Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
guerlain maskara iyidir.ama şu aralar en cok lancome fatale ı merak ediyorum.hypnose cok ii deildi bence....

Hynose'u ben de beğenmedim;lancome fatale de çok çok iyi değil denedim;en azından bana hoş durmadı diyebilirim;topak topak oldu...
Her zaman LOREAL Volume Shocking tek geçerim..

Flormari ben pek beyenmiyorum acikcasi ama benim favorilerim yinede Artdeco vve Beyu markalari ama türkiyede varmi kizlar bilen varmi.

ben sürekli avon kullanıyorum çokda memnunum çeşit çeşit rmeli var birazda iyisini alacaksın

kızlar bu lancome fatale hangi rimeller için uygundur ? yani benim gür ve kıvrık ama ben uzun olsun istiyorum olur mu ki ?

Max Factor dramatic look çok güzel ama sürünce malesef bi tek çevrenizdekiler diil siz de görebiliyosunuz rimeli.Yani görüş alanının üst kısmı siyah oluyo:)))

kızlar su ya dayanıklı kahverengi bi rimel varmı önerebileceğiniz,fiyatıyla baraber kaydirigubbakcemile

bende max factor volume 2000 kullanıyorum kirpiklerim doldun oluyor gayet memnunum.yerimseniben

ya kızlar size bişi sorcam verita water proof nasıl bir ürün kullanan varmı aranızda

slm arkadaslar bende loreal'inkini kullaniyorum ve cokta memnunum

slm arkadaslar bende loreal'inkini kullaniyorum ve cokta memnunum

ya hem kirpikleri uzun gösteren hemde dolgunlaştıran bi rimel varmı ya cevapları bekliyorum

loreal volume shockıng,3 yıldır rımelım bu, bu rımelı surdukten sonra eyelıner kullanmıyorum artık, boylelıkle far daha on plana cıkıyor; ama surmesını bılmek gerek, sabırlı ve duzgun surmek gerek, o zaman sonuc süper , eskıden bende suremeyınce degsıtıreyım kotu rımel dıyordum da bır gun evde denedım duzgunce, takma kırpık gıbı duruyor; ben delı uzunlugu sevenlerden deıl, orta uzunun bıraz uzunu oluyor, oda bana yetıyor, ben kıvrık kıvrık olsun ıstıyorum oda oluyor

Ben loreal telescopic maskara nın normal ve clean definition olanlarını kullandım çok memnun kaldım. ben uzun ve tel tel ayrı görünen kirpikleri seviyorum...
şu sıralar da nivea ya geçiş yaptım ama modelin ismini hatırlamıyorum:ecrin_bebek:

kizlar sizdede oluyormu bazen ya
bazen rimeli sürüyorum ama sanki hic boya gecmiyor kirpiklerime
kac kere sürdükten sonra ancak oluyor acaba rimelden mi kaynaklaniyor?

Rimelden kaynaklanabilir kurumuştur belki.ama sadece bi darbeyle rengi hafif koyulaşıyo eğer ondan bahsediyosan.En az 5 kere sürmen gerek hatta kuruduktan sonra 2. kere sür.Tabi çıkarmak baya zor oluyo ama:)))Benim şimdiye kadar kullanmadığım rimel kalmadı..hiç öle ilk bikaç darbede işe yarayanı görmedim.Bi de fırçan kötü olabilir kılları ne kadar sıksa o kadar ii boyuyo)

tsk ederim güzelimde bunlari biliyorum, benimde kullanmadigim rimel kalmadi biktim artik bir tane cok memnun oldugum vardi oda piyasada yok artik nedense... darbe falan yok yeni aldigim rimeller bile öyle oluyor belkide ben farketmiyorum cünki zaten kirpiklerim kapkara... 2 kere sürmeye gelincide, kuruduktan sonra tekrar sürüldügünde cok kalin yapiyor kirrpikleri bazende tane tane kaliyor üstünde bende sevmiyorum öyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…