Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bu arada daha once max factor calori 2000 kullandım süperdi max factorun en ıyı urunlerınden bırı dıyebılırım:) revlon maskarasını kullandım cok kotuydu:)

Arkadaşlar yeni bi maskara aldım süper golden rose un geçen ay piyasaya çıkmış ürünüymüş 3d fantastic maskarası kırmızı bi kutusu var ama kirpiklerim harika görünüyo daha önce maybelline define lash kullanıyodum inanın bu ondan çok daha güzel ve fiyatıda 9.5 lira kesinlikle tavsiye ederim deneyin

Loreal Collagen'in yapısı ve fırçası çok güzelmiş yav. bir de aynı yumuşaklıkta baz geliştirseler müthiş bir rimel olacak. Bir de bazla deneyeceğim bakalım nasıl olacak.

şuan max factor kullanıyorum oyle uzay makınasına benzeyen bısey deıl normal gorunuslu bı rımel.tam adını hatrlamıyorum yanı hangı çeşidi blmıyorum.ama oldukca memnunum.bunun dışında loreal,maybellıne ve avonun yenı cıkan kalın fırcalı rımelı cok guzel..önerı ısteyen olursa ınce kıprıklerı gur yapmak için kalın fırcalı rımeller.kıvrıklık ısteyenler ıcın ya kıvrık uclu rımeller yada kendınız kıvırın ucunu..pudrayı kıprıklerınıze bıraz dokundurup rımelı onun ustune surersenız ıyı sonuc alırsınız..

en en en en iyisi bnm gibi cılız ve soluk renkte kirpiklere max factor masterpiece 32 liraya aldım yanında makyaj çantası allık fırçası kaş fırcası ve far fırçasıda hediye verdiler.
bazı arkadaşlarım kirpiklerine ne yaptın die sordular.:KK66:
süper dolgunluk uzunluk verio walla,değiyo verdiginiz paraya. 2. alışım ve uzun süre gidiyo...

rosensin rimelini kullanan varmı arkadaşlar. geçen gün gördüm dikkatimi çekmişti içinde kirpiği besleyen yağlar felan warmış.kullanan deneyen warsa tawsiye eder misiniz yerimseniben

en en en en iyisi bnm gibi cılız ve soluk renkte kirpiklere max factor masterpiece 32 liraya aldım yanında makyaj çantası allık fırçası kaş fırcası ve far fırçasıda hediye verdiler.
bazı arkadaşlarım kirpiklerine ne yaptın die sordular.:KK66:
süper dolgunluk uzunluk verio walla,değiyo verdiginiz paraya. 2. alışım ve uzun süre gidiyo...

canım aynısından bende aldımhihoyyyt 3 ürün alana makyaj çantası veriyolardı içinde bisürü hediyesi vardı :icecream:ama gelelim masterpiece harika ötesi bi rimel yaa denedim bayıldım ve hemen aldım dha açmadım digerlerinin biran önce bitmesini istiyoruuuuuuuuuummmmkaydirigubbakcemile3

ben de max factor masterpiece yi geçenlerde tesadüfen kullandım ablamda vardı...gerçekten süper bi fırça yapısı var...onun dışında ben en çok loreal teleskopik maskaradan memnun kaldım bu zamana kadara.s
şu an da idareten avonun super shock maskarasını kullanıyom fena değila.s

Loreal'in telescopic mascarasi gercekten cok güzel,birde Chanel'in multi dimensional mascarasi.

