Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben avonun rimellerini kullandım ama hiç memnun kalmadım maybelline rımellerı cok guzel ozellikle volum express...

su cok met ettigim agnes b 3 boyutlu rimelini degistirmisler malesef, eskisi kadar güzel degil ya cok üzüldüm, agnes b nin super long rimeli cok cok daha iyi bu arada

Bourjois liner effect kullandım. Daha sonra Maybelline define a lash aldım hem ucuz hem de kullanışlıydı. Şimdi Maybelline'in yeni çıkan rimelini bekliyorum. Acaba nasıl olcak :)

slm arkadaşlar.ben yüzümü yıkadığımda hemen çıkabilecek bi rimel almak istiyorum. önerileriniz nelerdir?

max factör kullandım ben beğenmedim 2000 calori galiba. mybeline daha güzel geldi ben de yeni rimel alcam ne alsam ki

loreal yeni bi rimel çıkarmış kollagen die deneyen var mı güzel mi?

arkadaşlar dün tesadüfen italyan kanalında gördüm makyaj malzemeleri tanıtıyorlardı kadının elinde bir rimel vardı ama markasını göremedim italyan olduğu içinde anlayamadım rimelin içince yapay küçük kıllar vardı kipriklere sürdüğünde daha dolgun ve uzun durdu sanki takma kiprik takmışsın gibi aranızda o markayı bilen varmı? hangi markada bu ürün var

arkadaslar Maxfactor Masterpeace mukemmel otesi bir masakara hem dolgunlastiryor hem telk tel yapiyor kesinlikle topaklanma olmuyor cok memnunum tavsiye ederim kirpikleri olduugndan dah uzuzn gosteriyor mukemmel...

normalde max factor masterpiece max kullanıyorum
bugün gittim almak için görevli kız bana yeni çıkan Max Factor False Lash Effect maskarasını önerdi
hani reklamlarda çıkıyor takma kirpik etkisi yaratıyor diye..
kız bana sürdü ve şok oldum:resmen türkan şorayın gibi kirpiklerim oldu 2 dk da
ki benim kirpiklerim cılız ve kısadır...
ama ben o kadar abartı kirpiklerle okula gidemeyeceğim için eski maskaramdan aldım
masterpiece max da süperdir

arkadaslar Maxfactor Masterpeace mukemmel otesi bir masakara hem dolgunlastiryor hem telk tel yapiyor kesinlikle topaklanma olmuyor cok memnunum tavsiye ederim kirpikleri olduugndan dah uzuzn gosteriyor mukemmel...

fiyatı ne kadar bu rimelin?

ben de tatilde aldım max factor 2000 calorie dramatic look
ama pek dramatik bir sonuç elde edemedim
en son kullandığım maybelinden pek farkı yok
fiyatının 3 katı olması hariç tabi:))

ben diorun, esteenin ve cliniqin rimellerini kullandım hepside güzel ben genelde biri bitmeden dierini alırım dior dışındakiler var şuan bende 2side çok iyi tavsiye ederim

bana lancome hypnose tavsiye etmişlerdi
gittim almaya bir deneyim diye :1shok::1shok::1shok: 70 TL
çok pahalı geldi bana

ben oriflamenin waterproof rimelini kullaniyorum.kirpikleri dolgun ve uzun gosteriyor gayet guzel memnunum

Son düzenleme:
kizlar dün temizlik ürünleri almaya gittim, birde makyaj malzemelerine bakayim dedim
maybelline / Jadenin standinda 25% indirim vardi, icimden birseyler dürttü ve MAybelline JAde Volume Express turbo boost rimelini aldim, normal fiyati yaklasik 6 Euro bana 3,71e falan geldi, daha öncede olumlu yorumlar okumustum bu rimel hakkinda deneyim dedim.
Veeee gercektende süper ya inanamadim ben genelde böyle "ucuz" rimellerin iyi olmadigi düsüncesindeydim. Simdiye kadar kullandigim pahali rimellerden dior, clinique, lancome hypnose, helena rubinstein, agnes b, bile bu kadar memnun kalmamistim, gercekten sasirdim, ama masterpiece max`a degisirmiyim bilmiyorum... bu arada ben max factorun 2000 calorisini bulamiyorum buralarda yokmu acabamirmirmirmir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…