Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
poison canım, bugün bourjois ürünlerini inceledik arkadaşımla da, ultrablack yazan 1 rimeli vardı, çokkk güzel haberin olsun. dene bence. daha yeni rimel aldığım için almadım, bir kenarda duruyorlar sonra :çok üzgünüm:

bende maxfactor color2000 den çok memnunum ama meybeline gelen yorumlar da hep olumlu denemeyi düşünüyorum, peki meybelinde farklı çeşitler vardır muhakkak hangisini alıcazzzz?

canım ben maybelin volum expres(lacivert olan) ve define a last( yeşil olan) kullanıyorum çok güzel bunlar suyla kolay tamizleniyor. ama şimdi siyah olanını alacağım( avondan göz makyaj temizleyicisi aldım da)suda çıkmıyo. umarım yardımcı olmuşumdur!...ayrıca max factor almayı düşünüyorum o nasıl bilgi verirsen sevinirimkaydirigubbakcemile5

canım bende avonun rimellerinden aldım ama memnun kalmadım nedenini açıklayım avonun rimelleri kötü değil ben rimeli yoğun sürüyorum onun için sürerkende kuruyup dökülüyo. ama hafif tek kat rimel sürenler için ideal 2 tane rimel almıştım avıondan çevreme dağıttım allahtan indirimde iken almıştım yoksa ok gibi otuturdu içime!...kaydirigubbakcemile5:lepi:

cecile aldm ben siyah rimel
coook begendim acikcasi cok guzel kiviriyor.

Çarpıcı bakışlar için kullanın!

Kirpiklerinin az olmasından şikayet edenler, Givenchy'nin yeni maskarasını denemeli.
'Phenom Eyes' maskara, yuvarlak fırçasıyla her yöne doğru uygulanabiliyor. Maskara en kısa kirpiklerin bile kökten uca uzamasını ve dolgunlaşmasını sağlıyor.

Arkadaşlar bu rimeli aranızda kullanan oldumu nasıl dedikleri kadar varmı almayı düşünüyorum sizlere bir sorayım dedim

benim kirpiklerim gür biraz da uzun ama daha uzun olsun istiyorum loreal telescopic uzatıyordu ama hacim pek vermiyordu maybelline in dısı fıstık yeşili bi rimeli var ondan memnundum ama lancome fatale a iyi diyorlar onu alsam memnun kalırmıyım kızlar? birde fiyatı nedir acaba

lucifern lancomeun rimelleri iyidir ama kirpikten kirpiğe değişiyor işte, önce denemelisin. lancomeun tüm rimellerinin liste fiyatı 72 ytl bildiğim kadarıyla, sevilde 60-65 arası birşeydir.hihoyyyt

ablam ingiltereden no7 diye bir markanın rimelini getirdi tam anlamıyla BAYILDIMM :asigim: topaklanmıyor waterproof değil ama akmıyor fakat çıkartmak için de cebelleşmek gerekmiyorr hem uzun hem gör gösteriyor fırçası da bayağı gür hoşuma gitti sırnaşık şey lancome hypnose almıştım resmen pişman oldum türkiyede bu marka yok değil mi kızlar :bbo:

fırçasının kullanımında epey zorlansam da Lancome Virtuose Mascara kullanıyorum ve alıştım kullanmaya çok memnunum.

Sevil deki indirimden almıştım.

gençlik yıllarımda max factor 2000 calori kullanmıştım ondan da memnundum:)))

epey zamandır rimel kullanmıyordum ve Virtuose yi çok beğendim tavsiye ederim.

maybelinne inde yeşil kutulu rimelleri günlük kullanım için uygun ve güzel

tabii denemeden almamak lazım kirpik yapısına göre değişiyor performansları

ben avonunun rimelini kullanıyorum vede çook memnunum ama ben avantajım kirpiklerimim uzun olması rimelde sürünce kaşlarıma kadar çıkıyor vallahi

Avon super full siyah-kahve aldım fırçasını pek beğenmedim. Sürülüp sürülmediği pek belli olmuyor.
She'nin rimellerini kullanan var mı? Memnun musunz?

ben lancome virtuose aldım en son güzel ama istedigim sonuc degil kesinlikle,yogun uzun hacimli kıvrık kirpikleri seviyorum,lancome hypnose kullandıgım en iyi rimel...dior showu bgnmedim...hypnose dan iisi yok galiba...

Yeni bir rimel aldım!!!
Maybeline Volume-A-Lash Maskara!!!
Şimdiye kadar aldığım rimeller içinde en iyisi!! Tavsiye ederim.

Yeni bir rimel aldım!!!

canım bence senın kırpıklerde yerındekı bu maskaradan memnun kalmıssın

barbizeynep cim pekı sen lancome almadan once denettın mı ben denetıpte almak ısyıorum o kadar para vermek ıstemıorum memnun kalmıcaksam

ben max factor masterpiece max kullanıyorum
memnun kaldım,kirpiklerim uzun ve gür değil
ona rağmen çok güzel oluyor
bu arada max factor calori 2000 kullanmıştım,o da iyiydi

cnm internette yormlara bakarak almıştım lancome virtuose,ama tavsiye etmem egr kirpiklerin uzun ve düzse pek kıvırıp hacim vrdigi soylenemez:1no2:lancome hypnose ve fatale şimdiye kdr kullandıgım en iyi 2rimel,kullanmadıgım marka kalmadı diyebilirimyerimseniben

kızlar ben kirpiklerime çok özen gösteririm tüm rimelleri denedim ama maybellına volum express gibisi yok çok memnunum tavsiye ederim...:teytey:

Yeni bir rimel aldım!!!

Canım bu rimeli nereden buldun? ben yıllarca kullandım, ama sonra bulamamaya başladım. Piyasadan kalkti zannettim....
Hayatımın rimeliydi diyebilirim :)
şişesi pembe / kapağı yeşil değil mi.. belki değişmiştir gerçi....

bende avondan kullanıyorum özellikle yeni çıkan hata düzelticili maskaranın lacivert rengi var çok güzel bugüne kar hep avon kullandım hep memnun kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…