Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

Aa aynı gün olacağız çok sevindim sizin adınıza inşallah güzel geçer sağlıkla ameliyattan sonra da burada durumlarımızı takip ederiz 😊 ben motivaya güvendim ayrıntılı inceleyince umarım sorunsuz geçer gönlümde mentor vardı ama doktora güveniyorum sonuçları paylaşırız şimdiden geçmiş olsun cevap içinde teşekkürler
Zaten ben de ya motiva ya mentor demistim inanilmaz heyecanliyim ameliyattan sonra mutlaka yazacagim😊

Ben mentor tercih ettim istanbulda derya aytop yapacak. Ameliyat öncesi yanımıza özellikle almamız gereken şeyler var mı doktorunuz bilgi verdi mi bunun için
Ameliyat sonrası medikal sütyen gerekicek ama las altı olacaksa ve bunu doktor veriyor yani bana öyle olacak enazından ben ekstra bişi hazırlamadım ve sadece çnden düğmeli rahat bi elbise koydum hastane çıkışı için birde oradayken rahat edeceğim bir alt giyecek zaten sporcu sütyeni olacağı için üste gerek olmaz dediler bana ama siz yine de bi sorun isterseniz doktorunuza bide mutlaka yanınızda biri olmalı yatıp kalkarken ilk 1 hafta için ve refakat için umarım herşey çok iyi olur şimdiden geçmiş olsun 🙏🏻 ☺️

Selam Arkadaşlar bende karın germe ve meme büyütme ameliyatı oldum bir kaç gun önce daha sonra resim paylaşacagım. Mentor marka 350 cc tercih etti doktorum. Antalya da Gökhan Özerdem çok memnunum.

Ameliyat sonrası medikal sütyen gerekicek ama las altı olacaksa ve bunu doktor veriyor yani bana öyle olacak enazından ben ekstra bişi hazırlamadım ve sadece çnden düğmeli rahat bi elbise koydum hastane çıkışı için birde oradayken rahat edeceğim bir alt giyecek zaten sporcu sütyeni olacağı için üste gerek olmaz dediler bana ama siz yine de bi sorun isterseniz doktorunuza bide mutlaka yanınızda biri olmalı yatıp kalkarken ilk 1 hafta için ve refakat için umarım herşey çok iyi olur şimdiden geçmiş olsun 🙏🏻
Cok tesekkur ederim ben de onden dugmeli bi pijama takimi aldim refakatcim de var insallah cok guzel olucak size de cok gecmis olsun simdiden 🙏

Ben olamadim :KK43: saliya ertelendi tiroid problemim oldugu icin en az 3 aylik tahlil lazimmis anestezi uzmani ameliyata almadi halbuki yatisim bile verilmisti :KK43:
Aaa üzüldüm sizin adınıza ama olsun kötü hissetmeyin olacak enazından 🙏🏻 hem daha sağlıklı olacağınız vakit oğerasyon geçirmeniz daha iyi tabi hayırlısıyla sizde atlatın inşallah 😊 bende taburcu oldum evime geldim sonunda direnler takılı hala cumartesi günü çıkarılacak ve medikal sütyen giydirilcek onu bekliyorum şimdi bakalım

Aaa üzüldüm sizin adınıza ama olsun kötü hissetmeyin olacak enazından 🙏🏻 hem daha sağlıklı olacağınız vakit oğerasyon geçirmeniz daha iyi tabi hayırlısıyla sizde atlatın inşallah 😊 bende taburcu oldum evime geldim sonunda direnler takılı hala cumartesi günü çıkarılacak ve medikal sütyen giydirilcek onu bekliyorum şimdi bakalım
Cok agriniz var mi ya soylendigi kadar agrili mi? Bir de bana sanirim dren takilmayacak

Cok agriniz var mi ya soylendigi kadar agrili mi? Bir de bana sanirim dren takilmayacak
Kas altı her zaman ağrılı oluyor ama ben bu kadarını tahmin etmezdim baya ağrım var fakat yine olsa yine yaptırırdım inanın buna acı geçici ayrıca diren gerekli görülürse takılır zaten yoksa sorun yok bu arada dirende acıtıyor benim şuan benim kan pıhtılaşmam var özel bir durum olunca böyle taktı diren ister istemez sürekli kan çekiyor ve içini yıkadığı ilacı çekiyor kapsül oluşmaması için en iyi implant kullanıldı yani ben buna da güvenerek biraz acımı unutmaya çalışıyorum ama kas kesildiği için ve kaburganın üzerine baskı yaptığı için ağrı kaçınılmaz ama üzülmeyin ilaçlar vs. Geçiyor gidiyor

Kas altı her zaman ağrılı oluyor ama ben bu kadarını tahmin etmezdim baya ağrım var fakat yine olsa yine yaptırırdım inanın buna acı geçici ayrıca diren gerekli görülürse takılır zaten yoksa sorun yok bu arada dirende acıtıyor benim şuan benim kan pıhtılaşmam var özel bir durum olunca böyle taktı diren ister istemez sürekli kan çekiyor ve içini yıkadığı ilacı çekiyor kapsül oluşmaması için en iyi implant kullanıldı yani ben buna da güvenerek biraz acımı unutmaya çalışıyorum ama kas kesildiği için ve kaburganın üzerine baskı yaptığı için ağrı kaçınılmaz ama üzülmeyin ilaçlar vs. Geçiyor gidiyor
Size ameliyat oncesi kan sulandirici yapildi mi?

Merhaba bende yeni ameliyat olacağım ve protez olarak motiva kullanacak doktprum herieyde anlaştık ama ben mentor istedim ama illa motiva olacak göğüs dokun yok zaten ve ben hep bunu kullanıyorum dedi siz önce olmuşsunuz sanırım nasıl motivadan memnun muaunuz birde ben fda onayı olup olmadığını bulamıyorum az kaldı oğerasyona da hala kafam karışık..
Benimde motiva takıldı. Hiç göğüs dokum yoktu neredeyse. 355cc takıldı. İnanılmaz büyük oldu bugün 5. Günün

Benimde motiva takıldı. Hiç göğüs dokum yoktu neredeyse. 355cc takıldı. İnanılmaz büyük oldu bugün 5. Günün
Boyutlar ilk günlerde çok büyük durur zaten ödem yüzünden benimde göğüs dokum yoktu neredeyse 450 cc high profil takıldı fakat inanın ilk günler büyük demiştim ama eve gelip bikaç gün geçince daha büyük olsaydıda sorun olmazmış dedim :) yıllarca göğüs özlemi çekince insan daha da istiyor ama elbette önceliğim doğallık ve abartısız olmasıydı her zaman ve bunu yakaladık çok şükür 🙏🏻sizin kaç gün oldu ameliyat olalı?

X