hanımlar gönüller bir olsun

HAYIRLI GÜNLER HANIMLAR BOL DUA ETTİĞİMİZ GÜNLERDEN OLUR İNŞALLAH
PERŞEMBE GÜNÜ ESMALARI :
El-Bedi:
Örneksiz harikalar yaratan. Günde Zikir Sayısı : 86 – Allah’ın yardımına nail olmak, maddî ve manevî güzellik için. Ya Bedi ismini zikreden sanatında ilerler, başarılı olur. Görülmemiş icatlarda bulunur. Bilmediğini anlama gücü oluşur. Zarar ve ziyandan kurtulur. İşsiz olan iş bulur, işini kaybeden işine kavuşur.

El-Baki: Varlığının sonu olmayan, ebedi olan .Zikir Sayısı : 113 – Ömrün uzunluğu, sıhhatin iyiliği için .Ya Baki ismini zikredenin ömrü uzun ve sıhhatli olur. Afet ve belalardan uzak olur. Makam ve mevki edinir. Makamı, mülkü elinden gitmez. Korkularından kurtulur.

1 damla_22 damla_22 ---
2
kitapseverim kitapseverim ---
3
C cansu_tr ---
4
eilenn eilenn ---
5
Sealand Sealand ---
6
tubatesbih tubatesbih ---
7
Seriii Seriii ---
8
A ay__060 ---
9
@selince3 ---
10 PembeLokum PembeLokum ---
11
G guzbahar ---
12
kubdef kubdef ----
13
H hmtsyma ----
14
betul8516 betul8516 ----
15
K kalemero ----
16
@milad_tb ---
17
I Irmak-986 ---
18 esmerm91 esmerm91 ---
19 The Black The Black ----

okudum canımcım :)

HAYIRLI GÜNLER HANIMLAR BOL DUA ETTİĞİMİZ GÜNLERDEN OLUR İNŞALLAH
PERŞEMBE GÜNÜ ESMALARI :
El-Bedi:
Örneksiz harikalar yaratan. Günde Zikir Sayısı : 86 – Allah’ın yardımına nail olmak, maddî ve manevî güzellik için. Ya Bedi ismini zikreden sanatında ilerler, başarılı olur. Görülmemiş icatlarda bulunur. Bilmediğini anlama gücü oluşur. Zarar ve ziyandan kurtulur. İşsiz olan iş bulur, işini kaybeden işine kavuşur.

El-Baki: Varlığının sonu olmayan, ebedi olan .Zikir Sayısı : 113 – Ömrün uzunluğu, sıhhatin iyiliği için .Ya Baki ismini zikredenin ömrü uzun ve sıhhatli olur. Afet ve belalardan uzak olur. Makam ve mevki edinir. Makamı, mülkü elinden gitmez. Korkularından kurtulur.

1 damla_22 damla_22 --- OKUNDU
2
kitapseverim kitapseverim --- OKUNDU
3
C cansu_tr --- OKUNDU
4
eilenn eilenn --- OKUNDU
5
Sealand Sealand ---
6
7
Seriii Seriii --- OKUNDU
8
A ay__060 ---
9
@selince3 ---
11
G guzbahar ---OKUNDU
12
kubdef kubdef ---- OKUNDU
13
H hmtsyma ----
14
betul8516 betul8516 ---- OKUNDU
15
K kalemero ----
16
@milad_tb ---
17
I Irmak-986 ---
18 esmerm91 esmerm91 ---
19 The Black The Black ---- OKUNDU

HANIMLAR PAZAR GÜNÜ İTİBARİYLE ESMAÜL HÜSNAYI TAMAMLAMIŞ BULUNACAĞIZ . DAHA SONRA GÜNLÜK ZİKİRLERİMDE OLAN SAYISINI HATIRLAMIYORUM 15 20 TANE DAHA DUAM VAR ONLARI HER GÜN BİRİNİ YAZIP 100 TANE GİBİ CÜZİ GİBİ RAKAMLA OKUMA TARAFTARIYIM EN FAZLA 20 GÜNÜMÜZÜ ALIR DAHA SONRA TEKRAR ESMAÜL HÜSNAYA BAŞLAYALIM DİYORUM AMA SİZE DANIŞMAK İSTEDİM OLUR MU SİZ KABUL EDER MİSİNİZ ?

