hanımlar gönüller bir olsun

Allah hepinizden razı olsun artik geç oldu yeni esmalari yarin eklemeye çalışacağım çok hastayım suanda

Cuma günü esmasi :
El muktedir : Dilediği gibi tasarruf eden , her şeyi kolayca yaratan kudret sahibi.
Kişi başına zikir sayısı: 774 adet
Her işte başarılı olmak için okunur. Ya muktedir ismini zikreden kişi teşebbüs ettiği her işte başarılı olur. Hiç bir şeyden bıkmaz, usanmaz. Yaptığı işi ve sanatı kolaylıkla yapar. Ruhu kuvvetlenir. Cin, insan ve şeytan şerrinden uzak olur.
Hanımlar nisandan sonra yorgan döşek yattim bi grip ki sormayin zor atlatiyorum bugünde nisanlimin bi akrabasi öldü cenazeye gittik giremedim kusuruma bakmayin hayirli akşamlar

1 damla_22 damla_22 ---
2 kitapseverim kitapseverim ---
3 C cansu_tr ---
4 687403_igt 687403_igt ---
5 Sealand Sealand ---
6 @tkglcn
7 tubatesbih tubatesbih ---
8 Seriii Seriii ---
9 A ay__060 ---
10 @whitepearll ---
11 Gooseberry Gooseberry ---
12 L likear ---
13 PembeLokum PembeLokum ---
14 eilenn eilenn ---
15 CuteMom CuteMom --

Cuma günü esmasi :
El muktedir : Dilediği gibi tasarruf eden , her şeyi kolayca yaratan kudret sahibi.
Kişi başına zikir sayısı: 774 adet
Her işte başarılı olmak için okunur. Ya muktedir ismini zikreden kişi teşebbüs ettiği her işte başarılı olur. Hiç bir şeyden bıkmaz, usanmaz. Yaptığı işi ve sanatı kolaylıkla yapar. Ruhu kuvvetlenir. Cin, insan ve şeytan şerrinden uzak olur.
Hanımlar nisandan sonra yorgan döşek yattim bi grip ki sormayin zor atlatiyorum bugünde nisanlimin bi akrabasi öldü cenazeye gittik giremedim kusuruma bakmayin hayirli akşamlar

1 damla_22 damla_22 ---
3 C cansu_tr ---
5 Sealand Sealand ---
6 @tkglcn
8 Seriii Seriii ---
9 A ay__060 ---
10 @whitepearll ---
12 L likear ---
14 eilenn eilenn ---
15 CuteMom CuteMom --

Canım nişanın hayırlı olsun geçmiş olsun bu arada ya
Ben de zor bir gebelik geçiriyorum esmalara hiç katılamadım kusura bakmayn olur mu

El-Muktedir 774 kere okudum kendimi iyi hissettiğim ilk fırsatta geldim geri insaAllah devam edebilirim düzenli olarak

HANIMLAR MERHABA SİZİ İHMAL ETTİĞİM İÇİN ÖZÜR DİLERİM AMA ŞU İKİ HAFTADIR İZİNDEYİM SÖZDE AMA ÖYLE Bİ HASTALANDIM Kİ YANDIM KAVRULDUM RESMEN BUGÜN İYİYİM ÇOK ŞÜKÜR TEKRAR ESMALARA BAŞLARIZ BİRAZDAN HAKKINIZA GİRDİM HAKKINIZI HELAL EDİN BANA ...

Hastalık insan oglu için benden yana helal olsun sen iyileş saglıklı ol yeterki çok geçmiş olsun dikkat et kendine

ÇARŞAMBA GÜNÜ ESMALARI :
El-Mukaddim: Dilediğini yükselten, öne geçiren, öne alan.
Kişi Başına Zikir Sayısı : 184 – Daima yükselmek için okunur. Ya Mukaddim ismini zikreden kişi kuvvet ve iktidar sahibi olur. Halk içinde heybetli olur. Makamı, mevkisi yükselir. Allah katında kadri artar. İstek ve dilekleri gerçekleşir. Savaş meydanında okunursa, düşmana karşı, okuyan kuvvetli olur.

El-Muahhir: Dilediğini alçaltan, sona ve geriye bırakan.
Kişi Başına Zikir Sayısı : 847 – Kötü birinin uzaklaştırılması için okunur. Ya Müahhir ismini okuyan tevbe edip takvaya erer. Kalbi Allah sevgisiyle dolar. İsteklerine kolayca kavuşur. Allah’ın rızasını kazanan kullardan olur. İbadet etmede zorlanmaz. Basiret gözü açılır. Kötü işlerden uzak durur.

1 damla_22 damla_22 ---
3 C cansu_tr ---
5 Sealand Sealand ---
6 @tkglcn
8 Seriii Seriii ---
9 A ay__060 ---
10 CuteMom CuteMom
12 L likear ---
14 eilenn eilenn ---

Çarşamba günü esmalarımı okudum rabbim kabul etsin ses tellerine dikkat et sürekli sıcak içecekler tüket ve bogazına vikis sür o çok iyi geliyor eger öksürük falan varsa ayaklarının altına vikis sür çorap giy yat canın oda çok çok iyi geliyor ben öyle atlatıyorum gribi öpüyorum rabbim şifanı versin inş

X