Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Maybelline rocketi kesinlikle öneriyorum 15 liralık rimel 45 liralık max factor false lash effectle aynı etkiye sahip. Rocketi çıkarması zor biraz sadece ama öneririrm tek tek ayırıp güzelce uzatıyor pek hacim vermese de çok güzel bi görünüm oluyo herkes beğeniyor

bayanlar watsonsda maybelline ve birçok ürün yüzde 50 indirimde bugün burda çok önerilen aklımın bir köşesinde duran maybelline pembe dantelli olan black dramayı 10 liraya aldım hihoytt bilginiz olsun :)

Oriflame Wonder lash dramatize maskara

Tesadüfen arkadaşımda sürdüm

İnanamadım etkisine :KK16:

Çokk beğendimmm ve hemen sipariş verdim

Orta uzunlukta kirpiklerime takma kirpik etkisi verdi :KK16:

Çoook sevdim bundan sonra favorim olcak bu rimel sanırım :KK51:

bu iki rimeli kampayadan ötürü toplam 36 tl ye aldım

Eklentiler

• $loreal.jpg
    $loreal.jpg
    3,6 KB · Görüntüleme: 71
  • $max facc.jpg
    $max facc.jpg
    5,1 KB · Görüntüleme: 63
bence kesinlikle avon. avonun rimellerinin çoğunu kullandım kirpiklerimi dökmedi veya sürdüğüm de kirpiklerim birbirine yapışmadı. tavsiye ederim :KK1:

rocket maskara maybelline nin en beğendiğim rimeli oldu
genelde çok sevmezdim maybelline rimelleri ama bu sefer gerçekten iyi iş çıkarmışlar
çok severek kullandığım max factor false lash a benziyor.ama yarı fiyatına. :KK34:

max factor suya dayanıklı rimeli iyi hacim veriyor ama mor ambalajlı rimeli için aynı şeyi söyleyemiyorum benim kirpiklerimde topaklanma yaptı kullanamıyorum.

2fx çift fırçalı bu rimeli herkese tavsiye ederim. Bir fırçası hacim verirken diğer fırçası uzunluk veriyor.
Yine benim severek kullandığım orıflame volume buıld maskara kat kat sürülebilme etkişi ve hacim, uzunluk verici etkisiyle vazgeçilmezim.
Hassas ve alerjik yapıya sahip olduğumdan birçok markanın rimelini kullanamıyordum. Hiçbir alerjik reaksiyon olmasna kullanıyorum çokta memnunum. Fiyat ve performansı kıyasladığımızda bu fiyatlara bu kalite bence mükemmel.

Son düzenleme:
ben pek çok rimel kullandım en çok sevdiğim fayda- fiyat korelasyonu açısından da en iyisi bence pastel lenght mascara koyu pembe ambalajlı olan. fiyatıda 13 tl

ALIX AVIEN- Sexy Black Mascara

çok memnunum, hem çok uygun fiyatlı hem de çok güzel.

artı hayvanlar üzerinde korkunç deneyler yapmayan bir marka. üzerinde tavşan logosu mevcut

Loreal, meybelline, max factor,vs.. deneyci firmaların en belli başlıları...

kozmetik sektöründe hayvan deneyleri yazıp googledan görsellere bir göz atın lütfen

bizim kirpiklerimiz daha güzel görünecek diye hayvanların gözleri akıtılıp, sonra da işe yaramayacağı için imha edilmesin...

http://www.kadinlarkulubu.com/evcil-hayvanlar/546218-markani-kendin-sec-tum-kk-kadinlari-burada.html

yukarıdaki topicte bilgilerimizi paylaşıyoruz, bütün duyarlı hanımları bekleriz :KK16:

UZUN KİRPİKLERİNİZİN OLMASINI İSTER MİSİNİZ?
Merhaba arkadaşlar.

Günlük makyajımda sadece allık, rimel ve far kullanan biri olduğum için bu ürünlerin en kaliteli ve iyi sonuç veren ürünler olmasını tercih ediyorum. Bugünkü yazımda sizlere hayatımın maskarası diyebileceğim ürünü anlatmak istiyorum.

Önceden kirpiklerim çok kısa ve zayıftı. Neredeyse hiç kirpiğim yokmuş gibiydi. Sonra girdiğim kozmetik mağazasında satış danışmanı bana Estee lauder'ın Sumptuous bold volume maskarasını önerdi. Bu ürünün içinde E vitamini olduğunu ve kullanan her bayanın kirpiklerini güçlendirdiğini söyledi. Ürünü o zaman aldığımda 68TL fiyat ödemiştim. Ürünümü aldım, kullanmaya başladım ve gerçekten de kirpiklerimdeki değişim farkedilmeyecek gibi değildi. Ürünü kullanmaya başladıktan yaklaşık 1 ay sonra kirpiklerim uzadı ve gürleşti.
Ürün açıldıktan sonra 6 ay ömrü oluyor ama ben bu ürünü 1 yıl kullandım.

Sonra tekrar bu üründen almaya gittiğimde stantta duran kız bu sefer aynı markanın Sumptuous Extreme volume mascarasını önerdi. 'Hayır , almayacağım!!
desem de zorla bu ürünü verdi. Bu ürünün satış fiyatı 88TL.

İlk başta o kadar para verince kullanmaya kıyamadım fakat şu ana kadar kullandığım rimellerin hepsini unutturan HARİKA bir ürün.Tek sürüşte takma kirpik etkisi yapan ve bundan sonra düzenli alacağım bir ürün haline geldi kendileri.

Ürünün genel özelliklerine geçersek;

Öncelikle temizlemesi çok kolay.
İçinde E vitamını olduğu için kirpikleri besliyor ve uzatıyor.
Topaklanma sorunu hiç yaşamadım.
Kirpiklerde dökülme olmuyor.
Kirpikleri birbirine yapıştırmıyor. Tek tek ayırıyor.
Diğer rimellere kıyasla 2 katı büyük fırçası var.
Uzun süreli kullanım düşünüyorsanız bu ürünü mutlaka denemelisiniz.

SEVGİLER...

ALIX AVIEN- Sexy Black Mascara

çok memnunum, hem çok uygun fiyatlı hem de çok güzel.

artı hayvanlar üzerinde korkunç deneyler yapmayan bir marka. üzerinde tavşan logosu mevcut

Loreal, meybelline, max factor,vs.. deneyci firmaların en belli başlıları...

kozmetik sektöründe hayvan deneyleri yazıp googledan görsellere bir göz atın lütfen

bizim kirpiklerimiz daha güzel görünecek diye hayvanların gözleri akıtılıp, sonra da işe yaramayacağı için imha edilmesin...

http://www.kadinlarkulubu.com/evcil-hayvanlar/546218-markani-kendin-sec-tum-kk-kadinlari-burada.html

yukarıdaki topicte bilgilerimizi paylaşıyoruz, bütün duyarlı hanımları bekleriz :KK16:

Evet bu rimelinde beğeneni varmış ben ilk defa duymuş oldum. denemek isterim canım renk pigmantasyonu nasıl yani simsiyah yapıyor mu birde fiyatını paylaşırmısın teşekkürler:)

Flormarın rimellerinden çook çookk memnunum içerdiği doğal zeytinyağ sayesinde kirpiklerimi hem beslemiş oluyorum hemde daha dolgun görünüm sağlamış oluyorum :)

Son düzenleme:
X