Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
L'Oréal Voluminous X5 - carbon Siyah süper oldugundan çok daha dolgun ve çekici gösterio kaydirigubbakcemile3 daha doal olmasını istedgmde avon kullanıorum oda güsel :nazar:

orifameyi tek gecerım yeni cıkmış maskara hem akmıyo hem topak olmuyo hem uzatıyor hemde dolgunlastırıyor tavsiye ederim
WONDER lash mascara

Oriflame Beauty Wonder Lash Maskara

Eklentiler

• $10782_l.jpg
    $10782_l.jpg
    34,5 KB · Görüntüleme: 52
loreal volum x5 te max factor 2000 de mükemmel hacim veriyo, ama uzun göstermiyo..telescopik ise mükemmel uzatıyo..
benim gibi kirpikleriniz gürde uzunda diilse ikisini aynı anda başaracak bi rimel bulmanız zor

kızlar bana fiyatı uygun...
dolgun gösteren...
uzun gösteren ..
topak topak yapmayan bi rimel söyler msnzz :asigim:

maybelline standında maybelline define a lash volüme (pembe renkli) gördüm. siz hiç denediniz mi? bide yeşili vardı ama arasında ne fark var bilmiorum

kızlar bana fiyatı uygun...
dolgun gösteren...
uzun gösteren ..
topak topak yapmayan bi rimel söyler msnzz :asigim:

orifameyi tek gecerım yeni cıkmış maskara hem akmıyo hem topak olmuyo hem uzatıyor hemde dolgunlastırıyor tavsiye ederim
WONDER lash mascara

Oriflame Beauty Wonder Lash Maskara hemde 10 ytl

maybelline volum express curved brush..benim kirpiklerim açık renkli, kısa,düz ve seyrektir..uzun kıvrık ve dolgun görünüm veriyor çok memnunum fiyatı da uygun..13 tl civarı olması lazımsengözlerimebaksanab

Dün kuzenimle Boynerin 2 al 3üncü hediye kampanyasından Estee Lauder ın Sumptuous Mascarasını aldık.Yeni çıkmış kirpikleri inanılmaz uzun vede kıvrık yapıyor.Ama en çok hoşuma giden ılık su ile çıkması.Fiyatı 55 tl idi.Hediyesinide arkadaşı alınca rimellerin tanesi 36.4tl ye geldi.Denemenizi tavsiye ederim.

NİVEA MAX İMPACT ı hediye olarak vermişlerdi alışverişimde ..kullanıyorum bir haftadır ama sadece tek tek ayırma özelliğine sahip,ama hacim verme özelliği fazla yok ! kirpiklerim normalde uzun ve hacimli oldugu için sorun yasamıyorum ama ince ve kısa kirpiklerde pek fazla işe yarayacagını düşünmüyorum ..:1no2:

L'OREAL TELESKOPİK DİYORUM...üstüne tanımıyorum....en kısa kirpikleri bile uzun gösterebilir...mucizem valla benimmm

arkadaşlar Loreal Telescopic in 3 türü var. gümüş kaplı altın rengi kaplı ve siyah kaplı. siyah kaplı olan Loreal Telescopic Carbon Black - yani kömür siyahı. hem dolgunlaştırma hem süper uzatma hem de asla topaklanmama özelliklerine sahip kesinlikle tavsiye ediyorum. kirpiklerim kısa renksiz ve az. yeniden kirpik yaratmışım gibi oluyor. hatta iki tek gözüme uygulayıp diğerine sürmeyip bi foto çekip koymayı düşünüyorum aradaki farkı görmeniz için.

X