Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
canımcım turkuaz rengi var bende yalnız bunu sürerken iide sonram donuo kupkuru kirpiklerimden çıkarmakta çok zorlanıormm he:1shok:

Evet geldi bugün ilk kez sürdüm. Zor temizleniyor. Kirpiklerim kopacak diye korktum. Ama güzel duruyor. kaydirigubbakcemile3 Mor olan pek belli olmuyor aydınlık havalarda sürmek lazım ama turkuaz çok tatlı.

Loreal Lash Architect Carbon Gloss tek diyorum. Waterproof u ise sadece göz makyajı temizleme losyonu ile çıkıyor. Havuzda veya yağmurlu günlerde asla yarı yolda bırakmıkyor. Bana rimelimi sormayan tek kişi olmadı. Hem aşırı dolgun hem hafif uzun gösteriyor. Yalnız kıvrık göstermek isteyenler için ideal olmadığınıda eleyebilirim. Ekstra kirpik kıvırma aleti kullaılması gerekir.

birdbeakk teşekkür ederim canım

benim ki christian dior diorshow black out

black out olan kömür siyahı oluyor

sen kahverengi istersen black out olandan değil diğerinden alıcaksın

kesinlikle clarins kızlar vazgeçemiyorum uzun gösteren ve volum olarak iki cinsi var okadar süslü püslü çeşitlere ihtiyaç duymuyor ben ikisini de aldım bazen birini bazen öbürünü kullanıyorum gerçekten tavsiye ederim üstelik makyajımı çıkarırken pamukta mutlaka kirpiğim olurdu şimdi dökülme adına hiç bişi kalmadı

bende avonun uplifting maskarasını kullanıyorum siyah rengini ve çok fena memnunum yani laelaelaelaelae :) resminide koyayım;

çubuk çok güzel olmuş kirpiklerin. diorshow da denenecekler arasına girdi. =)

kirpikleri çok daha kıwrık we dolgun gosteren tek marka ıstıorum sizlerden kızlar...
fiyatı uygun olmalı :))

ben loreal takma kirpik görüntüsü veren ve teleskopic olanını aynı anda kullanıorum hem uzun hem dolgun oluyor tavsiye ederim arkadaşlar

kirpikleri çok daha kıwrık we dolgun gosteren tek marka ıstıorum sizlerden kızlar...
fiyatı uygun olmalı :))

maybelline volume express in kıvrık uçlu maskarası var fiyatı 10 ytl civarında bunu dene bence tam senin aradığın tarz bir rimel yerimseniben

Eklentiler

• $images.jpg
    2 KB · Görüntüleme: 47
ben de loreal kullandim uzun sure.nerdeyse lorealin her turlu maskarasini aldim hepsinden de memnun kaldim.en son burjua aldim,coooooooook memnun kaldim.extra black olani ozellikle tercihimdir,tavsiye ederim.ama makyaji temizledikden sonra kipriklere hint yagi surulup oyle uyunmasi nasil faydali anlatamam.rimelin zarar vermemesini sagliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…