hanımlar gönüller bir olsun

HAYIRLI HAFTASONLARI OLUR İNŞALLAH BOL DUALI EBEDİ HAYAT İÇİN KUMBARAMIZIN BOL BOL DOLDUĞU HAFTASONU NASİP ETSİN HEPİMİZE İNŞALLAH ...

CUMARTESİ GÜNÜ ESMASI :
Er-Reşid: İrşada muhtaç olmayan, doğru yolu gösteren. Günde Zikir Sayısı : 514 – İçki ve zinadan kurtulmak ve güzel ahlak için. Ya Raşîd ismini zikredenin ameli kabul görür. Duası, niyazı, yalvarış ve yakarışları kabul olur. Okuyan ıslah olur. Pişman olacağı şeyler yapmaz. İşleri kolaylaşır.

PAZAR GÜNÜ ESMASI:
Es-Sabur: Ceza vermede acele etmeyen. Günde Zikir Sayısı : 298 – Başladığı işi kolay bitirmek için. Ya Sabur ismini zikreden; şiddet ve zorluk görmez. Müşkülat anında Allah, sabır ve sebat ihsan eder. Teşebbüs ettiği her işi tamamlamadan bırakmaz. O işten acizlik getirmez, ondan vaz geçmeden sonunu getirir. Kalbi Allah sevgisi ile dolar. Bela, zulüm ve iftiralardan uzak olur.

1 damla_22 damla_22 ---
2
kitapseverim kitapseverim ---
3
C cansu_tr ---
4
eilenn eilenn ---
5
Sealand Sealand ---
6
tubatesbih tubatesbih ---
7
Seriii Seriii ---
8
A ay__060 ---
9
Gooseberry Gooseberry ---
10 PembeLokum PembeLokum ---
11
G guzbahar ---
12
kubdef kubdef ----
13
H hmtsyma ----
14
betul8516 betul8516 ----
15
K kalemero ----
16
@milad_tb ---
17
I Irmak-986 ---
18 esmerm91 esmerm91 ---
19 The Black The Black ----

ÇOK ŞÜKÜR ESMAÜL HÜSNA'NIN SONUNA GELDİK HANIMLAR...
PAZARTESİ GÜNÜ KISA FAZİLETLİ DUALARA GEÇECEĞİZ İNŞALLAH .
BEN HER BİRİNDEN 100 TANE OKUYALIM DİYORUM BİLGİLERİNİZE SUNARIM CANLAR

canım h.sonu esmalarını alıyorum zikirmatiğimi evde unutmuşum gününde okumlarımı yapacağım inşallah allah razı olsun okumamıza vesile olduğun için canım.. p.tesi günü kısa faziletli dualarda görüşmek üzere :)

canım h.sonu esmalarını alıyorum zikirmatiğimi evde unutmuşum gününde okumlarımı yapacağım inşallah allah razı olsun okumamıza vesile olduğun için canım.. p.tesi günü kısa faziletli dualarda görüşmek üzere :)
inşallah canım benim sizdende razı olsun sana daha önce göndermiştim ya onlardan derleyip toplayacağım inşallah hakkını verip onları da bitirebiliriz hep birlikte ...

inşallah canım benim sizdende razı olsun sana daha önce göndermiştim ya onlardan derleyip toplayacağım inşallah hakkını verip onları da bitirebiliriz hep birlikte ...

Allahın izniyle bitiririz canım ben başlayamamıştım zaten çok iyi olur buradan devam etmek :)

HAYIRLI HAFTASONLARI OLUR İNŞALLAH BOL DUALI EBEDİ HAYAT İÇİN KUMBARAMIZIN BOL BOL DOLDUĞU HAFTASONU NASİP ETSİN HEPİMİZE İNŞALLAH ...

CUMARTESİ GÜNÜ ESMASI :
Er-Reşid: İrşada muhtaç olmayan, doğru yolu gösteren. Günde Zikir Sayısı : 514 – İçki ve zinadan kurtulmak ve güzel ahlak için. Ya Raşîd ismini zikredenin ameli kabul görür. Duası, niyazı, yalvarış ve yakarışları kabul olur. Okuyan ıslah olur. Pişman olacağı şeyler yapmaz. İşleri kolaylaşır.

