Hanimlar fethiye nasil bi yer tatil icin

eski9

Fe inne meal usri yusra..
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2014
750
23
Ben tesettür lu bi bayanim ve tesetturumle gircen denize pazar yola çıkıyoruz yani boyle cok cibildaklar ustsuzler varmidir ki

Yaşamak sevgilim seninle güzel...♥♥♥

Biz geçen sene Ölüdeniz e gitmiştik balayina hemen hemen tüm tatilciler yabancı ydi diyebilirim öyle üstsüz olan falan görmedim herkes ke di halinde kapalı olanda gördüm güzel bir yer tavsiye ederim canım

Biz geçen sene Ölüdeniz e gitmiştik balayina hemen hemen tüm tatilciler yabancı ydi diyebilirim öyle üstsüz olan falan görmedim herkes ke di halinde kapalı olanda gördüm güzel bir yer tavsiye ederim canım

Ohhh icime su serptin vallahi gerci kimseyi ilgilendirmez de malum tesetturlulere ocu gibi bakiliyo ülkemizde saol cnm

Canım ben hiç tavsiye etmiyorum ölüdenize gittik türkten daha çok yabancılar geliyor ve ben üstsüz malesefki çok gördüm eşimde çok rahatsız oldu bende.ayrıca aşırı kalabalık rahat rahat yüzemedik.kulaç atıyosun birine çarpıyosun ağustosta gittik iğne atsan yere düşmez.haşamalı bayan parmakla seçilecek kadar azdı,rahat edilebilecek aile ortamı yoktu,birdaha gideceğimi hiç sanmıyorum.biz birkaç yazdır balıkesir ayvalık tarafına gidiyoruz daha nezih,turistlerin çok olmadığı,ailelerin tercih ettiği yerler.

Ben Fethiye^den bildiriyorum, öyle birşey yok, herkes rahat rahat istediği şekilde denizine girer, kimse kimseyi yemez ne fiili ne bakışla.. Gönül rahatlığıyla gelebilirsiniz..

hangi otele gittiniz acaba ?

Ben tesettür lu bi bayanim ve tesetturumle gircen denize pazar yola çıkıyoruz yani boyle cok cibildaklar ustsuzler varmidir ki

Ben geçen sene gittim harika biyer. Saklıkent ve kelebekler vadisini kesinlikle gör ölüdenizde harika diğer yerlere nazaran daha sakindir fethiye ve turistler orta yaş kesimi yani öle bodrum gibi hareketli biyer değil ama kalacaksan kesinlikle ölüdeniz merkezde kal derim ordan heryere gidebilirsin çalışa sakin gideyim deme çok kötü biyer

ölüdeniz'in denizinden rahatsız olmazsınız. herkes çokrahat, herkes tatil yapmaya gelmiş, kimse kimsenin yaşam biçimine karışmıyor. Ama sakın hisarönü veya Ovacık'ta kalmayın.

bende gecen sene gittim..ölü deniz çok kalabalıktı insan kaynıyor resmen..ama yat ve tekne ile açılırsanaz super :)))))

Geçen sene ordaydım çok güzel bir yer pataşütle atlamadan dönme saklı kent, kanyona mutlaka gitmelisin deniz baya tuzlu ama oldun çok güzel bir denizi var.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ölüdenize 2 yıl önce gitmiştik . Çok dikkat etmedim insanlara herkes kendi halindeydi ama turist çoğunlukta. Deniz derin olmadığı için ilerlere doğru açılırsanız rahat edersin. Şimdiden iyi tatiller.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ölüdeniz'in denizinden rahatsız olmazsınız. herkes çokrahat, herkes tatil yapmaya gelmiş, kimse kimsenin yaşam biçimine karışmıyor. Ama sakın hisarönü veya Ovacık'ta kalmayın.

hisarönü gece yaşamının daha hareketli olduğunu okudum. neden hisarönününde kalmayın dediniz merak ettim

hisarönü gece yaşamının daha hareketli olduğunu okudum. neden hisarönününde kalmayın dediniz merak ettim

Satilan alkoller ucuz ve kalitesiz. Bir damacana votkayi 50 tl ye aliyorlar sonra bardagi 8-10 tl den satiyorlar. Benim sahsen hosuma gitmeyen cok sey var, barin ustune cikip gomlegini cikartan barmenler, ustlerine su atmalar... ama en basit neden, o kadar gurultunun oldugu bir yerde gece uyumak da o kadar rahat olmuyor.

X