Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bana hep kirpiklerin takma mı diye sorup, kirpik diplerimi kontrol ederler. aslında kendi kirpiklerim de fena değil ama esas iş maskara da.tek avantajım kıvrık olması. aşırı gür olmamasına rağmen takma kirpik etkisini estee lauder sumptuous extreme le sağlıyorum.ancak tek başına değil. ilk önce lancome hypnose drama yla tarıyorum(ayırıp, uzatıyo) sonrada sumptuous extreme le kalınlaştırıyorum. şiddetle tavsiye ederim. hemen hemen her rimeli denemiş biri olark konuşuyorum

önceden lancome loreal vs kullanmıştım hala da duruyorlar (hatta açılmamış hypnose drama bile)..
arkadaşlar son zamanlarda çok fazla araştırma yaptım nette, sonra gidip denedim veee gerçek mascara budur:
max factor false lash effect/siyah olan ve waterproof olmayan.. (çok daha etkili.. normalde de waterproofları tercih etmiyordum çıkarmaya çalışırken kirpikleriniz dökülebiliyor,klasik olanların sonuçları çok daha iyi)
mucize gibi.. inanmayanlar varsa testerını bir gözüne denesin anlayacaksınız ne demek istediğimi..
yalnız çok önemli, pazarlarda satılan veya ünlü açık artırma sitelerinde 2-3 tlye göz sağlığınızı tehlikeye atacak sahtelerinden kaçının, taklitleri birebir o sitelerde.. bence bildiğiniz denediğiniz adı bilinen yerlerden alın..%100 tavsiye..

Bende bicok markanin rimelini denedim ve max factorde karar kildim artik:) cok guzel uzatiyor.tel tel gosteriyor. ,yapismiyor akmiyor dagilmiyor.max factor un butun rimelerini de denedim en guzeli bence lash lift normal olani yani waterproof olmayan .tavsiye ederim :)

ben yazın normalde adetim olmamasına rağmen indirimde diye AVON-spectra lash maskara aldım ve sonuç muhteşemdi,
ikinci rimelimi yine çok uygun bir fiyata aynı marka aldım, arkadaşlarımın hepsi adını markasını not aldı,
tavsiye ederim

Diorun ve YSL kullandım çok güzel gerçekten YSL douglasta varrr

ikos volumen plus kullanan var mı? doğal uzattığı söyleniyor,aynı zamanda dolgunlaştırıyormu acaba?

ben geçenlerde clinique aldım çokta memnun kaldım yıkarken akmıyor öyle kabuk gibi soyuluyor su değdikten sonra sevdim yani:)

herkes maybelline i çok övmüştü aldım kullandım daha önceden avon shock kullanıodum eş değerde bende hatta avonunki daha iyi abartıldığı kadar olmadığını düşünüyorum ben maybelline nin

ben avon spectra lash kullanıyorum 12 liraya aldım indirimdeydi çok memnunum yedek bile aldım makyaj malzemelerine uçuk paralar ödemeyi sewmiyorum

bende senin gibi ikisini de kullandım ama tam tersi olduavonunkini(shock) bir deneyim dedim ve aldım pek beğenmedim ve arkadaşıma verip tekrar maybelline aldımm.avon shock kötü değil ama bence maybelline daha iyi ondan
kirpik yapısına göre de değişiyo sanırım
maybelline turbo süper bence bende harika oldu senelerdir de şaşmam

Loreal Lash Architect 4D Gece siyahı

kesinlikle şimdiye kadar kullandıklarımın içinden en iyisi buydu. değiştirmeyi düşünmüyorum artk :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…