Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

elite markası Türk malı ve hayvan deneyi yapmıyor değil mi? Fiyatı da uygun ve kaliteli olduğunu okudum, ilk fırsatta alacağım. Artık ben de maybelline, rimmel london, loreal vs. kullanmıyorum...

elite markası Türk malı ve hayvan deneyi yapmıyor değil mi? Fiyatı da uygun ve kaliteli olduğunu okudum, ilk fırsatta alacağım. Artık ben de maybelline, rimmel london, loreal vs. kullanmıyorum...

slm:) doğru tercih,,,maybelline,loreal,rimmel london ucuz fiyatlarıyla revaçta ama sizn de söylediğiniz gibi hayvan deneylerini ve katliamını ayyuka çıkarmış markalar ama işte Türkiye gibi bilinçsiz ülkelerde reklamları sürekli tvlerde dönüyor,,,,gabrini,elite,catrlyn arley vs...gbi türk markalara yönelmekte fayda görüyorm,,,yabancı olanlardan da tarte,wet'n wild ve too faced gibi markalar uygundur...golden rose ve flormar konusunda ciddi çekincelerim var çünki ar-geleri yurt dışında ve 11 mart 2013 de kabul dilen ab kozmetik mevzuatının deneyleri yasaklayan yeni halinin hayata tam sirayet etmesi 5 yıl gibi tedrici bir zamanı alacak maalesef....o nedenle deney yapmadığı bilinen markalara devam etmeli,,loreal kesinlikle satın alınmamalı,,,hayvan deneylerini sürdürme konusundaki çirkin tavrı 2004 yılından beri hiç değişmedi,,,

mac kullanıyorum takma kirpik etkisi ve doğal kirpik etkisi olarak iki başlığı var haute & naughty lash

mükemmel derecede uzatıyor ve dolgun gösteriyor

kullandıklarımdan en güzeli max factorun 2000color olanıydı şimdi avondan bitane sipariş verdim bakalım o nasıl

kesinlikle ben de maxfactor 2000color ı tek geçerim onun haricinde avon,oriflame,loreal,maybelline,nivea,deborah,rimmel gibi markaları kullandım hiç birinden memnun kalmadım.

tabiki pastel express volume length mor renkli olan pahali rimelleri kullanırkenn bittiğinde mecburen biraz uygun fiyatlı diye bunu almıştım ama inanılmaz bişey olduğunu gördüm o günden beri 20 30 tane bitirdimm bıkmadann öyle bişey çok güzell :) tavsiye ederimm ........

false lash cok ovulmus aldımama hıc dolgunluk vermıyor begenmedım..15 tl lık maybellıne black drama ya dondum.. valla hepsıne on basar kıvrık dolgun tek tek ayrılmıs kırpıkler aklımda kalan tek rımel maybellıne colossal sarı tombul olan onuda denıyeyım artık tamamdır...

maybeline black drama kullanıyorum (dantelli kutu -kaşık fırça olan) . gayette memnunum . benim kirpiklerim kuzu kirpiği gibi düz uzun ama aşağı doğru bakar dı. bu yüzden de küçük gözlerim daha da küçük görünüyordu. kirpik kıvırıcıyıda hiç kullanmayı beceremiyorum yada kıvrılmıyo benim kirpiklerim. bu maskarayı kullandığımdan beri gözlerim bile daha büyümüş hissediyorum. türkan şoray kirpiği gibi oldu diyebilirim kıvrık ve dahada uzun :)) kaşık fırça olmasından dolayı kıvırıyor.

Elimde rimellerim bulundugu için ucuz bir rimel arayışına girdim.Satıcı bayan golden rose rimellerinden yeni çıkan 3 rengi olan sarı turuncu pembe şeklinde onları önerdi.hatta bir bayan indirim var duye 3-4 tane alıp gitti.bende denemek istedim ve sonuç mükemmel arkadaşlar fiyatı ise sadece 5.75 :))

Suana kadar kullanıp en memnun kaldığım rimel markası maybelline oldu,
uzatıp dolgun gösteriyor kirpiklerimi
rimelimde bitmek üzere almalıyım en kısa zamanda

Suana kadar kullanıp en memnun kaldığım rimel markası maybelline oldu,
uzatıp dolgun gösteriyor kirpiklerimi
rimelimde bitmek üzere almalıyım en kısa zamanda

bande severım maybellıne rımellerını ben black drama kullanıyorum memnunum sarı colossal olanıda merak edıyorum sen hangısını kullanıyorsun

LOREAL in rimeli var suan ve hic memnun degilim bir kere rimelimi unutmusum kinaya gidecektim milyoncudan bir kereligine kullanacagim diye cathrine arley almistim o bile loreal den daha guzeldi valla..su golden rose u deneyecegim herkes ovuyor..

Arkadaşlar müthiş bir rimel keşfettim.
Deborah milono extra volume sprint mascara..
aradığım tüm özellikleri bu rimelde buldum sonunda.. kıvırma, hacim, uzatma, tek tek ayırma..2-3 kat sürünce isteğim görüntüyü yakaladım.21 tl ye aldım bu fiyata bu sonucu beklemiyordum doğrusu. üstelik gözde ağırlaşmıyor ve çok kolay temizleniyor..pahalı maskaralara veda etmiş bulunuyorum.herkese tavsiye ediyorum muhakkak deneyin arkadaşlar.

clinique high impact extreme volume maskarayı kullanıyorum. .dolgun ve uzun isteyenler kesinlikle denemeli.

Clinique High Impact maskarayı kullanıyorum şu ara. Dolgunluk açısından tatmin ediyor beni zaten kirpiklerim uzun ve kıvrık.

Clinique marka maskara denemek istiyorum. rimelden beklentim dolgunluk vermesi birazda uzatırsa fena olmaz tabii hangisini almalıyım yardımcı olur musunuz ?
şu an max factor false lash effecti kullanıyorum sürekli bitince aldığım bir rimel olduğu için sıkıldım bundan başka arayışlar içine girdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…