Hangisi daha güzel ?

kesınlıkle koyu renk bı mobılyadan hoşlanmam ve yatak odasına hele bu renk bı sıyahsa asla derım cnm snra elınde bez aksama kadr sılsende toz içinde kalıryerimseniben ben beyaz rengıde beğenmedım model olarak dolapları falan ama madem kendın yaptıracaksın tabııkı acık renk bı yatak odası derımsengözlerimebaksanab

bencede beyaz derim. koyu renk yatak odasını karartıyor. ayrıcada tozu hemen gösteriyor.

13bin6.jpg
w1000.png
[/IMG]

14bck9.jpg
w1021.png
[/IMG]

beyazın bir asaleti var bence.

bence beyaz gözü yoruyor..siyah daha asil ve şık duruo die düşünüorumsengözlerimebaksanab

Beyaz iç açıcı siyahta asil karar veremedim ikiside mükemmel..Ama eğer sen huzur dersen beyaz asalet dersen siyahı tercih et..Evet koyu renk tozu çok gösteriyor ama beyazda çabuk kirlenir en ufak kiri belli eder ne bileyim..İçinden ne gelirse onu uygula..İkiside güzel sonuçta..

tabi ki herkezin zevki farklı ve herkez kendi zevkine göre evini dekore etmeli. Ama okadar çok mobilya modeli baktım ki helede yatak odaları nerdeyse birbirinin aynı gibi geliyor artık (benim zevklerim genelde herkeze uymaz ama yerimseniben) irde bunlar var bakın bakalım şutarafagitti
ImageShack - Image Hosting :: duruyatakbuyukarstilgm4.jpg

ImageShack - Image Hosting :: kc3bccc3bck2wz2.jpg

ImageShack - Image Hosting :: yatasmartderilitakmpx7.jpg

model olarak birinci resim ama rengini beğenmedim ben yatak odasının ferah olmasını isterim iç karartıcı değil insana enerji vermeli o nelenle model olarak birinci resim ve renk beyaz olmalı benim fikrim bu yönde...

kesinlikle beyaz orası yatak odası sabah gözünü açınca beyaz bir ortam da olmak güzel bence üstelik beyazı her türlü renkle konbine edebiliyorsun insanın içi açılıyor beyazda

canısı ben beyaz yatak odasını beğendim.a.s.a.s.

Canım bu iki resim için sorarsan beyaz olan çok daha göz alıcı ve çok daha şık..
Fakat sen modellere takılmayın beyaz mı siyah mı dediğin için ona cevap vermem gerekirse...
Benim mobilyada tercihim her zaman için siyah dır...

bence siyah güzel, beyazın komodinleri otel odasını andırıyor sanki, benimde yatak odam siyah bence siyah çok şık oluyor ki bu kadar kara kara olmuyor aslında oda burada sadece tam siyah yerleri çekmişler ondan bu kadar karanlık görünmüş

X