hanımlar gönüller bir olsun

Sübhâna'l-lâhi mil'el mizân ve müntehe'l-ilmi ve meblega'r-rizâ ve zinete'l-ars”

Anlamı: “Mizanin dolusu kadar, ilmin genişliği kadar, Allah'ın razı olacağı kadar ve arşın ağırlığı kadar, Allah'ı (c.c.) tesbih ederim”
” Bu duayı her sabah ve aksam üç defa okumaya devam etmelidir. Ömrün uzun ve me'sud olması imanla ölmek, kabir azabından kurtulmak, Sırat köprüsünden hızlı geçmek ve cennete vasil olmaya vesile olur.”

1 damla_22 damla_22 ---
2
kitapseverim kitapseverim ---
3
C cansu_tr --- okundu
4
eilenn eilenn --- okundu
5
Sealand Sealand ---
6
tubatesbih tubatesbih --- okundu
7
Seriii Seriii --- okundu
8
A ay__060 ---
9
@selince3 ---
10 PembeLokum PembeLokum ---
11
G guzbahar --- okudnu
12
kubdef kubdef ----
13
H hmtsyma ----
14
betul8516 betul8516 ---- okudnu
15
K kalemero ----
16
@milad_tb ---
17
I Irmak-986 ---
18 esmerm91 esmerm91 ---
19 The Black The Black ---- okundu

HANIMLAR DUALAR ESMALARA GÖRE UZUN OLABİLİR AMA ANLAMLARINI OKURSANIZ NE KADAR GÜZEL DUALAR OLDUĞUNU ANLARSINIZ OKUMAYAN HANIMLARA SESLENİYORUM LÜTFEN OKUMALARA KATILIR MISINIZ ? HAYIRLI GÜNLER DUALARINIZ KABUL OLAN DUALAR ARASINDA OLUR İNŞALLAH

kızlar bu akşam inş bursaya gidiyom anacığıma..
karda yağıyo ama inş ulaşımda sıkıntı cekmeyiz

yarın inş üroloji doktoruma göründükten sonra...
bursada en huzur bulduğum yer ulucamiine gidicem inş
sizleride aklımdan geçerim
inş hepimizin maddi manevi sıkıntılarını gidersin rabbim

rabbim yolunu açık etsin... edeceğin duaların için allah bin kere razı olsun... b,zlere evlat içinde dua edersen çok çoook sevinirim. rabbim bin kere razı olsun

Rabbim şimdiden hayırlı eylesin dualarını kabul eylesin Rabbim gönlünden geçeni hayırlısıyla nasip etsin Allah razı olsun bizide unutmadığın için ...

Evet gerçekten dualarin anlamlari çok güzel Rabbim her gün bi kerede olsa tesbih etmeyi nasip etsin inşaAllah cansu hanım Allah razı olsun sizdende.

Evet gerçekten dualarin anlamlari çok güzel Rabbim her gün bi kerede olsa tesbih etmeyi nasip etsin inşaAllah cansu hanım Allah razı olsun sizdende.
Asıl sizlerden Allah razı olsun ben sadece duaları ekliyorum okuyan ve bu listeyi ilerleten sizsiniz çok şükür ...

“Allahümme ente halaktenî ve ente tehdînî ve ente tut'imunî ve ente tesgînî ve ente tümîtünî ve ente tuhyînî.”
“Allah'ım sen beni yarattın,sen hidayet ettin,sen doyurursun,sen su verirsin,sen öldürürsün ve sen diriltirsin”

1 damla_22 damla_22 ---
2
3
C cansu_tr ---
4
eilenn eilenn ---
5
Sealand Sealand ---
6
tubatesbih tubatesbih ---
7
Seriii Seriii ---
8
A ay__060 ---
9
@selince3 ---
11
G guzbahar ---
12
kubdef kubdef ----
13
H hmtsyma ----
14
betul8516 betul8516 ----
15
K kalemero ----
16
@milad_tb ---
17
I Irmak-986 ---
18 esmerm91 esmerm91 ---
19 The Black The Black ----

HAYIRLI SABAHLAR HANIMLAR ETRAFA BAKIYORUM HERKESTE SAÇMA SAPAN BİR YILBAŞI TELAŞI . ÇOK MERAK EDİYORUM 2015TEN 2016YA GİRİNCE NE OLUYOR NE DEĞİŞİYOR BUNU KUTLAMANIN AMACI NEDİR HANİ BİZ MÜSLÜMAN ÜLKEYDİK HRİSTİYANLARIN BAYRAMINI KUTLAMAK NE ZAMANDAN BERİ MÜSLÜMANLARIN YAPTIĞI ŞEYLER ARASINDA. KENDİ ADIMA KONUŞUYORUM İŞYERİNDEKİ MÜDÜRÜM TUTTURDU YILBAŞI ÇEKİLİŞİ GÜNAHINA ORTAK ETTİ BİZİ HANIMLAR BUGÜN İÇİN ALIŞVERİŞ YAPMAYIN ÖZEL Bİ YEMEK YAPMAYIN HER GÜNKÜ GİBİ HAYATINIZI YAŞAYIN. SABAH SABAH ÇOK KONUŞTUM KUSURA BAKMAYIN...

