Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bende yillardir maybelline jade volum express kullaniyorum kizlar...
denemedigim marka ürün kalmadi,ama iclerinden topaklanmayan,dogal görünüm veren birtek bunu buldum

shiseido aldım arkadaşımın tavsiyesi üzerine ama hem waterproof muş dikkat etmedim kirpiklerimi döktü hem de güzel olmadı yaa,tavsiye etmiyorum ama diorshow um güzeldi ya,denemeyenlere deneyin derim.

bende bugün avon shock mascarayı sipariş verdim beğenmezsem loreal volume shocking'i deneyeceğim :)

Loreal volumınous X5 kullanın kesinlikle tevsiye ederim herkese olduğundan daha fasla ve güsel gösteriyo..

canım Double extension kullandıysan hangisi daha güzel mrwera? Ben de x5 denemeyi düşünüyorum.
Avon shock aldım. çoğu maskaradan güzel bence ucuz hem de
Ama double extension'ın yerini tutmaz. :asigim:

merhaba, mürdüm rengi rimel almayı düşünüyorum kullandığınız tavsiye edeceğiniz marka varmı

max faktor masterpıece max kullanıyorum çok memnunum kirpikleri kısa ve düz olanlara tavsiye edebilirim gayet başarılı bence:lepi:

maybelline volum express çift taraflı süperrrrrr bişey ya benim kirpiklerim çok kısa benimkileri bile kaşlarıma kadar uzuyor süper bişeyyyhihoyyyt

loreal volume shockıng çift taraflı kızlar tavsiye ederim çok güzel 30 milyon fiyatı ben hep kullanıyorum kipriklerimi kalın ve kıvrık yapıyo çok güsellllllllllll kolay kolay da akmıyo öyle

kesinlikle givenchy phonemen rimel derim şiddetle tavsiye ediorm acayip uzatıyor ve dolgun gösteriyor fiyatı 45 ytl bilginize...

Maybelline volum express gerçekten çok güzel deneyin derim kızlar
evet kızlar ben de arkadaşa katılıyorum ara ara başka şeyler de denedim ama kesinlikle maybelline voluma expressten vazgeçemedimyerimsenibenFiyatı da gayet uygunkaydirigubbakcemile3 Bir de en son çıkanını tavsiye ederim, geçenlerde aldım rengi siyah üzerinde pembe yazılar vara.s

bende avon kullanıyorum.çokda memnunum

şu an loreal voluminous x5 kullanıorum kullandığım en dolgun ve en iyi rimel kirpikleirm yok denicek kadar az olduğu için bana yarayan bu:) loreal in çift taraflısını kullandım fırçalı olan bana pek bi etki etmedi + kirpiklerimde topaklanma yaptı ayrıca lorealin rimelleri çok çabuk kuruo püffs

bahsettiğinis christian dior estee bunların fiyatı nedir acaba? 50 ytl ye kadarsa alabilirem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…