hanımlar gönüller bir olsun

Kızlar günde 3 dua bana biraz fazla gibi geldi. Gönül ister daha çok okuyalım ama iş yerindeyim, akşama çok vaktim kalmıyor, günlük başka okumalarım da var ikiye düşüremez miyim, diğer okumalarım da aksasın istemiyorum çünkü.
C cansu_tr
Yarın tek dua ekleyeceğim sabah uyku sersemi 2 tane eklediğimi sandım 2. dua pek uzun değil diye 3.yü farketmedim okuyabildiğinizi okuyun kalanı yarın tamamlarsınız .

“Hasbiyallahu lailahe illahu aleyhü tevekkeltü ve hüve rabbül arşil aziym”

“Allah'a güvendim (bana yeter)ondan başka ilah yoktur, O vardır, ki bende O'na bağlanıp işimi ona bıraktım; O arşın aziym rabbidir.”
En az Sabah ve Akşam 7 şer kere inanarak okunmasının her şeye yeteceği bildirilmiştir.

1 damla_22 damla_22 ---
2
kitapseverim kitapseverim ---
3
C cansu_tr ---
4
eilenn eilenn ---
5
Sealand Sealand ---
6
tubatesbih tubatesbih ---
7
Seriii Seriii ---
8
A ay__060 ---
9
@selince3 ---
10 PembeLokum PembeLokum ---
11
G guzbahar ---
12
kubdef kubdef ----
13
H hmtsyma ----
14
betul8516 betul8516 ----
15
K kalemero ----
16
@milad_tb ---
17
I Irmak-986 ---
18 esmerm91 esmerm91 ---
19 The Black The Black ----

HANIMLAR GÜNAYDIN BUGÜN TEK DUA PAYLAŞTIM YİNE EN AZINDAN 100 ADET OKUYALIM İNŞALLAH

C cansu_tr regl dönmelerimizde okuyabiliyor muyuz?
"*FE İN TEVELLEV FE KUL HASBİYELLAHÜ LA İLAHE İLLA HÜVE ALEYHİ TEVEKKELTÜ VE HÜVE RABBÜL ARŞİL AZİYM.... ayet olarak bu şekilde geçiyor bir yazıda bir çok ayette geçip ayet olmayan dua olarak yazıyordu ama şirketin interneti sayfayı açmama izin vermiyor bi araştırın isterseniz yanlış bir şey söylemek istemiyorum

alo 190 fetva hattı var Oraya sorabilirsiniz müsait olan arkadaşlar

X