Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben MaxFactor Lashlift kullanıyorum ve gerçekten mükemmel tavsiye ediyorum en kötüsü bana göre avon color trend a.s

Maybelline wolume express kullanıyorum ama bitmek üzere güzel tavsiye ederim

Cnm nerden aldıgını ogrenebılırmıyım ? hem 15 kata kadar hacımlı hem hediyelı hemde 14,90 :1shok:

Tatlım daha yeni gördüm yazdığını pardon walla ben urfadan aldım ama kuzenim istanbuldan almış aynısını hem de o iki tane 20 tl ye almış :)))) Bu ara kampanyası var o ürünün takip etmeni tavsiye ederim.Bööle civciv sarısı tombik bir rimel.kaydirigubbakcemile3

avon supershock kullanıorum gerçktende süper yani max factorde kullandm ama avonun supershock daha gzl bence

biraz uzun olacak ama ben haftaya istanbula gidicem ve izmirde mac satılmadığı için mac'ten rimel alıcam . ama o zamana kadarda rimelim bittiği için uygun fiyatlı bi tane alıyım kenarda durur dedim. maybelline aldım collagen mi ne yazıyor galiba sarı olan dışı. x15 falan diyince ben de aldım. çünkü ben rimelde uzun göstersin ayrı ayrı olsun kirpikler diye değil dolgun hacimli ve siyah olsun diye istiyorum .
her neyse aldım ama bu rimel sadece uzun yapıyor kirpikleri. hacim denen bişey yok. maybelline in rimelleri de çok övülüyordu burda ondan denedim. ama benim isteklerim açısından tam bir fiyasko yani .
bundan önce de diorshow blackout kullandım. bu rimeli dolgunluk anlamında tek geçiyorum. kapkara yapıyor kirpiklei. fiyatı tabiiki daha pahalı ama değer bence. ben yaklaşık 3 ay kullanmışımdır. ama maybelline bir ayda biter tahminimce çünkü kat kat sürüyorum işe yarasın diye

clinique high definitoton tek kelimeyle harika.resmen yıkamasm hiç çıkmıycak.bi ara bulamadım sonra yenilenip geldi ben farkı anlamadım ama olsun seviyorum kendisini...

Maybeline Define A lash kullanıyorum şimdi. Flormar, Pastel gibi markalardan sonra çok memnun kaldım!

ben de maybelline kullanıyorum gerçekten çok güzel.avon,nivea,max factordan son çıkan rimelleri de aldım ama maybelline kadar uzatmıyorlar.lorealden de deneyeceğim.

onca para verdim hic guzel degil

bu baya guzeldi kirpikleri cok dogal ve uzun gosteriyor

bu cok soluk ve seyrek gosteriyor

bu dolgun ve uzun gosteriyor gayet hos

buda baya hostu iki hafta sonra kurudu biraz kullanmadim

kirpikleri cok uzun gosteriyor tabi kirpige bagli

hayatimda aldigim en igrenc mascara bir gun kullandim sonra makyaj kutumda kurudu gitti

en guzeli bu harika bisey

Su anda kullandigim mascaralar bunlar iclerinde iki uc tanesi iyi sadece zaten 2 hafta kullandiktan sonra kurumaya basliyor sonra surunce cok cirkin duruyor falan filan. Neredeyse her hafta yeni bir mascara aliyorum bunlar cok pahali olmayanlar 8, 9, 10 dolar civarinda hepsi bilmiyorum turkiyede varmi ama en son koydugum cok guzel acayip uzun gosteriyor kirpikleri inanilmazzz kaydirigubbakcemile2

''Su anda kullandigim mascaralar bunlar iclerinde iki uc tanesi iyi sadece zaten 2 hafta kullandiktan sonra kurumaya basliyor sonra surunce cok cirkin duruyor falan filan. Neredeyse her hafta yeni bir mascara aliyorum bunlar cok pahali olmayanlar 8, 9, 10 dolar civarinda hepsi bilmiyorum turkiyede varmi ama en son koydugum cok guzel acayip uzun gosteriyor kirpikleri inanilmazzz kaydirigubbakcemile2 ''

iyi dediklerinin marka ve isimleri ne tatlım?

Rimmel'in yeni cikan rimel'i "sexy curves" eflatunlu olan
Maybelline, Define-A-Lash pembeli olani
ve cover girl'un lash exact adli olan rimeli
benim su an en begendigim bunlar :)

netten baktm snırm cover girl burada satılmıyor ama maybelline satılıyor sanırım ve rimmelde sadece watsons ta satılıyor galiba.

arkadaşlar kesinlikle lancome hipnoz diyorum. ancak yazın daha az yoğun bir rimel kullanmak istiyorum. sadece uzun gösteren ancak çok yoğun olmayan bir rimel önerebilir misiniz?

şu ana kadar kullandıklarım arasında en iyisi max factor(takma kiprik etkisi)
yeni aldım süper bişey çok dolgun gösteriyor

cnm ben aysemayse adlı kullanıcının beğendiği rimelleri araştırdım netten.cover girl ülkemzde yok sanırım,ama rimmel sexy curves sdece watsonsta varmş,maybelline de olması lazım,brçok yerde maybelline satılıyor,hatta maybelline kullnıorm ama o pembe kutulu olandan değil görmmştim de sarı kutu olan volume ekspreessi kullnıorm , o pembe kutulu olandanda vrdr heralde.

Maybelline'nin pembe kutulu olanini ben bir arkadasimdan duymustum istanbulda yasiyor ondan duyup almistim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…