Hangisi daha güzel ?

yixgxitimmm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2007
467
0
iki farklı tarz ve renkte yatak odası ,farklı sitillerde olmasına rağmen ben ikisinide beğendim kaydirigubbakcemile5 sizce hangisi daha güzel ???:uhm:

ImageShack - Image Hosting :: dogusm0080bcu4.jpg

Son düzenleme:
canim beyaz olan pek belli olmuyo yatak tam görünmedigi icin

ama ben model olarak siyahi daha cok begendim dolaplari falan daha güzel

rengi biraz koyu geldi bana ama genede güzel

bence siyahın modeli daha hoş beyazın dolabı falan ne bileyim pek beğenmedim .. rengi koyu olsa bile sen açık bi yatak örtüsü açık renk perdelerle bişeler yaparsın çok boğucu olmaz odan .. siyah çok şık ! ve bence beyaz çok sade yaa :)

canım beyazında yatak başı hoşmuş yeni koydun heralde ama dolabı biraz garip geldi .. :) gerçi öyle dolaba da herşeyini koyarsın çok kullanışlı olur aslında .. benimde kafam karıştı ;:))

canım siyahın malzemesi de modeli de daha güzel duruyor sanki ama rengi çok koyu ya, yatak odan küçükse koyu renkli almamaya bak bence.
beyazın rengi güzel de model güzel değil..
bilemedim şimdi.. başka beyazlara baksan ya da o modelin açık renklisini, beyazını sorsan var mı diye..

sorum zaten konsept ile ilgili ..yani tam beyaz yada siyah???modellere çok takılmayın,süprizzzzz zaten bu modellerin nerede satıldğını bilmiyorum.ben muhtemelen kendim yaptıracağım.Beyaz olan aynalı sürgülü dolap olabilir mesela..dediğim gibi sorum konsept ile ilgili.cevaplar için teşekkürler bu arada a.s.

ozaman tabikide beyaz :) benim odamda beyaz :) çok seviyorum beyazııı

düzeltme yapıyorum benim baktığımda sadece beyaz dolap vardı yatak ve komidin yoktu sonradan eklemişsiniz siyah hoş değil beyaz güzel ama beyazın dolabı güzel değil benim raylı dolap modelleri daha hoşuma gidiyor yatak ve komidin güzel duruyo

Son düzenleme:
cıkk beğenmedim ben siyahıı... Beyaz daha güzel ama zevk meselesi işte sadece elinde bu şıklarmı var bence araştır modern pahalı şeylere benziyor durumun iyiyse neleri var oooooo

beyaz derim saf ve temiz huzur dolu bı havası var ve çok modern iç açıcı siyah iç karartıcı şimdiki aklım olsa kesınlıkle beyaz alırdım bende siyak çok toz belli edıyo bide

bence siyahın modeli daha hoşşşş...renk seçenekleri varsa model olarak siyahın modelini farklı renkte değerlendirebilirsin

canim renk olarak soruyosan bence beyaz yatak odasi icin fazla acik bi renk

siyah olani daha güzel gider ama bu modeldeki dolap renkleri cok koyu ben ortasi bise bulurdum

ben ilerde yatak odami koyu kirmizi istiyorum mesela

yatak odasina cok acik renk gitmiyo bence mirmirmirmir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…