Anket hangisi daha başarılı Demet Akalın mı Gülben Ergen mi

hangisi daha başarılı Demet Akalın mı Gülben Ergen mi

• Ankete Katılan
    129
gülbenin tarzını çakma buluyorum, özellikle açıp dinlemem
bi kaç şarkısı vardır arşivimde (bknz: kurşuni, teşekkür ederim, yalnızlık) gerisini salla sengözlerimebaksanab
demeti daha bi tarzıma yakın buluyorum
ah bi de şu kliplerini erotik şova dönüştürmese :icecream: :mymeka:

ikisinede gıcık oluyorum neden derseniz buraya gelmek için geçmedikleri yol yatmadıkları yatak kalmadı..
gülben şimdi nekadar iyi ev hanımı çocuk annesi gibi görünsede çıkan erotik kasetlerini biz biliyoruz..
demet akalın derseniz ibrahim kutluayla senelerce yaşadı tamam olabilir ama ozamanda şımarık şımarık hareketler kendini begenmiş laflar (halada öyleyaa) ne oldu adam gitti akıllı başlı konuşmasını bilen eşini taşıyabilne demet şenerle evlendi...

yüksekten uçan derine düşer......

bence demet akalında daha cok sahne pırıltısı var show gırl...gulbende daha cok alaturka sanatcılarına benzıyor...kulvarları farklı desem...........

ikisinede gıcık oluyorum neden derseniz buraya gelmek için geçmedikleri yol yatmadıkları yatak kalmadı..
gülben şimdi nekadar iyi ev hanımı çocuk annesi gibi görünsede çıkan erotik kasetlerini biz biliyoruz..
demet akalın derseniz ibrahim kutluayla senelerce yaşadı tamam olabilir ama ozamanda şımarık şımarık hareketler kendini begenmiş laflar (halada öyleyaa) ne oldu adam gitti akıllı başlı konuşmasını bilen eşini taşıyabilne demet şenerle evlendi...

demet şenerin geçmisi de çok pırıl pırıl ya tam sütten çikmış ak kaşık.. bi de ona akıllı diyorsunuz... bir backround una bakın isterseniz... demet akalının elinden ibrahim kutluayı kim aldı 4 senelik bir beraberliliğe nişanlılığa saygı göstermeyerek ... bu arada benim görüşüm de demet akalın tabii. gülben den bin kat daha iyi...

arkadaşlar neden böyle konusuyorsunuz gerçekten anlamıyorum
yakısıyo mu bi bayana bunları söylemek?
beğenmeyebilirsiniz, hoşlanmayabilirsiniz ama insanlarin pişmanlık duydukları geçmişleri hakkında bu denli rahat konuşma hakkı görmeyin kendinizde
sevmiyorum ikisinide de olsun bitsin ne gerek var yatağı yorganı kariştirip, geçmişine perde çekmiş evlenmiş barklanmiş hele hele "anne" olmuş bir kadın hakkında bunları söylemeye??
Allah bile tövbesini etmiş kulunu affediyoken biz kim oluyoruz yahu? :sm_confused:

ses olarak bence gülben ergen daha iyi ama şarkı seçimi demet akalını zirveye taşıyor. klipleri hariç demet akalını beğenenlerdenim bende

beğenmeyebilirsiniz, hoşlanmayabilirsiniz ama insanlarin pişmanlık duydukları geçmişleri hakkında bu denli rahat konuşma hakkı görmeyin kendinizde
sevmiyorum ikisinide de olsun bitsin ne gerek var yatağı yorganı kariştirip, geçmişine perde çekmiş evlenmiş barklanmiş hele hele "anne" olmuş bir kadın hakkında bunları söylemeye??
Allah bile tövbesini etmiş kulunu affediyoken biz kim oluyoruz yahu? :sm_confused:

kusura bakma arkadaşım ama bana kimse demet şener içinakıllı uslu biri diyemez ben demet akalının o dönem de ne acılar yaşadığını basında izledim o ibrahim kutluay için mankenliği şarkıcılığı bıraktı tam 4 yıl az değil yunanistana onunla gitti.. sonuç biri geldi ve o kadar sevdiği adamı elinden aldı... bu açık bir gerçek.. bazen yapılanlar insanların zihninden çıkmıyor.. benden de öyle

kesinlikle sana katiliyorum,bu ne ya,insanlari boyle kolay elestirme hakkini nerden buluyorsunuz kendinizde,her kesin bir gecmisi var ve ona kalsa her bir sanatcinin gecmisinde bir seyler mutlaka olmusdur.hem burda albumden konusuluyor kimin albumunu basarili buluyorsunuz diye soruluyor niye boyle seyler yaziyorsunuz,beyenmiyorsaniz beyenmiyorum yaza bilirsiniz.ne bilim ya ben insanlari boyle kolay elestiremem haddime dusmez.

Demet Akalın tabikideyerimseniben

Gülbenin sesimi var,görüntü çok var ama sesi yok...
sengözlerimebaksanab

genelde demet akalin daha yaratici gelir bana gecmisteki kasetlerini göz önünde bulundurursak
ama gülbenin son kaseti cok hosuma gitti demetinkinden daha basarili buldum özenle hazirlandigi kesin

demet akalın bencede :icecream: gülbenin şarkıları güzel ama devamlı dinleyemiyorum..dediğiniz gibi bayıyo tatlicadiarzu
ama demet daha hoppidi doppidi .. :dance: :icecream:

özelliklede gülben ergen in şu son kasetindeki ilk çıkış parçası "süpriz"benneyaptımki
çocuk müsameresinde gibi hissediyorum kendimi
:smiley-cool:

kusura bakma arkadaşım ama bana kimse demet şener içinakıllı uslu biri diyemez ben demet akalının o dönem de ne acılar yaşadığını basında izledim o ibrahim kutluay için mankenliği şarkıcılığı bıraktı tam 4 yıl az değil yunanistana onunla gitti.. sonuç biri geldi ve o kadar sevdiği adamı elinden aldı... bu açık bir gerçek.. bazen yapılanlar insanların zihninden çıkmıyor.. benden de öyle

konumuz demet akalın-gülben ergen'den çıkıp nasıl demet akalın-demet şener haline geldi bilmiyorum ama bu demet şener olayında eklemek istediğim bişey var.
demet şener ibrahim kutluayı sonuna kadar hak etti.kız mesleğinin zirvesinde,emrinde hizmetçiler uşaklar olabilecek teklifler alırken herşeyi bırakıp sevdiği adamın peşinden gitti ve herşeyi yeniden öğrendi.sevmeseydi katlanamazdı.ama demet akalın hiç bi şeyden vazgeçmedi.ben istediğimi yapayım,ama sevdiğim adam gene beni sevsin mantığında gitti.aşk bir parça fedakarlıkta ister arkadaşlar.
ayrıca kutluay akalını sevseydi kim gelirse gelsin başkasına bakmazdı.demekki sevmiyormuş.
yani demet akalın-demet şener ikilemesinde oyum demet şenere.
ama diğer tarafta bende demet akalın diyenlerdenizm.
çünkü geçmişi çokta temiz olmayan birinin sürekli evlilğini,anneliğini ön plana atarak konuşması bana çok itici geliyor.ne sanatı nede güzelliği çekici gelmiyor.

X