Hangi yemek takımını kullanıyosunuz?

Çeyizime Porland Hope serisini. Salata, makarna, küçük tabaklarını da aldım. Hem kahvaltı hem günlük kullanım için düşünüyorum.

Karaca Streamline Meridian hoş duruyor.

Benim yemek takımları çok eskidi güzel ve kaliteli bi şey istiyorum. Hem misafirlerde hem günlük de kullanabileceğim şık ama kullanışlı bi model arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum
porland'ın modellerini beğeniyorum aradığınızı orda bulabilirsiniz bence

Günlük yemek takımım keramika misafirlik kullandığım emsan ikisindende memnunum. 4 senelik evliyim

Gunluk koymazsan aldığım porselen takımı, misafire ise karaca Fine Pearl serisinden bir takım kullanıyorum canimcim.

Benim yemek takımları çok eskidi güzel ve kaliteli bi şey istiyorum. Hem misafirlerde hem günlük de kullanabileceğim şık ama kullanışlı bi model arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum
Pierre Cardin Pera serisi ,üzeri kuş ve zeytin dalı desenli ayrıca etrafı sedef taşlı tavsiye ederim.

1729188971962.png

Karaca.6 kişilik

Schafer kullanıyorum hemde günlük kullandıklarımda da işlemeler var ama hıc deforme olmadı ..Misafir takımlarımda aynı sekılde ama sadece kare almayın tek pişmanlığım benim bu..Günlükler yuvarlak ,misafirlikleri kare almısım zamanında:KK51:

Bend eçok takım var. Her markadan vardır yani. En sevdiğim takımım karaca tangier. Günlük için staub var onalrı kullanıyorum bize. Kalabalık misafired ekorkmazın kare setleri varya ondanlardan çıkarıyorum ama sevmiyorum onları. Daha agır bi misafirim gelince black gold karacanın serisi vardı şu an yok onu çıkarıyorum. Ama bunlar makineye girmiyo korkmaz makineye atılabiliyo

Çeyiz takımımı karaca almıştım çok çok sade bişey birkaç kez kullandım, günlük kullandığım takımımı da porland almıştım 4 yıl önce ben aldığımda daha normaldi fiyatlar şimdi uçmuş valla ama porland hem kaliteli hem modelleri güzel bence

Mudo ephesus serisinden aldım hem günlük hem de misafirlerime çıkarıyorum çok memnunum. Zamansız parçalar.

Porland kullanıyorum

English homedan bir yılbaşı koleksiyonundan almıştım. Bin pişmanım damarlandı çok sinirlerimi bozuyorlar atmaya da kıyamıyorum. Schaferdan bi takım aldım. Çok memnunum. Saçma sapan makine deterjanları denememe rağmen olumsuzluk yaşamadım.

X