Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

merhaba kaç cc ve ücreti ne kadar bilgi verebilirmisiniz?

Bende ameliyat olmak istiyorum doktorum polytech markasının b-lite modelini öneriyor yeni teknoloji bi protezmiş %30 daha hafifmiş kullanan varmı

doktorunuz kimdi? bende iyi doktor arayışı içindeyim

Canım zaten protezler 7-8 bintl. dolar euro arttıkça da iyice artıyo hastane ve doktor da kalanı bölüşüyo işte 12 bin çok iyi fiyat

Arkadaslar benim doktorum Mentor marka kullanacağını ve fiyatınında en fazla 5.000 olduğunu söyledi .tabi hastaneye ödeyeceğim ameliyat parası ve sütyen vs.hariç. şimdi sizin ameliyat fiyatlarına bakıyorum şaşırdım benim ki niye ucuz diye valla hangisi doğru hangisi yanlış anlamadım! !!!!!

Bu gün görüştüm daha yuvarlak model mentor 6,000 damla model 8,500 hastanelere toptan malzeme sağlayan firmaymış mersinde doktorunuz daha evvelden stok yapıp fiyat artışı yapmamış olabilir

Bu gün görüştüm daha yuvarlak model mentor 6,000 damla model 8,500 hastanelere toptan malzeme sağlayan firmaymış mersinde doktorunuz daha evvelden stok yapıp fiyat artışı yapmamış olabilir
Olabilir canım. Burda yaptıranların fiyatları çok yüksek görünce tedirgin oldum açıkçası bu sefer tahliller için gittiğimde sorsam mı acaba fiyatın neden uygun olduğunu?

Yok doğru fiyat değil , 12bin diye bir protez fiyatı yok Iyıce araştır derim.
ben de öyle düşünmeye başladım teşekkür ederim bilgilendirdiğin için :) doktorla görüştüğümde kesinlikle başka bir medikalden alırsan ameliyatı yapmam çünkü sıkıntı çıkabilir dedi hepsi böyle mi yapıyor acaba?

Merhaba büşra, ben de 27 temmuzda derya hanıma ameliyat olcam. Nasıl memnun kaldın mı eli hafif mi ağrısız kolayca ayağa kalktın mı ve kullandığı protez markası hakkında ne düşünüyorsun ben bu zamana kadar mentor düşünüyordum ama derya hanım polytech öneriyor kararsızım. Yardımcı olabilirsen çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Merhaba büşra, ben de 27 temmuzda derya hanıma ameliyat olcam. Nasıl memnun musun eli hafif mi kolayca ağrısız ayağa kalkabildin mi ve önerdiği protez hakkında ne düşünüyorsun ben mentor düşünüyordum ama kendisi polytech öneriyor. Yardımcı olabilirsen çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim

Polytech ile cuma günü ameliyat oldum. Şu an en pahalı protez buymuş teknolojisi en iyi olan bu fiyorlar ama mentor unda sağlam bir geçmişi var. Polytech ile iyileşme süresi daha hızlı olfuğu için kabul ettim. 2. Günden itibaren ağrım olmadı kendi pansumanımı kendim yapabildim şu an için bi sıkıntı yaşamadığım için tavsiye ederim yarın ilk muayeneme gideceğim istersen tekrar yazarım

Olur çok sevinirim canım bekliyorum
https://ansm.sante.fr/content/downl...w9wyGIJXPaGxayu0gg_bqG1CdbTT8FzARqXrwCWA-X-3E
Ban on textured breast implants | POLYTECH
https://www.rivm.nl/sites/default/files/2019-05/Report BIA-ALCL_ENG_DEF_with Appendix beveiligd.pdf
Kullanimi yasakli silikonlar arasinda polytech markasi var almanyada ve isvecte kullanimi yasaklandi bende doktoruma bunlari gosterdigimde bunlar asli olmayan bilgiler dedi ama fdanin resmi sitesinde hepsi yer aliyor cogu doktor polytech markasiyla anlasmali oldugu icin hala kullanima devam ediyor ama arastirma yaparsaniz ulkemizdeki en iyi estetik cerrahlari sadece mentor marka kullaniyor. Size attigim uc linki de lutfen inceleyin. Hicbi sey insan sagligindan onemli degil kesinlikle mentor tercih etmenizi tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…