C cansu_tr canım okudum. Rabbim kabul etsin.

Yeni yıl hristiyan bayramı değildir. 25 aralık onların noel'i. hayat zor, savaşlar, açlık , haksızlıklar, yoksulluk bunca olumsuzluğun içerisinde insanların biraz kendilerini iyi hissetmeye ihtiyacı vardır diye düşünüyorum ben. Bir bayram olarak değil, ama yeni bir yılla birlikte daha fazla güzelliğin yaşanmasına umuttur bu yaklaşım. Ben ibadetimi yapacağım bu akşam daha sonra arkadaşlarımla bir araya da geleceğim.
Aşırılıkları ben de doğru bulmuyorum. Ama bırakalım herkes istediği gibi yaşasın. herkes bizim gibi olamaz ve düşünemez. Fikrine sonsuz saygı duyuyorum. İstemediğin bir şeye maruz bırakılmanı da hiç hoş karşılamıyorum bununla beraber.
Keşke herkes birbirinin fikrine saygı göstrebilse. Senin patronun da mesela.

Rabbim 2016 yılında İnşallah onu daha çok hissetmeyi ve yaşamayı nasip etsin bizlere. El latif, el kadir, er rezzak, el vedud isimlerinin hatrına.

C cansu_tr canım okudum. Rabbim kabul etsin.

Yeni yıl hristiyan bayramı değildir. 25 aralık onların noel'i. hayat zor, savaşlar, açlık , haksızlıklar, yoksulluk bunca olumsuzluğun içerisinde insanların biraz kendilerini iyi hissetmeye ihtiyacı vardır diye düşünüyorum ben. Bir bayram olarak değil, ama yeni bir yılla birlikte daha fazla güzelliğin yaşanmasına umuttur bu yaklaşım. Ben ibadetimi yapacağım bu akşam daha sonra arkadaşlarımla bir araya da geleceğim.
Aşırılıkları ben de doğru bulmuyorum. Ama bırakalım herkes istediği gibi yaşasın. herkes bizim gibi olamaz ve düşünemez. Fikrine sonsuz saygı duyuyorum. İstemediğin bir şeye maruz bırakılmanı da hiç hoş karşılamıyorum bununla beraber.
Keşke herkes birbirinin fikrine saygı göstrebilse. Senin patronun da mesela.

Rabbim 2016 yılında İnşallah onu daha çok hissetmeyi ve yaşamayı nasip etsin bizlere. El latif, el kadir, er rezzak, el vedud isimlerinin hatrına.
Benim maksadım kimseyi eleştirmek yada kimsenin hayatına müdahale etmek değil sadece içimden geçenleri yazdım . Daha fazla konuşmaya gerek duymuyorum tabiki herkesin kendi seçimi kendi hayatı . benim zoruma giden Müslümanların Kurban Bayramını yada Ramazan Bayramını onlar kutlamazken biz onların noelini kutluyoruz sadece bu...

“Allahümme ente halaktenî ve ente tehdînî ve ente tut'imunî ve ente tesgînî ve ente tümîtünî ve ente tuhyînî.”
“Allah'ım sen beni yarattın,sen hidayet ettin,sen doyurursun,sen su verirsin,sen öldürürsün ve sen diriltirsin”

1 damla_22 damla_22 ---
2
3
C cansu_tr ---
4
eilenn eilenn ---
5
Sealand Sealand ---
6
tubatesbih tubatesbih ---
7
Seriii Seriii ---
8
A ay__060 ---
9
@selince3 ---
11
G guzbahar ---
12
kubdef kubdef ----
13
H hmtsyma ----
14
betul8516 betul8516 ----
15
K kalemero ----
16
@milad_tb ---
17
I Irmak-986 ---
18 esmerm91 esmerm91 ---
19 The Black The Black ----

HAYIRLI SABAHLAR HANIMLAR ETRAFA BAKIYORUM HERKESTE SAÇMA SAPAN BİR YILBAŞI TELAŞI . ÇOK MERAK EDİYORUM 2015TEN 2016YA GİRİNCE NE OLUYOR NE DEĞİŞİYOR BUNU KUTLAMANIN AMACI NEDİR HANİ BİZ MÜSLÜMAN ÜLKEYDİK HRİSTİYANLARIN BAYRAMINI KUTLAMAK NE ZAMANDAN BERİ MÜSLÜMANLARIN YAPTIĞI ŞEYLER ARASINDA. KENDİ ADIMA KONUŞUYORUM İŞYERİNDEKİ MÜDÜRÜM TUTTURDU YILBAŞI ÇEKİLİŞİ GÜNAHINA ORTAK ETTİ BİZİ HANIMLAR BUGÜN İÇİN ALIŞVERİŞ YAPMAYIN ÖZEL Bİ YEMEK YAPMAYIN HER GÜNKÜ GİBİ HAYATINIZI YAŞAYIN. SABAH SABAH ÇOK KONUŞTUM KUSURA BAKMAYIN...
sana katılıyorum cnm .
hadisi Şerif: "Kim bir kavmi taklit ederse oda onlardandır." demis efendimiz

herkesin düşüncesine saygım var

X