Avonun daring curves maskaraasını kullanan var mıkaydirigubbakcemile2

canım ben nerdeyse avonun bir çok maskarasını denedim.daring curves iyidir ama eger daha dolgun ve uzun gözüksün istersen superfull ü öneririm yaklaşık iki senedir onu kullanıyorum ve herkes markasını soruyor.birde baybelline volum express çok iyi bir maskara gerçekten oda süper ama waterproff unu yani suya dayanıklısını alırsan mutlaka bir göz makyajı temizleyici edinmeni öneririm yoksa kolay kolay çıkmıyor gözden.
ama lancome unkini tek geçerim siyah maskaranın ne oldugunu bu maskarayı kullanınca anladım simsiyah ve kirpikleri süper yapıyor ama iki gün önce sordum 80 dediler biraz tuzlu geldi:KK43:

canım ben nerdeyse avonun bir çok maskarasını denedim.daring curves iyidir ama eger daha dolgun ve uzun gözüksün istersen superfull ü öneririm yaklaşık iki senedir onu kullanıyorum ve herkes markasını soruyor.birde baybelline volum express çok iyi bir maskara gerçekten oda süper ama waterproff unu yani suya dayanıklısını alırsan mutlaka bir göz makyajı temizleyici edinmeni öneririm yoksa kolay kolay çıkmıyor gözden.
ama lancome unkini tek geçerim siyah maskaranın ne oldugunu bu maskarayı kullanınca anladım simsiyah ve kirpikleri süper yapıyor ama iki gün önce sordum 80 dediler biraz tuzlu geldi:KK43:

Superfull u denedim kahve ve siyah renklerini ama saece daha uzun gösterdi dolgun değil :nazar: bakalım sipraişi verdim sonuç ne olcak cokacimcoook

Superfull u denedim kahve ve siyah renklerini ama saece daha uzun gösterdi dolgun değil :nazar: bakalım sipraişi verdim sonuç ne olcak cokacimcoook

canım anladıgım kadarıyla uzun ve oldukça dolgun kiprikler istiyorsun.eger denemeye deger dersen maybelline ni dene gerçekten bana teşekkür edeceksin.ben 3 kat volumünü kullandım sanki takma kiprik takmış gibi oluyo ama şimdi yenisi çıkmış 50 kat daha fazla volüm diyor rengi sarı.benim kullandıgım açık mavi.hem 15 milyondu yani çok pahalı bişey degil en azından çok uzun bir süre kullanıyorsun avonun o konuda tek kusuru rimel bir ay dayanmıyor hemen bitiyor.
haa madem bukadar övüyosun neden bunu sürekli kullanmıyorsun diceksin.ben genelde iki rimelide makyaj çantamda bulunduruyorum çünkü avon günlük kullanım için çok iyi hem suda hemen akıyor ama özel zamanlarda maybelline ni kullanıyorum çünkü çok yogun ve hergün temizlemek zor geliyo.ama gerçekten güzel bi fiyatına göre.
ufff çenem düştü gene...delikafaduldendelikafaduldenkaydirigubbakcemile3hihoyyyt

kesinlikle loreal telescopic:1closedeyes:harika bir ürün.en son aldığımda 32tl idi yanılmıyosam:kahve:

canım anladıgım kadarıyla uzun ve oldukça dolgun kiprikler istiyorsun.eger denemeye deger dersen maybelline ni dene gerçekten bana teşekkür edeceksin.ben 3 kat volumünü kullandım sanki takma kiprik takmış gibi oluyo ama şimdi yenisi çıkmış 50 kat daha fazla volüm diyor rengi sarı.benim kullandıgım açık mavi.hem 15 milyondu yani çok pahalı bişey degil en azından çok uzun bir süre kullanıyorsun avonun o konuda tek kusuru rimel bir ay dayanmıyor hemen bitiyor.
haa madem bukadar övüyosun neden bunu sürekli kullanmıyorsun diceksin.ben genelde iki rimelide makyaj çantamda bulunduruyorum çünkü avon günlük kullanım için çok iyi hem suda hemen akıyor ama özel zamanlarda maybelline ni kullanıyorum çünkü çok yogun ve hergün temizlemek zor geliyo.ama gerçekten güzel bi fiyatına göre.
ufff çenem düştü gene...delikafaduldendelikafaduldenkaydirigubbakcemile3hihoyyyt

seni mi kırcam aldım gittihihoyyyt

X