim kitapseverim ---
3
C cansu_tr ---
4
eilenn eilenn ---
5
Sealand Sealand ---
6
tubatesbih tubatesbih ---
7
Seriii Seriii ---
8
A ay__060 ---
9
Gooseberry Gooseberry ---
10
PembeLokum PembeLokum ---
11
G guzbahar ---
12
kubdef kubdef ----
13
H hmtsyma ----
14
betul8516 betul8516 ----
15
K kalemero ----
16
@milad_tb ---
17
I Irmak-986 ---
18
esmerm91 esmerm91 ---
19
The Black The Black ----
20
@ozzge81 ---
21
Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi ---
22 @tkglcn ----
23
hadinur hadinur

SALI GÜNÜ ESMASI:
El-Musavvir:
Varlıkları birbirinden farklı yaratan ve şekil veren. Günde Zikir Sayısı:336 – Maksat ve merama ulaşmak için.Ya Musavvir ismini zikreden başladığı işte başarılı olur,geri kalmaz ve yaptığı iş bozulmaz.Sanatkarsa sanatında başarılı ve üstün olur.Ya Musavvir ismini 365 defa hergün okuyan ruhanilerle irtibata geçer.Ya Musavvir ismini zikreden sıkıntılarından kurtulur,çocuğu ahlaklı olur.Günde 336 adet okuyan kişi düşmanını dost yapar.Bir istek veya arzu için okunursa okuyanın arzusu gerçekleşir.

1 damla_22 damla_22 ---
2
3
C cansu_tr ---
4
eilenn eilenn ---
5
Sealand Sealand ---
6
tubatesbih tubatesbih ---
7
Seriii Seriii ---
8
A ay__060 ---
9
10
11
G guzbahar ---
12
kubdef kubdef ----
13
H hmtsyma ----
14
betul8516 betul8516 ----
15
K kalemero ----
16
@milad_tb ---
17
I Irmak-986 ---
18
esmerm91 esmerm91 ---
19
The Black The Black ----
20
@ozzge81 ---
21
22 @tkglcn ----
23
hadinur hadinur ---- Dün giremedim kusura bakmayın cumartesi günü sınavda ayağımı burktum o yüzden bi kaç gündür üstüne basamıyorum . Dişim bi taraftan polipler bi taraftan derken bi de üstüne ayağım eklendi hastalık hastası oldum :) hayırlı günler olsun hepimize
canım haftasonu ve salı gününkünü okudum.
kusura bakma geç haber verdim.

SALI GÜNÜ ESMASI:
El-Musavvir:
Varlıkları birbirinden farklı yaratan ve şekil veren. Günde Zikir Sayısı:336 – Maksat ve merama ulaşmak için.Ya Musavvir ismini zikreden başladığı işte başarılı olur,geri kalmaz ve yaptığı iş bozulmaz.Sanatkarsa sanatında başarılı ve üstün olur.Ya Musavvir ismini 365 defa hergün okuyan ruhanilerle irtibata geçer.Ya Musavvir ismini zikreden sıkıntılarından kurtulur,çocuğu ahlaklı olur.Günde 336 adet okuyan kişi düşmanını dost yapar.Bir istek veya arzu için okunursa okuyanın arzusu gerçekleşir.

1 damla_22 damla_22 ---
2
3
C cansu_tr --- okundu
4
eilenn eilenn --- okundu
5
Sealand Sealand ---
6
tubatesbih tubatesbih --- okundu
7
Seriii Seriii --- okundu
8
A ay__060 ---
9
10
11
G guzbahar ---
12
kubdef kubdef ----
13
H hmtsyma ---- okundu
14
betul8516 betul8516 ---- okundu
15
K kalemero ----
16
@milad_tb ---
17
I Irmak-986 ---
18
esmerm91 esmerm91 ---
19
The Black The Black ---- okundu
20
@ozzge81 ---
21
22 @tkglcn ----
23
hadinur hadinur ----
24 H HERA0312 ---- okundu .
hanımlar listeye hiç bildirim yapmayan arkadaşlar var bunlar konusunda napmam gerek bilgisi olan var mı ?

SALI GÜNÜ ESMASI:
El-Musavvir:

1 damla_22 damla_22 ---
2
3
C cansu_tr --- okundu
4
eilenn eilenn --- okundu
5
Sealand Sealand ---
6
tubatesbih tubatesbih --- okundu
7
Seriii Seriii --- okundu
8
A ay__060 ---
9
10
11
G guzbahar ---
12
kubdef kubdef ----
13
H hmtsyma ---- okundu
14
betul8516 betul8516 ---- okundu
15
K kalemero ----
16
@milad_tb ---
17
I Irmak-986 ---
18
esmerm91 esmerm91 ---
19
The Black The Black ---- okundu
20
@ozzge81 ---
21
22 @tkglcn ----
23
hadinur hadinur ----
24 H HERA0312 ---- okundu .
hanımlar listeye hiç bildirim yapmayan arkadaşlar var bunlar konusunda napmam gerek bilgisi olan var mı ?

Okudum canim aman beni listeden cikarma lutfen
1 ay boyunca gelmeyeni cikar isterseno_O

X