hanımlar gönüller bir olsun

Evet canım kimseyi zorlamasın diye 100 ideal diye düşündüm toplam 300 tane okunacak yani.
canım her gün bir tanesini okusaydık
başka dualarımızda var yetişmiyo. bazen geç yatıp bitirmeyi çalışıyom ben. bide çalışıyom. eve gidince yemeklede uğraşıyon

Aslında uzun başka dualarımızda oldugu için birde ben ev hanımıyım çalışıp okuyanlarda var o yüzden başkaları için zor olabilir genel oylamaya sun istersen yetiştiremeyen olabilir

Aslında uzun başka dualarımızda oldugu için birde ben ev hanımıyım çalışıp okuyanlarda var o yüzden başkaları için zor olabilir genel oylamaya sun istersen yetiştiremeyen olabilir
tamam canım uzun gelenler fikrini söyler diye düşünüyorum eğer teşekkür ederim cevap verdiğin için

1. DUAMIZ : “Estağfirullahel'azîm (el kerim, er rahim) ellezî lâ ilâhe illâ huv el-hayyel-kayyume ve etubü ileyh.”
Anlamı: “Kendisinden başka ilah olmayan, ebedî hayatla diri olan “Hay”, her şeyin varlığı kendisine bağlı olup, her şeyi ayakta tutan, kâinatı yöneten,”Kayyum” (keremi ve ihsanı bol “Kerim”, merhameti ve bağışlaması bol, esirgeyen “Rahim”) olan Yüce Allah’tan beni bağışlamasını diler ve günahlarıma tövbe ederim.!”
Her namazdan sonra 3 defa ve yatağa girince 3 defa okunmalı.
Günde en az 99 tevbe zikri edilmesi önerilir.

2.DUAMIZ: “Rabbiyesir vela tuassir Rabbi temmim bil-hayır”
Rabbim işimi kolaylaştır, güçleştirme, Rabbim bu işi hayırla tamamla!” Her işe başlamadan önce mutlaka bol bol zikrediniz. Okuyan ve zikreden insanlar faziletini anlata anlata bitiremez.

3.DUAMIZ: “Ya Zel-celal vel-ikram”
Anlamı: “Hem azamet sahibi,hem fazlı kerem sahibi Büyüklük, fazl ve kerem sahibi.
Hem yücelik hem de fazl şeref ve kerem sahibi Celal ve Kemal'i mutlak ve hakiki olan.
Her nimet Allah Teala'dan gelir; nimeti yaratan da sevk eden de dağıtan da ancak O'dur. Celâl ve ululuk sahibidir. İkrâm ve ihsân edicidir. Hürmet ve saygıya yegane lâyık ve tüm büyüklüklere sahip olandır. Büyüklük ve kerem sahibi.!”

1 damla_22 damla_22 ---
2
kitapseverim kitapseverim ---
3
C cansu_tr ---
4
eilenn eilenn ---
5
Sealand Sealand ---
6
tubatesbih tubatesbih ---
7
Seriii Seriii ---
8
A ay__060 ---
9
@selince3 ---
10 PembeLokum PembeLokum ---
11
G guzbahar ---
12
kubdef kubdef ----
13
H hmtsyma ----
14
betul8516 betul8516 ----
15
K kalemero ----
16
@milad_tb ---
17
I Irmak-986 ---
18 esmerm91 esmerm91 ---
19 The Black The Black ----

HANIMLAR GÜNAYDIN 3 TANE DUA PAYLAŞTIM HEPSİNDEN 100 ER TANE OKUYALIM İNŞALLAH ...

okudum canımcım allahım kabul eylesin inşallah

1. DUAMIZ : “Estağfirullahel'azîm (el kerim, er rahim) ellezî lâ ilâhe illâ huv el-hayyel-kayyume ve etubü ileyh.”
Anlamı: “Kendisinden başka ilah olmayan, ebedî hayatla diri olan “Hay”, her şeyin varlığı kendisine bağlı olup, her şeyi ayakta tutan, kâinatı yöneten,”Kayyum” (keremi ve ihsanı bol “Kerim”, merhameti ve bağışlaması bol, esirgeyen “Rahim”) olan Yüce Allah’tan beni bağışlamasını diler ve günahlarıma tövbe ederim.!”
Her namazdan sonra 3 defa ve yatağa girince 3 defa okunmalı.
Günde en az 99 tevbe zikri edilmesi önerilir.

2.DUAMIZ: “Rabbiyesir vela tuassir Rabbi temmim bil-hayır”
“Rabbim işimi kolaylaştır, güçleştirme, Rabbim bu işi hayırla tamamla!” Her işe başlamadan önce mutlaka bol bol zikrediniz. Okuyan ve zikreden insanlar faziletini anlata anlata bitiremez.

3.DUAMIZ: “Ya Zel-celal vel-ikram”
Anlamı: “Hem azamet sahibi,hem fazlı kerem sahibi Büyüklük, fazl ve kerem sahibi.
Hem yücelik hem de fazl şeref ve kerem sahibi Celal ve Kemal'i mutlak ve hakiki olan.
Her nimet Allah Teala'dan gelir; nimeti yaratan da sevk eden de dağıtan da ancak O'dur. Celâl ve ululuk sahibidir. İkrâm ve ihsân edicidir. Hürmet ve saygıya yegane lâyık ve tüm büyüklüklere sahip olandır. Büyüklük ve kerem sahibi.!”

1 damla_22 damla_22 ---
2
kitapseverim kitapseverim ---
3
C cansu_tr --- OKUNDU
4
eilenn eilenn --- OKUNDU
5
Sealand Sealand ---
6
tubatesbih tubatesbih ---
7
Seriii Seriii --- OKUNDU
8
A ay__060 ---
9
@selince3 ---
10 PembeLokum PembeLokum ---
11
G guzbahar ---OKUNDU
12
kubdef kubdef ----
13
H hmtsyma ----
14
betul8516 betul8516 ----
15
K kalemero ----
16
@milad_tb ---
17
I Irmak-986 --- OKUNDU
18 esmerm91 esmerm91 ---OKUNDU
19 The Black The Black ----

HANIMLAR GÜNAYDIN 3 TANE DUA PAYLAŞTIM HEPSİNDEN 100 ER TANE OKUYALIM İNŞALLAH ...

Kızlar günde 3 dua bana biraz fazla gibi geldi. Gönül ister daha çok okuyalım ama iş yerindeyim, akşama çok vaktim kalmıyor, günlük başka okumalarım da var ikiye düşüremez miyim, diğer okumalarım da aksasın istemiyorum çünkü.
C cansu_tr

X