hanımlar gönüller bir olsun

kardeşlerim sizlerden bir ricam var bebim kardeşim bi kaç senedir işyerinde yükselmek için çok çalışıyor ,teoride herşeyi halletti fakat pratikte engellemeler var bir kaç gün içinde konumu belli olacak günlerdir yemeden içmeden kesilmiş çünkü gecesini gündüzüne kattı okadar çalıştı eşiyle,sizlerden ricam içinizden ne geçiyorsa okurmusunuz,hepinizden rabbim ettiğiniz her dua her kelime için misliyle sevap yazssın işiniz gücünüz rast gitsin ,bu yazıyı paylaşabilirsem inşallah diğer topikteki kardeşlerimede yazacağım

kardeşlerim sizlerden bir ricam var bebim kardeşim bi kaç senedir işyerinde yükselmek için çok çalışıyor ,teoride herşeyi halletti fakat pratikte engellemeler var bir kaç gün içinde konumu belli olacak günlerdir yemeden içmeden kesilmiş çünkü gecesini gündüzüne kattı okadar çalıştı eşiyle,sizlerden ricam içinizden ne geçiyorsa okurmusunuz,hepinizden rabbim ettiğiniz her dua her kelime için misliyle sevap yazssın işiniz gücünüz rast gitsin ,bu yazıyı paylaşabilirsem inşallah diğer topikteki kardeşlerimede yazacağım

Bu kadar çalışanlara hayranım. Allahım inşallah çalışmasının mukafatını hayırlısıyla verir inşallah canım.

Canım sayıları peki. Senin çocuğun kaçıncı sınıfta
Pardon canım eklememısım
El Alim 150
El Habir 812 ,
El Muhsi 148
suya üflüyorum bunları sonraki günde suluğuna dolduruyorum
benim oğlum 1 . sınıf ama 5.5 yaşında daha ablası

Pardon canım eklememısım
El Alim 150
El Habir 812 ,
El Muhsi 148
suya üflüyorum bunları sonraki günde suluğuna dolduruyorum
benim oğlum 1 . sınıf ama 5.5 yaşında daha ablası

Allah zihin açıklığı versin inşallah. El kuvveti versin. Biz 1.sınıfta çok zorlandık

ÇARŞAMBA GÜNÜ ESMASI:

EL KAYYUM: El Kayyum [ Mahlukları varlıkta durduran, zatı ile kaim olan.]
Kişi başına zikir sayısı : 156 -- Allah’ın izniyle her istekleri olur.Ya Kayyum ismini zikreden kişinin tüm işleri zahmetsizce halolur. Teşebbüs ettiği her iş başarılı ve hayırlı olur. Uykusu hafifleşir, unutkanlıktan kurtulur. Ezber gücü artar.

1
damla_22 damla_22 ---
2
kitapseverim kitapseverim --- okundu
3 C cansu_tr --- okundu
4 687403_igt 687403_igt --- okundu
5
Sealand Sealand --- okundu
6 @Denas14---
7
tubatesbih tubatesbih ---
8
Seriii Seriii --- okundu
9 A ay__060 --- okundu
10
@whitepearll --- okundu
11
@selince3 --- okundu
12 L likear --- okundu
13 PembeLokum PembeLokum ---
14
eilenn eilenn --- okundu
15
CuteMom CuteMom ---
16 @tkglcn -

CUMA GÜNÜ ESMASI:

EL VACİD: El Vacid [ Kendisinden hiç bir şey gizli kalmayan, hiç bir şeye muhtaç olmayan.]
Kişi başına zikir sayısı : 196 --Kaybedilen şeyi bulmak için okunur.Ya Vacid ismini 5 vakit namazların ardından 14 defa zikreden sahip olduğu ve elde ettiği şeyleri kaybetmez. Elindekiler zayi olmaz. Aradıklarını bulma gücüne sahip olur. Hileci ve büyücülerin kötülüklerinden korunur.
1
damla_22 damla_22 ---
2
kitapseverim kitapseverim ---
3 C cansu_tr ---
4 687403_igt 687403_igt ---
5
Sealand Sealand ---
6 @Denas14---
7
8
Seriii Seriii ---
9 A ay__060 ---
10
@whitepearll ---
11
@selince3 ---
12 L likear ---
13 PembeLokum PembeLokum ---
14
eilenn eilenn ---
15
CuteMom CuteMom ---
16 @tkglcn64 ---

CUMA GÜNÜ ESMASI:

EL VACİD: El Vacid [ Kendisinden hiç bir şey gizli kalmayan, hiç bir şeye muhtaç olmayan.]
Kişi başına zikir sayısı : 196 --Kaybedilen şeyi bulmak için okunur.Ya Vacid ismini 5 vakit namazların ardından 14 defa zikreden sahip olduğu ve elde ettiği şeyleri kaybetmez. Elindekiler zayi olmaz. Aradıklarını bulma gücüne sahip olur. Hileci ve büyücülerin kötülüklerinden korunur.
1
damla_22 damla_22 ---
2
kitapseverim kitapseverim --- OKUNDU
3 C cansu_tr ---
4 687403_igt 687403_igt ---
5
Sealand Sealand ---
6 @tkglcn
7
8