Hanımlar bana yardım eder misiniz ben ögretmenim görüştüğüm kişi deniz astsubayi sosyal medyadan tanıştık iki buçuk ay oldu daha önce çok ilişkim oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yok kız istisna benim dayım olabilir 😅 ben onun yaptığı evlilik gibi saçmasını görmedim 😅 Kıbrıs'tan biriyle evlendi. Dayım öğretmen. Kız anamı kardeşimi bırakmam diye peşinen söylemişti kabul etti. Böyle uzaktan uzaktan devam ediyorlar. Kız buraya bir kere mi ne gelmiş. Dayım bardağı şuradan şuraya kaldırmayan bir tip. Annem, yengelerimde falan kalıyordu orada burada. Deprem oldu diğer dayılarımın evi yıkıldı, bir yengem vefat etti, (rahmetli bu dayımın kahrını az çekmedi minnet duydu mu bilmiyorum ayrı konu) babam da dayanamayıp evden kovdu ninemlerde kalıyor da ninem de ayrı başlık istiyor. Karısı koca kahrı çekmeden çocuk sahibi oldu, annesinin işini görüyor, koca düzenli olarak para gönderiyor. Bir de dayıma online baba diyormuş. Böyle enteresan işler de var katipçim anlayacağın. 😅
Dayın gerçekten istisnaymış. Ne garip gurip tipler var hayatta. Bu aile kurmak mı şimdi? Dayın bence parayla yalandan bir yuva yapmış kendine, ne yaptın, nerde gezdin diye soran yok ohh. Hem popoyu gezdiriyor hem de elalem evli barklı adam diyo. Hayatı dayın yaşıyo Hizu.

Yok kız istisna benim dayım olabilir 😅 ben onun yaptığı evlilik gibi saçmasını görmedim 😅 Kıbrıs'tan biriyle evlendi. Dayım öğretmen. Kız anamı kardeşimi bırakmam diye peşinen söylemişti kabul etti. Böyle uzaktan uzaktan devam ediyorlar. Kız buraya bir kere mi ne gelmiş. Dayım bardağı şuradan şuraya kaldırmayan bir tip. Annem, yengelerimde falan kalıyordu orada burada. Deprem oldu diğer dayılarımın evi yıkıldı, bir yengem vefat etti, (rahmetli bu dayımın kahrını az çekmedi minnet duydu mu bilmiyorum ayrı konu) babam da dayanamayıp evden kovdu ninemlerde kalıyor da ninem de ayrı başlık istiyor. Karısı koca kahrı çekmeden çocuk sahibi oldu, annesinin işini görüyor, koca düzenli olarak para gönderiyor. Bir de dayıma online baba diyormuş. Böyle enteresan işler de var katipçim anlayacağın. 😅
Bu nasıl olabiliyor😳 hani geçici görev değil, geçici süre değil…

Tanımadan etmeden neden bu nefret benim çevrem var merak etmeyin akıl verirler gider bulusurum sorun olursa evime gekirim mevzu bu değil anlaşmaya devam edersem ilerler herkes bu şekilde tanışıyor anında evlenmedim ya da başka bir şey yok konuşuyorum
Nefret yok yav. Nefret edecek kadar mesai ayıramam bunlara. Siz kendi kendinize celallendiniz. Biz askerlerle ilgili herkesin bildiği şeyleri paylaştık sadece.

Nefret yok yav. Nefret edecek kadar mesai ayıramam bunlara. Siz kendi kendinize celallendiniz. Biz askerlerle ilgili herkesin bildiği şeyleri paylaştık sadece.
Anliyorim sizi bakın bende birine bu yorumları yaparım ama yine sen karar ver o kişiyi iyi tani ama mesafeli bir şekilde tanı derim bn omi yapmaya çalışıyorum hayatıyla ilgili konuşuyoruz normal yaşamdan konsuyiruz tıpkı arkadaş gibi evlnemedim hemen emin olun ben çok temkinli biriyim burda bunu sormam yanlış anlaşıldı ama ben evlilik istiyorum evet ama o olur başkası olur iyi tanıyip istiyorum onu ve yaşam koşullarını tanımadan önce insanlığını merhametini ahlakını anlamam gerek sizi kirdiysam özür dilerim hakkınızı helal edin siz iyi niyetli olabilirsn z

Tanımadan etmeden neden bu nefret benim çevrem var merak etmeyin akıl verirler gider bulusurum sorun olursa evime gekirim mevzu bu değil anlaşmaya devam edersem ilerler herkes bu şekilde tanışıyor anında evlenmedim ya da başka bir şey yok konuşuyorum
Nefret bir duygu. Sizin 2 aylık muhabbetinizden nefret etmemiz mümkün değil. Bağ kurmadık duygu oluşturmadık sonuçta. Sizin var ama bir gün nefret etme ihtimaliniz.

Kübra hanımcığğğm konu silmek yasak
Ama konuşmak istemiyorum sorduguma da pişman oldum yukarda hanım efendiye anlatım normal bir tanişma aşaması sıradan tanımadan aninnda hadi evleniyorum demiyorum nasip olursa yaşamını bilmek istiyorum bu beni niye yanlış anlayıp dövecek gibi davranıyor herkes

Ama konuşmak istemiyorum sorduguma da pişman oldum yukarda hanım efendiye anlatım normal bir tanişma aşaması sıradan tanımadan aninnda hadi evleniyorum demiyorum nasip olursa yaşamını bilmek istiyorum bu beni niye yanlış anlayıp dövecek gibi davranıyor herkes
Mune Mune yi etiketleyerek konunuzu yeni yorumlara kapatabilirsiniz, sildiğiniz konu geri gelir ama maalesef

Canım adamlar kolayı bulmuş, bi kadın belliyorlar, evlenip çocuğu yapıp orada oyalansın ben de rahatıma bakayım diyorlar işte.
Öyle iş olur mu? Akşam göremediğin kadını, parka götüremediğin çocuğu ne yapacaksın… uzakta karım ve çocuğum var, ben evliyim diye hülyalara dalar mı yetişkin insan…😳

Astsubay eşleri bacıları şu yorumda begenmedime abanmış 😂 Sakin olun bacılar, konu sahibi zaten belli ki üniforma meraklısı, Konya'dan çikamam ama sanaldaki denizciyle olur mu diyecek kadar da mantıklı bir hanım kızımız 😊 yazistigi adamın ne olduğu da belli değil, sizlik bişey yok yani
Eşim subay ama bence O da no yani 🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X