Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Bence senin kirpiklerin doğuştan rimelli o yüzden farketmiyosun:)))ama ne bilim yine de uzatıyo çoğu belli oluyo yani.volume shockingi dene istersen beyaz tarafı uzatıyo siah tarafı boyuyo.beyaz olunca daha ii anlrasın hacmindeki artışı:)))onu da kullnadıysan ve bişe deişmediyse senin kirpiklerin zaten güzeldir hiç rimel sürüp de zarar verme bence:KK66:)

ben avon'un şu yeni hataları düzeltici jeli olan rimelini kullanmaya başladım, tavsiye ederim

Bence senin kirpiklerin doğuştan rimelli o yüzden farketmiyosun:)))ama ne bilim yine de uzatıyo çoğu belli oluyo yani.volume shockingi dene istersen beyaz tarafı uzatıyo siah tarafı boyuyo.beyaz olunca daha ii anlrasın hacmindeki artışı:)))onu da kullnadıysan ve bişe deişmediyse senin kirpiklerin zaten güzeldir hiç rimel sürüp de zarar verme bence:KK66:)

onuda kullandim :-)))
aslinda rimele gerek yok ta ben yinede kullaniyorum bir ara cok yiprattim incelmislerdi kullanmaya basladim birde biraz daha uzun gösterdigi zaman hosuma gidiyor :-)))

Bugün Loreal Double Extension Black (Carbon olmayanından) aldım. Kirpiklerim hem seyrek hem de kısaydı, baya güzel oldu sürünce beğendim. Şimdiye kadar kullandğım en güzel rimel.

bende avonun rimelini kkullandım çok kurutuyordu.şu sıraları lorel çift taraflı rimel aldım çok memenum hem besliyor hemde topaklanmıyorr.

lorealın cıft taraflı olanını kulalanıyorum super vede max factor tabıkı baska rimel tanımam

arkadaşlar

benim size tavsiyem maxfactor 2000 ama kesinlikle master pıce almayın ben enson onu aldım

Lancome Hypnose mu? Cristiandior Diorshow mu? (rimel) permalink

--------------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar bu iki rimelden birini alıcam ama hangisini almalıyım karar veremedim

sizler hangisini önerirsiniz

nedenleriyle birlikte yazarmısınız

not: ben dolgun görünüm istiyorum rimelde

şu ana kadar lorealin tüm serisini ve maxfactor master piece max, ve2000 calori kullandım

şu andada 2000 calori kullanmaktayım ama daha iyi bişeyler arıyorum artık

bu ikisinde karar kıldım ama şimdi hangisini almalıyım karar veremiyorum
:uhm:

arkadaslar gecen gun avonun rımelını aldım 20.000 mılyona.ama hıc memnun kalmadım.kıprıklerımı bırbırıne yapıstırdı ve topak topak yaptı ama bugunde bı arkadasım golden rosenın 2 in 1 rımelını almıs fıyatıda cok uygun 4 ytl ama harıka bı rımel kullandım cok hosuma gıttı herkese tavsıye ederım 4 mılyonluk rımelden ne olur dıyen arkadaslar olabılır ama gercekten memnun kalacaksınız:dance:

max factor more lashes denedim bugün hiç beğenmedim az kirpikliler kullanmasın bir de more diye yazmışlar. gözlerimi de kaşındırdı. :s

dior'un yeni cıkan iconic rimelini kullanan var mı?cok olumlu yorumlar yapılmış hakkında,ben lancome hypnose fatale ve virtuose kullanıyorum en cok fatale den memnun kaldım

ESTEE LAUDER Magna Scopic Maximum Volume Mascara kirpikleri uzun olupta;volum isteyenler için
harika bir maskara arkadaşlar.Mutlaka edinin,havanız olsun..! Bayılacaksınız !

Ben rimele önce Max Factor 2000 Calorie ile başlamıştım çok memnundum.Bitince almaya gittiğimde satıcı kız maybelline define-a-leash maskarayı önerdi ikisinden de memnun kaldım.Benim kirpiklerim sık ve gür tek sorun aşağı doğru uzun olmaları bu rimeller yeterince kıvrık olmalarını sağladı hatta okulda bi kaç kişi sordu takmamı kirpiklerin diye.Sende düşünebilirsin bu iki rimelden birini canım

Son düzenleyen: Moderatör:
bende avonun yeni çıkan rimelini aldım, şu iki uçlu (1ucu temizleyicili) olan ama memnun değilim, topak topak oldu. bundan önceki lancome hipnos tu o daha iyiydi. keşke avon almasaydım

mdpopupimage1021yp6.jpg
[/IMG]
givenchy nin phenomen eyes rimelini deneyen var mı acaba?yeni çıkmış sanırım,fiyatı 44 ytl.

poison girl, o rimeli görüyorum heryerde ama sanki kullanımı çok zor gibi görünüyor bana, beceremem gibi :roflol:

lancome-hypnose mükemmel :asigim: kaçıncı hypnose şuan kullandığım bilmiyorum :asigim:
clinique- high definition iyi ama lancome çok daaha iyi geliyor bana.
sephora- atomic volume gayet güzel, ama kirpikleri tane tane ayırmıyor.
loreal in panoramic curl ünü almıştım, mürdüm rengi diye, beğenmedim hiç, duruyor aldığım gibi.
maybelline volum express aldım, lancomela cliniquele sephorayla kıyaslayamam bile, vasatın biraz üstü bir rimel bence. :tomato:
ve son olarak da geçenlerde the body shop ın sonbahar serisindeki rimeli aldım, çokkkk güzel.:asigim: kirpikleri ayırmada hypnosedan daha başarılı. tane tane oluyor kirpikler+ uzatıyor. çok bir hacim verdiğini söyleyemem, ama zaten bnm için hacim çok da lazım değil.

şuan aklımda olanlarsa diorshow blackout, ysl faux cils bide mac in rimelleri. sırayla denicez artık :dance:

pilarcım,hypnose şuan kullandığım rimel,ama tam istediğim gibi olmuyor .birbirine yapışıyor.bitmiş dior rimelin fırçasıyla üstünden geçiyorum,öyle ayırıyorum kirpikleri.clinique ve the body shop aldım,onlar da tam istediğim gibi çıkmadı.en memnun kaldığım rimel diorshow şimdilik.bir de givenchy yi denemek istiyorum ama bana da kullanımı zor gibi geliyor.

X