Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
yaa benim kirpiklerim normal uzunlukta ama ince ve hacimsiz. bana hem daha belirgin daha siyah göstericek hem de doğal durucak bir rimel önerirmisiniz? bazıları çok abartılı duruyo ve topaklanıyo günlük hayatta kullanılabilcek bi rimel arıyorum o yüzden..

http://www.kissandmakeup.tv/celebrity eyelashes.jpg
şu üçüncü gibi mesela
teşekkür ederim şimdiden:KK71:

o fotoğraftakilerde takma kirpik var.. aldanma o yüzden.. ama eğer paran varsa dior un extase ini öneririm.. yoğun olduğu için uzun süre gidiyor.. bir müsait zamanda rimelli ve rimelsiz fotoları çekip yüklerim.. farkı görürsün

Piyasadaki bir çok rimeli denemiş biri olarak söylüyorum bence en iyisi Lancome Fatale (idi) artık bulamıyorum.
Lancome Virtuose kullanıyorum şu an. O da takma kirpik etkisi yaratıyor. Gayet başarılı. Fırsat bulunca resmlerini eklerim:)
Clinique rimelleri de eh işte diyelim. Bence çok da iyi değil eğer yoğun kirpiklerden hoşlanıyorsanız.

o fotoğraftakilerde takma kirpik var.. aldanma o yüzden.. ama eğer paran varsa dior un extase ini öneririm.. yoğun olduğu için uzun süre gidiyor.. bir müsait zamanda rimelli ve rimelsiz fotoları çekip yüklerim.. farkı görürsün

evet o dediğinizi temptalia da gördüm çok güzel duruyor gerçekten ama öğrenciyim o yüzden daha uygun fiyatlı arıyorum maybelline avon flormar gibi mesela. aslında zaten o resimdeki kadar da hacimli ve uzun olmasını istemiyorum günlük hayatta kullanabileceğim tarzda arıyorum resimdeki gibi doğal ve belirgin olmasını istiyorum. teşekkür ederim cevabınız için :)

tabir-i caizse tam bir loreal telescopic maskara sapığıyımdır yıllar yılı...kirpiklere verdiği form olsun, ürünü kıvamı olsun fırçası olsun...özellikle carbon black'ini severek kullanırdım...-dım diyorum çünkü malum bebiş olunca, insan bi kozmetiğe zank diye 30 küsür milyon veremeyebiliyo...
ben de yine loreal uzantılı bi ürün olan maybelline'e geçiş yaptım, önce colossal'ını kullandım memnun kaldım, şimdilerse false lash effect ti galiba yeni çıkan, ona sardırdım gayet de memnunum sanırsam bi süre daha maybelline'den devam.

canım ben de aynen yıllardır Loreal telescopoic carbon black kullanıyorum hatta bu başlık altında resimle falan da göstermişliğim de var. 1 kere maybelline aldım volume express mor kutusu olandan daha sonra max factor masterpiece aldım sırf denemek için ama ikisini bir arada kullanmadan hiç bir faydasını görmedim. sonra tekrar Loreal Telescopic Carbon Black aldım ve eşim bile farketti kirpik takmış gibi oldun diye. bir daha asla şaşmam. tabi kasada öderken eşim ufak çaplı bir şok yaşamadı değil ama ne yapayım artık vazgeçemiyorum!

bronz rimel arıyorum. terra cotta farlar nasılsa o şekilde hafif parlak olmalı. piyasada genelde koyu ve mat kahve renkli rimeller var. tavsiyesi olan var mı?

aşağıdaki fotoda soldaki gibi ama cappuccino tonlu tercih.

$mascara.jpg

Rimel konusunda Maybeline'nin üstüne tanımam.Bütün rimelleri kaliteli ve çok iyi sonuç veriyor.Özellikle son aldığım One By One olanına bayıldım.

Maybaline sarı tombul rimelini kullanıyordum Avonun son çıkan super shock'u denemek istedim ve kesinlikle çok beğendim.Hem uygun fiyat hem iyi sonuç diyorsanız Avon'un dışı mavi olan bu rimelinide deneyin derim.

canım ben de aynen yıllardır Loreal telescopoic carbon black kullanıyorum hatta bu başlık altında resimle falan da göstermişliğim de var. 1 kere maybelline aldım volume express mor kutusu olandan daha sonra max factor masterpiece aldım sırf denemek için ama ikisini bir arada kullanmadan hiç bir faydasını görmedim. sonra tekrar Loreal Telescopic Carbon Black aldım ve eşim bile farketti kirpik takmış gibi oldun diye. bir daha asla şaşmam. tabi kasada öderken eşim ufak çaplı bir şok yaşamadı değil ama ne yapayım artık vazgeçemiyorum!

ne kadar fiyatı canım

kirpikleri dolgun gösteren
ve kolayca çıkan temizlenebilen rimel varmıdır arkadaşlar.
varsa nedir
ben temizlerken kopuyor kiprikler benimde içim gidiyor. makyaj temizleyiciyle çıkarıyorum yine kopuyor.

kirpikleri dolgun gösteren
ve kolayca çıkan temizlenebilen rimel varmıdır arkadaşlar.
varsa nedir
ben temizlerken kopuyor kiprikler benimde içim gidiyor. makyaj temizleyiciyle çıkarıyorum yine kopuyor.

Canım, ben lorealin double extension carbone black maskarasını kullanıyorum. Hem uzun hemde dolgun gösteriyor kirpiklerimi, ki benim kirpiklerim çok kısadır. Ben çok memnunum. Hem kolayca temizlenebiliyor, kopma olmuyor. Bi dene istersen.

Dior 'un Diorshow ICONIC rimelini kullaniyorum ve cok memnunum, hatta o kadar memnunumki rimelimden herkesede tavsiye ederim:KK66:

mybelline sarı olanını kullanıyorum, güzel. benim kirpikleri bile adam edebiliyorsa iyidir :)

ama mor olanını da almak lazım merak ettim bak

Loreal Volume Million Lashes
Hem uzatıyor hem dolgunluk veriyor, çok memnunum.

evet ben de loreal volume million ın kahverengisini kullanıyorum günlük, bana da makyöz bir arkadaşım tavsiye etmişti, gidip dior a o kadar para vermeye gerek yok demişti. Ayrıca max factor false lash effect de kullanıyorum ve memnunum. En son olarak Mac den Haute Naughty Lash aldım orada çalışan arkadaşın ısrarları üzerine, o da güzel bir rimel ve rengi çok parlak, kirpiklerde mat durmuyor. YSL nin rimelleri çok güzel, özellikle renklilerine bayılıyorum ama başka hanımların da söylediği gibi hemen kuruyor bu rimel. Avon rimellerinden birkaç tane kullanmıştım, beğenenler vardır mutlaka ama beni bir daha almaya ikna edecek kadar iyi değillerdi.

$define-a-lash-mascara.jpg

Senelerdir bu rimeli kullanırım ve çok memnunum hem tek tek ayırır hemde uzatırr .fırçasına alışmak biraz zaman alıyor sadece.

Daha sonrada maybelinenn $007.JPG bu rimelini kullandım ekstra siyah olanı acayip memnun kaldım bundanda tek tek ayırıp kıvıryo ve belirginleştiriyo ikisindende çok memnunummm benn:KK16:

X