PAZAR GÜNÜ ESMASI:
Es-Sabur: Ceza vermede acele etmeyen. Günde Zikir Sayısı : 298 – Başladığı işi kolay bitirmek için. Ya Sabur ismini zikreden; şiddet ve zorluk görmez. Müşkülat anında Allah, sabır ve sebat ihsan eder. Teşebbüs ettiği her işi tamamlamadan bırakmaz. O işten acizlik getirmez, ondan vaz geçmeden sonunu getirir. Kalbi Allah sevgisi ile dolar. Bela, zulüm ve iftiralardan uzak olur.

1 damla_22 damla_22 ---
2
3
C cansu_tr ---
4
eilenn eilenn ---
5
Sealand Sealand ---
6
7
Seriii Seriii ---
8
A ay__060 ---
9
11
G guzbahar ---
12
kubdef kubdef ----
13
H hmtsyma ----
14
betul8516 betul8516 ----
15
K kalemero ----
16
@milad_tb ---
17
I Irmak-986 ---
18 esmerm91 esmerm91 ---

Erresit 514 okudum

CUMARTESİ GÜNÜ ESMASI :

PAZAR GÜNÜ ESMASI:

1 damla_22 damla_22 ---
2
3
C cansu_tr ---
4
eilenn eilenn ---
5
Sealand Sealand ---
6
7
Seriii Seriii ---
8
A ay__060 ---
9
11
G guzbahar ---
12
kubdef kubdef ----
13
H hmtsyma ----
14
betul8516 betul8516 ----
15
K kalemero ----
16
@milad_tb ---
17
I Irmak-986 ---
18 esmerm91 esmerm91 ---

essabur okudum.

1. DUAMIZ : “Estağfirullahel'azîm (el kerim, er rahim) ellezî lâ ilâhe illâ huv el-hayyel-kayyume ve etubü ileyh.”
Anlamı: “Kendisinden başka ilah olmayan, ebedî hayatla diri olan “Hay”, her şeyin varlığı kendisine bağlı olup, her şeyi ayakta tutan, kâinatı yöneten,”Kayyum” (keremi ve ihsanı bol “Kerim”, merhameti ve bağışlaması bol, esirgeyen “Rahim”) olan Yüce Allah’tan beni bağışlamasını diler ve günahlarıma tövbe ederim.!”
Her namazdan sonra 3 defa ve yatağa girince 3 defa okunmalı.
Günde en az 99 tevbe zikri edilmesi önerilir.

2.DUAMIZ: “Rabbiyesir vela tuassir Rabbi temmim bil-hayır”
Rabbim işimi kolaylaştır, güçleştirme, Rabbim bu işi hayırla tamamla!” Her işe başlamadan önce mutlaka bol bol zikrediniz. Okuyan ve zikreden insanlar faziletini anlata anlata bitiremez.

3.DUAMIZ: “Ya Zel-celal vel-ikram”
Anlamı: “Hem azamet sahibi,hem fazlı kerem sahibi Büyüklük, fazl ve kerem sahibi.
Hem yücelik hem de fazl şeref ve kerem sahibi Celal ve Kemal'i mutlak ve hakiki olan.
Her nimet Allah Teala'dan gelir; nimeti yaratan da sevk eden de dağıtan da ancak O'dur. Celâl ve ululuk sahibidir. İkrâm ve ihsân edicidir. Hürmet ve saygıya yegane lâyık ve tüm büyüklüklere sahip olandır. Büyüklük ve kerem sahibi.!”

1 damla_22 damla_22 ---
2
3
C cansu_tr ---
4
eilenn eilenn ---
5
Sealand Sealand ---
6
7
Seriii Seriii ---
8
A ay__060 ---
9
11
G guzbahar ---
12
kubdef kubdef ----
13
H hmtsyma ----
14
betul8516 betul8516 ----
15
K kalemero ----
16
@milad_tb ---
17
I Irmak-986 ---
18 esmerm91 esmerm91 ---

HANIMLAR GÜNAYDIN 3 TANE DUA PAYLAŞTIM HEPSİNDEN 100 ER TANE OKUYALIM İNŞALLAH ...

bu günden başlıyorum şehir dışındaydım 3-4 günün esmasını kaçırdım Allah affetsin

X