Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
maybelline the colossallıııı aldım sonunda kullandıım zaman yazarım bakalım memnun kalıcakmıyım

ne maybeline ne loreal nede max factor hiç birinden memnun degilimmm.. en iyi rimeL BOURJOIS waterproof

flormar almayı düşünüyorum içinde badem yağı olanda adını tam bilmiyorum çok güzel diye önerdiler bakalımmirmirmirmir

tha colossal çok beğendim kirpiklerim maşşallah oldu yaw hemde tam istediim gibi tavsiye ediorum sürmesini bilene kaydirigubbakcemile3

rimmel sexy curves acayip güzel maxfactor masterpiece maxi bile attim ondan sonra

ben maybelline kullanmıştım normal yane memnuniyet derecem maybelline de çok dolgun bakışlı göstermiyor gibi geliyor, loreal teleskobik kullanıyom şimdi ama siyah kullanmaktan sıkıldım farklı bi renk istiyorum markamı değiştirim nivea deniyim diyodum kimse niveadan memnun deil sanırım

Sakın nivea alma ona verdiğin paraya yazık,max factor false lash effecti tavsiye ederima.s.

bugün maybelline the colossal volume express mascara aldım,süper bişiye benziyo :)
15 kata kadar hacimli,bi de aldığım yerde kampanya vardı....Watershine ruj da hediye üstelik ikisi 14,90
her neyse ya süper bişi allerji de yapmadı kaydirigubbakcemile5

sakın nivea alma diyen arkadaşım
niveanın tüm ürünlerine önyargılıydım sonra birgün nivea ideal revulation rimel aldım o kadar memnun kaldım ki bitmeden yenisini aldım

sürekli aynı üründen sıkıldığım ve yeni ürünler denemek istediğim için değişik rimeller de aldım sonra ama niveanın o rimelinin hakkını yiyemem
gerçekten mükemmel geldi bana herkese önerebilirim

kesınlıkle Volume Shocking 2 aşamalı rimel-
yaklaşık 2 senedır kullanıyorum ve cok memnunum benım gozlerımı gordukten sonra bu rımelı alan bır cok tanıdıgım arkadslarım oldu..ısrarla tavsıye edıorum.. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…