Hangisi daha güzel ?

Beyaz takımlarla ilgili benim endişemde sararma olma olasılığı ..Buradaki herkez sanırım yeni evli olduğu için henüz mobilyalarda bir eskime yok ama bir kaç yıl sonra sararma olur gibi geliyor..(ablamınkinde olmuştu en azından onu biliyorum) .İyice kararsız kaldım şimdi kafamçokkarıştı en iyisi siyah beyaz yapmak naniknanik

Sararma konusunda bir şey diyemem, ancak beyaz hem odayı daha ferah hem daha geniş gösterecektir. Ben bu açıdan beyazı tercih ederim. Dolabın kapaklarını değiştirebilirsin bencede, hoş ve farklı modeller var bu anlamda.

Kesinlikle beyaz...

beyaz olan çok güzelmiş.
güzeşşiğinide bırak siyah mobilya yatak odası için pek kullanışlı olmuyor canım.bizimde dolaplar siyah hem çok toz oluyor onuda geçtim içindekii kıyafetleri seçmek falan daha zorlaşıyor.beyaz ve açık tonlar her zaman tercihimdir

:asigim:bencede siyah muhteşem benim yatak odamda siyah a.s birascık toz alma derdi var o kadar ama görüntü süperr tek kelimeyle :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…