HANIMLAR PAZAR GÜNÜ İTİBARİYLE ESMAÜL HÜSNAYI TAMAMLAMIŞ BULUNACAĞIZ . DAHA SONRA GÜNLÜK ZİKİRLERİMDE OLAN SAYISINI HATIRLAMIYORUM 15 20 TANE DAHA DUAM VAR ONLARI HER GÜN BİRİNİ YAZIP 100 TANE GİBİ CÜZİ GİBİ RAKAMLA OKUMA TARAFTARIYIM EN FAZLA 20 GÜNÜMÜZÜ ALIR DAHA SONRA TEKRAR ESMAÜL HÜSNAYA BAŞLAYALIM DİYORUM AMA SİZE DANIŞMAK İSTEDİM OLUR MU SİZ KABUL EDER MİSİNİZ ?
olur canım neden olmasın
ama esmalara tekrar başlayalım mutlaka ben çok seviyorum esmaları

HAYIRLI GÜNLER HAYIRLI CUMALAR HANIMLAR BOL DUA ETTİĞİMİZ GÜNLERDEN OLUR İNŞALLAH
CUMA GÜNÜ ESMASI :
El-Varis:
Her şeyin asıl sahibi olan. Günde Zikir Sayısı : 707 – Uzun ömür, bol mal, şeref ve rızık sahibi olmak. Ya Varis ismini zikreden kişi; mal, mülk ve itibar sahibi olur. İnsanlar arasında nüfuz ve merci sahibi olur. İsteklerine çabuk kavuşur. Kötülüklerden muhafaza olur

1 damla_22 damla_22 ---
2
kitapseverim kitapseverim ---
3
C cansu_tr ---
4
eilenn eilenn ---
5
Sealand Sealand ---
6
7
Seriii Seriii ---
8
A ay__060 ---
9
@selince3 ---
11
G guzbahar ---
12
kubdef kubdef ----
13
H hmtsyma ----
14
betul8516 betul8516 ----
15
K kalemero ----
16
@milad_tb ---
17
I Irmak-986 ---
18 esmerm91 esmerm91 ---
19 The Black The Black ----

Cuma Günü ” YA VELİYYÜ YA ALLAH” esmasını (1000) defa zikreden kişi her istediğine kavuşur.
Cuma günü “LA İLAHE İLLALAHÜ’L MELİKÜ’L HAKKU’L- MÜBİN” (200) defa zikreden Kişi Allah’tan ne isterse verilir.
Cuma günü Sabah’. YA-RAKİB esması (312) defa zikrederek isteğini Allah’a bildirirsen isteğin kabul olur. Hanımlar dua arkadaşlarım Cumamız Mübarek olsun Rabbim nice bereketli Cumalar nasip eder inşallah geçen hafta eklediğim Cuma dualarını eklememi istemiştiniz eilenn eilenn arkadaşım hatırlattı Allah razı olsun . Rabbim işlerinizi kolaylaştırsın , zorlaştırmasın . Hayırlı günler Hayırlı Cumalar...

El-Varis: Her şeyin asıl sahibi olan. Günde Zikir Sayısı : 707 – Uzun ömür, bol mal, şeref ve rızık sahibi olmak. Ya Varis ismini zikreden kişi; mal, mülk ve itibar sahibi olur. İnsanlar arasında nüfuz ve merci sahibi olur. İsteklerine çabuk kavuşur. Kötülüklerden muhafaza olur

Cuma Günü ” YA VELİYYÜ YA ALLAH” esmasını (1000) defa zikreden kişi her istediğine kavuşur.
Cuma günü “LA İLAHE İLLALAHÜ’L MELİKÜ’L HAKKU’L- MÜBİN” (200) defa zikreden Kişi Allah’tan ne isterse verilir.
Cuma günü Sabah’. YA-RAKİB esması (312) defa zikrederek isteğini Allah’a bildirirsen isteğin kabul olur.

şükürler olsun rabbime bu haftada hepsini okumak nasip oldu hayırlı cumalar hanımlar C cansu_tr

X