Göz Makyajı Hanımlar bana fikir verin

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Sessizgemiler123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2016
187
118
28
Allah vergisi boya gibi duran kapkara kaşlarım var. Yüzümü sert gösteriyor . Kaş rengimi kahverengi yapmak istiyorum . Bugün kahverengiye boyadım.Hiç bişey değişmedi Hala aynı kapkara. Renk açıcı almak istiyorum. Ama renk açıcı soluk siyah mı yapar.kahverengi olsun istiyorum açık siyah değil. Ne yapmam gerekiyor.

Kaslarin ince mi .Kalin ise incelete bilirsin diikat cekmiyor o sekilde.
Bir ara kalin kaş moda olmus tu yakisyor mu yakismiyor mu acaba yuzume diye herkes yapmisti aklima geldide igreti geldiydi bana

Kuaföre mi gitseniz ilk deneme için? Daha sonra kendiniz boyarsınız, risk almayın bence en iyisi profesyonel birilerine yaptırmak. Kaş önemli.
K
Kaslarin ince mi .Kalin ise incelete bilirsin diikat cekmiyor o sekilde.
Bir ara kalin kaş moda olmus tu yakisyor mu yakismiyor mu acaba yuzume diye herkes yapmisti aklima geldide igreti geldiydi bana
Kaşlarım kalındı incelttim normal boyuta getirdim ama rengi rahatsız ediyor

etrafınız ne diyor? bence onları dinleyin. geçrekten rahatsız edici ola insanlar söyler sanıyorum.

Ama gerçekten ihtiyacı var kaşlarımın açılmaya
Kıyamam ya bu kadar dert etmeyin
Herkesin yüzünde kendine ait bir karakteristik özelliği vardır ve ona yakışır
İnanıyorumki sizinde böyle birşey
Mesala benim uzun ve sivri bir burnum var yüzümde sert ve havalı bir duruşu vardır
Başta dert ederdim ama şimdi yakıştığını bile düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…